>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

darter 134

darter

Użytkownik
mam pytanie poprosili mnie o przesłanie dowodu w celu weryfikacji ale na koncie zauważyłem błędny rok urodzenia
co w takim przypadku będzie ? wypłacą mi kasę czy jak proszę o informacje jak to wygląda kasa nie jest mała
Może zależeć od tego czy jak grales zakłady w momencie utworzenia konta miałeś skończone 18 lat. Jeśli tak powinni wziąć to jako pomyłkę i zmienić - jeśli nie pieniazkow raczej nie wypłacisz.
 
gromaders 5

gromaders

Użytkownik
Czy wpłacał ktoś do nich bezpośrednio na konto ostatnio, do Austrii? w jaki sposób najtaniej puścić taki przelew, zaznaczam że muszę to zrobić w ten sposób.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Pewnie nikt tak nie wpłacał, bo od tego mamy przelewy24/dotpay. Skrill lub Neteller. Wpłacając tak bezpośrednio, sam na siebie robisz haki w serwisie tranzakcyjnym banku. Swoją drogą, oni oznaczają wypłaty na konto bankowe z tytułem &quot;gewinnen&quot;, sam się o tym ostatnio przekonałem niestety. Nie jest to dyskretny przelew jak np. od betsson-a. Co do kosztu takiego przelewu do Austrii, zależy to od twojego banku. Więc nie pomogę.
 
T 0

toad

Użytkownik
Wczoraj pod wieczór zrobiłem wpłatę na BaH i nadal nie mam kasy na koncie gracza. Jednak dziwne jest to, że robiłem wpłatę przez przelewy24 i wybrałem mój bank, a rano patrzę na koncie banku kasa zaksięgowana na konto jakiegoś Trustly a ja pieniędzy na koncie gracza nie mam nadal ! Ktoś miał podobnie? Co teraz?
 
pietia 0

pietia

Użytkownik
Wczoraj pod wieczór zrobiłem wpłatę na BaH i nadal nie mam kasy na koncie gracza. Jednak dziwne jest to, że robiłem wpłatę przez przelewy24 i wybrałem mój bank, a rano patrzę na koncie banku kasa zaksięgowana na konto jakiegoś Trustly a ja pieniędzy na koncie gracza nie mam nadal ! Ktoś miał podobnie? Co teraz?
miałem tak już z 2 razy, kasa gdzieś utkneła na 2 tygodnie ale zwrócili, polecam doładowywać przez skrilla, nie ma zadnych problemów
 
M 4

msq

Użytkownik
Witam. Male pytanko dotyczace wyplat. Z bah gram juz jakies 6 lat. Ostatnio udalo mi sie wygrac ladna kwote no i tu sie zaczynaja schody. Nagle prosba o wyslanie dokumentu i weryfikacja. Nie jest to noc wielkiego. Wyslalem, ale zaxzynam soe martwic ze pieniedzy moge nie odzyskac. Po proszenie o weryfikacje po tylu latach jest dziwne...
A to pytanie brzmi, czy ktos mial podobny problem?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Witam. Male pytanko dotyczace wyplat. Z bah gram juz jakies 6 lat. Ostatnio udalo mi sie wygrac ladna kwote no i tu sie zaczynaja schody. Nagle prosba o wyslanie dokumentu i weryfikacja. Nie jest to noc wielkiego. Wyslalem, ale zaxzynam soe martwic ze pieniedzy moge nie odzyskac. Po proszenie o weryfikacje po tylu latach jest dziwne...
A to pytanie brzmi, czy ktos mial podobny problem?
Weryfikacja to standard.
 
G 0

gooman

Użytkownik
Witam, orientujecie się czy wypłacając kasę z bet-at-home na polskie konto bankowe kasa przychodzi w Euro dopiero potem i jest przewalutowana na złotówki? Na Unibecie jest tak na chwilę obecną i straty są duże :/
 
D 0

dzikradzik

Użytkownik
Witam, orientujecie się czy wypłacając kasę z bet-at-home na polskie konto bankowe kasa przychodzi w Euro dopiero potem i jest przewalutowana na złotówki? Na Unibecie jest tak na chwilę obecną i straty są duże :/
Kasa o ile dobrze pamietam przychodzi w zlotowkach bez przeliczenia, wyplacalem z rok temu na konto i wtedy tak bylo
 
Do góry Bottom