>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Pierwszy raz robisz przelew? Bo jak już kiedyś do nich przelewałeś to możesz wysłać skan dowodu wpłaty i byś miał kasę za pół godziny, bynajmniej ja tak miałem.
A ile taki przelew może iść? Banki w poniedziałek pracują także pewnie w poniedziałek, albo dopiero w środę, bo wiadomo, że 11 święto.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie wypłat pieniędzy z Bah. Otóż wpłaciłem pewną sumę na moje konto w Bah przekazem pocztowym, a teraz chciałbym je wypłacić na MB, lecz nie mogę ponieważ aby móc wypłacać przez MB najpierw trzeba wpłacić pieniądze ta samą drogą. Ale wpadł mi do głowy pewien pomysł. Otóż na MB mam ok. 10 zł i zastanawiam się czy gdybym wpłacił te 10 zł do Bah to czy następnie mógłbym wypłacić całą kasę do MB???

Bardzo proszę o pomoc,

z góry dzięki
 
zu-mi18 0

zu-mi18

Użytkownik
a ja mam pytanie czy w tytułu przelewu mam wpisać swój numer konta czy jak ???? ma ktoś cały druk wpłaty wypelniony lub przykładowy ????
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
Tak, w tytule tylko swój numer konta gracza.
Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank PEKAO SA w Warszawie
Numer konta: 23 1240 6247 1111 0000 4972 8376
Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza
 
M 0

manban

Użytkownik
WItam
Mam pytanie. Wpłacając pieniądze do BAH, zrobiłem to poprzez przekaz pocztowy. Czy gdy, bede chciał wypłacic pieniądze na moje konto bankowe nie będzie problemu?
 
S 0

sidor

Użytkownik
dajcie spokoj nie warto tam grac , ja juz ponad rok nie gram nie wiem jak jest teraz ale kiedyś jak jeszcze miałem powiadomienia na sms o wszystkich transakcjach z konta to bylo tak ze wpłacałem z konta np 100zl , dostawałem sms o obciazeniu konta na 100zl a kilka dni później miałem ładnych pare złotych mniej na koncie przez tą transakcje.
 
luki123 0

luki123

Użytkownik
Ile moze trwac zaksiegowanie kasy otoz wplacilem 40zl MOj bank to Ipko. I sie zastanawiam czy dzisiaj jest mozliwosc ze beda juz na koncie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ile moze trwac zaksiegowanie kasy otoz wplacilem 40zl MOj bank to Ipko. I sie zastanawiam czy dzisiaj jest mozliwosc ze beda juz na koncie.
slyszalem ze do 5 dni roboczych, ja tam juz gram z 4 lata i mam zaksiegowane $ juz na drugi dzien po wplacie, warunek - przelew musi byc do godz. 12.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Wszędzie tak jest, wpłacić to szybko i bez problemów ale później wypłacić to dopiero schodzi. Ale pewnie muszą sprawdzić czy nie zarobiłeś jakiejś kasy na ich błędzie.
 
stalon 96

stalon

Użytkownik
Witam
Ja mam może troche banalne pytanie ale chcę się upewnić.
Wpłacając nie po raz pierwszy pięniądze na BAH przez przelew pocztowy mogę wysłać ksero lub zdjecie pokwitowania przelewu na adres email ( [email protected] )
by otrzymać pieniądze szybciej, dopisując mój numer konta gracza i kwotę ?
 
Do góry Bottom