>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

M 2

mendieta

Użytkownik
Mam pytanie: w bah-u można grać za złotówki, czy euro?
I jak to jest z wypłatami, bo są tam limity, np. minimalna kwota jaką można wypłacić z konta; to znaczy, że zostaje mi na koncie mniej, niż limit, chcę skończyć grę, to oddadzą mi pozostałą na koncie kasę, czy przepada mi ona?
 
G 7

gacek810

Użytkownik
Ok w porządku dzięki. Ale mam problem z tymi dwoma opcjami przy wypłacie otóż chodzi o kod IBan i Bic i nie wiem co teraz zrobić. Jak daliście sobie z tym rade?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
No dobra widzę ,że raczkujesz w grach on-line.Skrócę Ci te cierpienia.
IBAN to Twój nr konta bankowego,które składa się z 26 cyfr przed nimi trzeba wpisć PL.
Razem musi być 28 znaków,ani mniej ,ani więcej.
BIC - tutaj to jest trochę trudniej.
Prawie wszystkie polskie banki stosują zamiast nazwy BIC nazwę SWIFT -tak się u nas przyjęło.
Każdy polski bank posiada swój indywidualny SWIFT(czyli ten właśnie BIC ,o który Cię prosi bukmacher,który nie jest polską firmą)
Na forum jest też taka informacja:
http://forum.bukmacherskie.com/f196/bank-kod-iban-swift-196.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

majkel20

Użytkownik
wyplata
witam ma pytanie czy nie majac konta bankowego moge grac w bat to znaczy czy moge wyplacac pieniadze zwyczajnym przelewem bankowym na dany bank i w banku wybrac pieniadze???
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Mam pytanie. Czy tylko to trzeba wpisać przy wpłacie na konto na bahu co jest napisane w poradniku na tej stronce?

Widzę, że tutaj nie ma tego BIC wpisanego. Czy trzeba coś jeszcze wpisywać oprócz tego co jest napisane na tym druczku ?
 
Do góry Bottom