>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet-at-home - Wpłata/Wypłata pieniędzy

M 0

masz

Użytkownik
Cześć, zleciłem wypłatę z bah wczoraj wieczorem, dzisiaj już kasa została odjęta z konta ale nie widzę jej na koncie w mbanku? W ile czasu będę miał kase na koncie jeśli wogóle dojdzie?
 
robson14 0

robson14

Użytkownik
panowie, jestem niepełnoletni i wpłaciłem kase na BAH.
Ale jeśli będę chciał wypłacać gotówkę, to musze na konto mamy (mam jej zgode)
czy mogą być problemy jeśli przy rejestracji podałem Imie i nazwisko własne, a konto należy do mamy?
 
porky 104

porky

Użytkownik
Nie ma problemów.
Ja swego czasu miałem konto na brata, a pieniądze wypłaciłem do banku na swoje konto i obyło się bez jakichkolwiek komplikacji. ;)
 
K 0

kibic6013

Użytkownik
nie grałem jeszcze na bahu i mam w związku z tym jedno pytanie: czy w tym buku przed wypłaceniem pieniędzy trzeba im przesyłać skany swojego dowodu czy innych dokumentów ? z góry dziekuję za odpowiedz
 
dozens 0

dozens

Użytkownik
hmm ja zleciłem wypłatę 100 zł po 1 dniu napisałem do nich maila z zapytaniem ile to może potrwać i dostałem odpowiedź że od 5 do 8 dni roboczych szczerze mówiąc jestem rozczarowany ;/
 
M 0

motyf

Użytkownik
Witam, może ktoś ogarnięty w temacie przybliżyć mi opcję &quot;przelewy24&quot;. Podobno używając tej strony do przelewu kasa na BAH&#39;u jest od razu po przelewie.
 
G 0

goldi92

Użytkownik
Witam.
Wpłaciłem pieniądze na BAH&#39;a przez konto internetowe i teraz mam pytanie, czy muszę coś jeszcze zrobić, np na stronie BAH&#39;a ? Czy jak pieniądze do dnich dojdą od razu mi dodadzą do konta.
P.S.
Dostałem od nich meila z adresem, więc wszedłem na konto i wpłaciłem kasę. Nie robiłem nic na stronie typu &quot;wpłata&quot; i tam coś wybierać. Nic takiego nie robiłem
Dziękuję za odpowiedź
 
B 0

bartek2008

Użytkownik
Przez &quot;przelewy 24&quot; chajs księgują w jakieś 10 minut ostatnio wpłacałem przed 23 poszedłem zapalic i chajs już był zaksięgowany.
 
S 0

slavoo

Użytkownik
pytanie:

nie jestem pelnoletni... mam juz zalożone konto na siebie na BAH (wiek przesunąlem sobie o 10 lat ???? ???? ) wplace kase przez poczte...
wygram np. 300-500 zł, to czy bede mogl wyplacic na konto mojego ojca??
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
pytanie:
nie jestem pelnoletni... mam juz zalożone konto na siebie na BAH (wiek przesunąlem sobie o 10 lat ???? ???? ) wplace kase przez poczte...
wygram np. 300-500 zł, to czy bede mogl wyplacic na konto mojego ojca??
To mnie zabiłeś... przesunąłeś o 10 lat? To masz 8? ????
Trzeba było jak już założyć konto na ojca...
Teoretycznie musisz wypłacać kasę na swoje konto...
 
Do góry Bottom