>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

B 0

blowix

Użytkownik
Witam, gram w bah od niedawna, mam problem, zleciłem wypłatę po spełnieniu warunków dot. bonusu, &quot;zlecenie zostało wykonane&quot; tylko że ani w buku nie ma pieniędzy ani w banku (mBank) czekam 3 dzień. Może mnie ktoś pocieszyć lub zdołować? ^^

edit: dodam jeszcze, że w pomocy na temat wypłaty pisze takie coś: &quot;Zlecenie wypłaty zostanie natychmiast zrealizowane i wypłacona kwota znajdzie się na Twoim koncie bankowym. &quot; tym bardziej mnie to niepokoi.
Już powinny dojść. Napewno podałałeś dobry numer konta ?
 
boberek34 0

boberek34

Użytkownik
Podobno na BAHu można dokonać wpłaty przez przekaz bankowy/pocztowy od osób trzecich, a potem wypłacic tą kasę na MB. Dodam, że wpłacałem już na moje konto BAH kasę z MB. Potwierdzi to ktoś?
 
D 0

damian921013

Użytkownik
Hej jestem początkujący i mam kilka pytań. Jeśli mam założone konto na ojca to czy będę mógł puźniej wypłacać pieniądze na swoje konto bankowe??? Czy żeby konto było wpełni aktywne to trzeba wysyłać skan dowodu i karty kredytowej- konto jest na ojca a konto bankowe na mnie. Czy nie będę miał z tym jakiś problemów??
 
marcinqfcb 0

marcinqfcb

Użytkownik
Przelałem wczoraj na swoje konto przez inteligo (ipko) 25 zł... Czemu jeszcze nie ma kasy na koncie?
ed. Aha, w tytule przelewu wpisałem &quot;Numer konta gracza: 123456789&quot; - może to stanowić jakiś problem?
Support:
Witaj Marcin!
Przelew bankowy trwa z reguły od 2 do 5 dni roboczych od zlecenia wpłaty.
Przy pierwszej wpłacie przelewem bankowym nie ma możliwości wcześniejszego zaksięgowania depozytu.
Pozdrawiamy serdecznie!
Twój bet-at-home.com Team
[email protected]
http://www.bet-at-home.com
Tak, przelew z PKO do PKO na pewno będzie trwać tydzień... oO
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
czy w BAHu można wypłacić na konto bankowe jeśli wpłacało się inną metodą, tj. przez Moneybookers?
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
można wypłacać pieniądze na izzykonto? bo wiem że mozna na różne konta, ale nie wiem czy na takie dla niepełnoletnich da radę.
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
Przelałem wczoraj na swoje konto przez inteligo (ipko) 25 zł... Czemu jeszcze nie ma kasy na koncie?

ed. Aha, w tytule przelewu wpisałem &quot;Numer konta gracza: 123456789&quot; - może to stanowić jakiś problem?

Support:



Tak, przelew z PKO do PKO na pewno będzie trwać tydzień... oO
A BAH, nie ma czasem konta w PEKAO S.A. ? to całkiem inny bank niż PKO S.A./BP
 
scorpion182 1

scorpion182

Użytkownik
mam pytanie skorzystałem z bonusu lecz przegrałem wszystko bonus i pieniądze wpłacone. Następnie znów wpłaciłem pieniądze i wygrałem czy muszę teraz te kwotę oracać tak jak by to było z bonusem czy mogę ją poprostu sobie wypłacić??
 
sevenq 0

sevenq

Użytkownik
Jestem nowy, jeżeli chodzi o zakłady i mam pytanie. Wpłacam daną sumę (w tym przypadku na poczcie), wiem że kasa pójdzie z 4 dni, a chcę żeby szybciej ją zaksięgowano - mam napisać maila do supportu? Dodam że jest to mój 3 przelew, a z tego co wiem wcześniejsza opcja zaksięgowania jest nie możliwa tylko przy pierwszym, więc co konkretnie muszę zrobić? Z góry dzięki za wytłumaczenie.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jestem nowy, jeżeli chodzi o zakłady i mam pytanie. Wpłacam daną sumę (w tym przypadku na poczcie), wiem że kasa pójdzie z 4 dni, a chcę żeby szybciej ją zaksięgowano - mam napisać maila do supportu? Dodam że jest to mój 3 przelew, a z tego co wiem wcześniejsza opcja zaksięgowania jest nie możliwa tylko przy pierwszym, więc co konkretnie muszę zrobić? Z góry dzięki za wytłumaczenie.
Jeśli nie jest to Twój pierwszy przelew, to musisz zrobić skan lub zdjęcie cyfrowe druczku przelewu i wysłać im na maila i w kilkanaście minut zaksięgują Twoją wpłatę ????
Pozdrawiam.
 
K 0

kubar91

Użytkownik
Chciałem wyrazić swoje zadowolenie i potwierdzić wierzytelność bah.
Żadnych problemów w wypłata dość wysokiej wygranej, kasa na koncie w ciągu 2-3dni.
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Bah i Betgun to dla mnie buki najmniej problemowe jesli chodzi o wyplate, bardzo sprawnie i szybko kasa w 24h na koncie =) Betgun ma jeszcze ta przewage ze blokuja kwote ktora chcesz wyplacic, wiec nie kusi Cie aby za nia znow grac
 
Do góry Bottom