>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet-at-home. Zgarnij Bonus MŚ , 100% do 350 PLN

michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Zgarnij Bonus MŚ! Już teraz czeka na Ciebie 350 PLN!

bet-at-home.com przygotuje Cię na sportowe wydarzenie roku: Mistrzostwa Świata w Republice Południowej Afryki. Tak więc:

Podwoimy Twoją następną wpłatę i podarujemy Ci nawet do 350 PLN!*

Tej sensacyjnej oferty nie możesz przegapić! Ale uwaga: Jest ona ważna tylko do 16. czerwca 2010!

Dokonaj prostych czynności by odebrać ten ekskluzywny Bonus MŚ:


  1. Odwiedź nas na Bet-at-home i zaloguj się podając swoje dane dostępu (numer konta gracza oraz PIN)!
  2. W opcji &quot;Wpłata&quot; wybierz metodę wpłaty i zasil swoje konto gracza!
  3. Przejdź do &quot;Wpłata/Wypłata&quot; / &quot;Realizacja bonusu&quot; i wprowadź poniższy kod!


Kod bonusu to: B2010

Dodatkową zaletą jest to, że po wykonaniu wszystkich powyższych czynności kwota bonusu zostanie natychmiast dodana do Twojego konta gracza. Udanym Mistrzostwom Świata nic nie stoi już na przeszkodzie!
Osoby, które nie mają konta w Bet-at-home mogą to zrobić w 5 minut, z poniższego linku.

Zarejestruj się na www.bet-at-home.com

&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; ZAREJESTRU SIĘ TUTAJ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Warunki obrotu:
Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać cztery razy (4x) postawiona po minimalnym kursie 2,0 w zakładach sportowych przed możliwością zlecenia wypłaty. W przypadku wpłaty powyżej 350 PLN wymagany obrót wynosi 2800 PLN
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
ktoś w to wchodzi?
kiedyś była taka oferta ale obrót 3x a teraz 4x,zresztą wszystko przegrałem,
chyba tym razem w to nie wejdę bo znowu przegram(wtedy grałem kupony po stówce i kurs 2) ,gdzie ja to obrócę musiałbym mieć przy takim graniu skuteczność co najmniej 50%,ale czekam na inne oferta na mundial-z pewnością takowe będą
 
darek87poz 12

darek87poz

Użytkownik
Obrót 4 razy to nie sztuka. Szkoda, że nie 600zł tak jak to było na ostatnich mistrzostwach. Rozumiem, że dla starych graczy te oferta też obowiązuję? Ten kur 2.0 obowiązuje także na duble, triple itp?
 
D 0

david011

Użytkownik
Naprawdę tak ciężko wejść co niektórym na stronę baha i przeczytać regulamin?
*Regulamin promocji:

  • Bonus jest ważny tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej między 26 maja i 16 czerwca 2010 (w obu przypadkach godz.12:00 CET). W przypadku płatności przelewem decydujący jest czas otrzymania wpłaty przez bank.
  • Maksymalna kwota bonusu wynosi 350 PLN. W przypadku wpłat powyżej 350 PLN, do konta gracza zostanie dopisana kwota bonusu w wysokości 350 PLN.
  • Akcja bonusowa dotyczy zarówno nowych jak i obecnych klientów bet-at-home.com.
  • Kod Bonusu brzmi B2010 i musi on zostać wpisany najpóźniej do 10 dni po zaksięgowaniu wpłaty na koncie gracza pod: „Moje konto/Wpłata Wypłata/Realizacja bonusu”.
  • Jeśli bierzesz udział w akcji bonusowej, wówczas wypłata nie jest możliwa w czasie trwania akcji promocyjnej (od 26 maja do 16 czerwca 2010, w obu przypadkach godz.12:00 CET).
  • Dokonananie wypłaty w czasie trwania akcji promocyjnej uniemożliwia wzięcie udziału w tej promocji.
  • Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać cztery razy (4x) postawiona po minimalnym kursie 2,0 w zakładach sportowych przed możliwością zlecenia wypłaty. W przypadku wpłaty powyżej 350 PLN wymagany obrót wynosi 2800 PLN.
  • Bonus musi zostać postawiony w przeciągu sześciu miesięcy. W przypadku niedotrzymania tego warunku, kwota bonusu zostanie automatycznie potrącona z konta gracza.
  • Bonus dotyczy tylko i wyłącznie zakładów sportowych. Bonus nie dotyczy Kasyna, Live kasyna, Gier, Pokera oraz wyścigów psów.
  • Bonus może zostać przyznany tylko i wyłącznie na jedną osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe lub wspólny komputer. W przypadku podejrzenia nadużyć (np. wiele kont gracza na różne dane osobowe, itp.), bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do anulowania kwoty bonusu i anulowania wynikających z niego wygranych.
  • Bonus nie może być łączony z innymi akcjami promocyjnymi.
  • bet-at-home.com zastrzega sobie prawo do zakończenia lub wprowadzenia zmian w akcji promocyjnej w każdej chwili i bez wcześniejszej zapowiedzi.
 
bdk 20

bdk

Użytkownik
Zastanawiam się nad wpłatą, ale chyba jeszcze warto poczekać. Może inne buki tez dadzą jakieś promo na MŚ. Nie podoba mi się to że aby wypłacić trzeba czekać do 16 czerwca.
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
AKO 2, nie jest żle ???? bonus 100% jak u innych dla nowych graczy- spoko tylko te kursy w bah zawsze jakies okrojone były-chyba się zdecyduje bo narazie inne buki milcza lub maja gorsze oferty bonusowe na MŚ.
 
J 0

junoumi

Użytkownik
promocja jest wazna dla wplaty przez mb czy tylko przelew ?
promocja jest niby na MŚ, ale rozumiem, ze mozna stawiac na wszystkie inne zaklady sportowe ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
promocja jest wazna dla wplaty przez mb czy tylko przelew ?
promocja jest niby na MŚ, ale rozumiem, ze mozna stawiac na wszystkie inne zaklady sportowe ?
Tak, możęsz stawiac wszelkiego rodzaju zakłady sportowe. Bonus nie dotyczy tylko kasyna, gier i pokera. W zakładach możesz stawiac na co chcesz, o obrocie zostało już napisane powyżej.
 
M 0

marbwin90

Użytkownik
promocja jest wazna dla wplaty przez mb czy tylko przelew ?
promocja jest niby na MŚ, ale rozumiem, ze mozna stawiac na wszystkie inne zaklady sportowe ?
Co do wpłaty to lepiej zapytać dokładnie supportu, ale chyba jeśli wpłaty przez MB nie wliczałyby się do promocji to było by to uwzględnione w regulaminie.
A co do drugiego pytania to jasne, że można obstawiać inne zakłady sportowe. Mamy 6 miesiecy na obrót a mundial tak długo nie trwa ????
 
B 0

bastas01

Użytkownik
bonus 100%
witam jestem tu nowy i nie bardzo rozumiem ten bonus a mianowicie 4x obrotu.

nie wiem jak go rozumiec w zrealizowaniu
a) czy jesli za wszystko postawie (wplata i bonus) i wygram 4 krotna wartosc postawienia bede mogl go wyplacic?
b) czy przy wplacie i bonusie majac np 100 zl postawic 4 kupony po 25 zl i kursie 2 zl?
z gory dziekuje za wyjasnienie
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Jak wpłaciłeś 350, i dostałeś drugie 350 to masz 700. I masz te 700 zł postawić 4x po minimalnym kursie 2. Czyli masz postawić stawki za 2800 zł łącznie po kursie 2. Analogicznie, wpłacisz 50, dostajesz drugie. Musisz postawić łączne zakłady za 400 zł po kursie 2 (czyli możesz stawiać po mniejszym kursie, tyle ze on się wtedy nie liczy do obrotu!)
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
witam jestem tu nowy i nie bardzo rozumiem ten bonus a mianowicie 4x obrotu.

nie wiem jak go rozumiec w zrealizowaniu
a) czy jesli za wszystko postawie (wplata i bonus) i wygram 4 krotna wartosc postawienia bede mogl go wyplacic?
b) czy przy wplacie i bonusie majac np 100 zl postawic 4 kupony po 25 zl i kursie 2 zl?
z gory dziekuje za wyjasnienie
Jesli wplacisz np. 100zl to dostaniesz 100zl bonusu czyli bedziesz mial 100+100=200zl i te 200zl musisz obrocic 4x czyli musisz zagrac za laczna kwote 200x4=800 , prosciej tego nie umiem wytlumaczyc.
 
escaladedd 0

escaladedd

Użytkownik
promocja jest wazna dla wplaty przez mb czy tylko przelew ?

promocja jest niby na MŚ, ale rozumiem, ze mozna stawiac na wszystkie inne zaklady sportowe ?
Pytałem się supportu odnośnie wpłat i powiedziano mi że nie ma różnicy w jaki sposób wpłaci się pieniądze ... wszystkie formy podlegają promocji
 
Do góry Bottom