>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet-at-home. Zgarnij Bonus MŚ , 100% do 350 PLN

al_capone 29K

al_capone

Gangster
@ Łukasz Janik
W przypadku, gdy nie zawarłeś żadnego zakładu po aktywowaniu bonusu masz prawo zrezygnować z bonusu. Powinieneś napisać e-mail do supportu.
Gdy zostanie Ci na koncie sam depozyt (350zł) to i tak musisz przed wypłatą minimum raz tą kwotę obrócić.
 
lukasz-janik 0

lukasz-janik

Użytkownik
@ Łukasz Janik

W przypadku, gdy nie zawarłeś żadnego zakładu po aktywowaniu bonusu masz prawo zrezygnować z bonusu. Powinieneś napisać e-mail do supportu.
Gdy zostanie Ci na koncie sam depozyt (350zł) to i tak musisz przed wypłatą minimum raz tą kwotę obrócić.
Aha, rozumiem. Raz obrócić kwotą bo dowolnym kursie tak? Czy ako 2.00.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
przecież oferta jest ważna do 16 czerwca to jak może się dzisiaj skończyć? jak jeszcze jest 14? i nie ma godziny 24:00... jest 23:59 a po niej 0:00 ;] i chyba będzie jutro do północy ale lepiej zapytać na LC albo napisać do supportu ????
 
andy-breeze 0

andy-breeze

Użytkownik
Czy jeśli konto mam w walucie Euro, to czy też mogę skorzystać z bonusu?
Jeśli tak, to mogę dostać wyższy bonus (słyszałem, że można dostać bonus do 100€, więc wychodzi ponad 400zł) czy zdeponowana kwota zostanie przeliczona zgodnie z kursem i wyjdzie to max 350 PLN?
 
M 4

mariuszxxx6

Użytkownik
No faktycznie daty mi się pomyliły. Oferta ważna do godziny 12 dnia 16 czerwca. P.S. Sylar jakiś Ty pojętny jeśli chodzi o czas. Ciekawe czy twa wiedza również wykracza poza Polskę.Jaki kraj taki obyczaj ????
 
S 0

sebastw

Użytkownik
Odradzam ta ofertę, tak jak ktoś już to pisał różnice w kursach są znaczne i nim zrobimy wymagany obrót to buk już i tak lepiej na tym wyjdzie.
 
M 0

mateheuszek

Użytkownik
Pytanie do osób, które już długo graja na BAH, czy sa jakieś bonusy indywidualne tzn . nap grając u nich przez kilka miesięcy dają ci bonus podwojenia wpłaty ? Czy kiedy zrealizujesz ten pierwszy 50% to ju,z nie ma na co liczyc?
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Odradzam ta ofertę, tak jak ktoś już to pisał różnice w kursach są znaczne i nim zrobimy wymagany obrót to buk już i tak lepiej na tym wyjdzie.
Śmieszny jesteś, odradzasz bo albo przegrałeś albo po prostu jesteś słabym typerem i nie potrafisz dać takich meczy aby AKO: 2.0 weszło.
Kursy może nie oszałamiające, oferta też nie, ale gdzie buk daje nawet 350 zł za darmo ? A MŚ mają sporo fajnych zakładów, live też mają w porządku i spokojnie da się zarobić oraz obrócić bonus.
Ja osobiście wpłaciłem 250 zł czyli grałem za 500zł. Zrobiłem na mniejszych kursach i na live ponad 1000 zł za które zagrałem system. Obecnie na koncie 2400 zł i obrócona już kwota ponad 1100 zł. Zostało mi do obrócenia 900 zł, nawet jeżeli przegram te 900 zł to wypłacę resztę czyli 1500 zł i jak widać będę na wielkim plusie.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie wiem czy było

Tylko i wyłącznie wpłaty dokonane do godziny 12:00 dnia 16.06.2010 będą zaliczane do akcji bonusowej.
 
G 2

giancardi

Użytkownik
W przypadku, gdy nie zawarłeś żadnego zakładu po aktywowaniu bonusu masz prawo zrezygnować z bonusu. Powinieneś napisać e-mail do supportu.
Nie chcą mi anulować. Napisałem, żeby odjęli mi bonus, którego nie ruszyłem. Zagrałem za 10zł potem aktywowałem bonus i mam 10zł i jeden kupon w grze. I nie chcą mi anulować tego jednego kuponu. :|
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
spoko oni Ci odejmą ;) szybko wypłacają, jeszcze zależy jakim sposobem, ma Moneybookers do 2 dni max, zazwyczaj na następny dzień rano są pieniążki ;)
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
A ja mam pytanie co się dzieje z bonusem gdy ktoś wszystko przegra? Wtedy mam nadzieję bonus nie jest odejmowany za pół roku tak? Bo wtedy konto byłoby na minusie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak przegrasz wszystko to nic sie nie dzieje, można nazwać &quot;koniec gry&quot;. Jak wpłacisz ponownie to grasz od nowa. (bez obracania starych bonusów, które wraz z przegraniem przepadają)
 
Do góry Bottom