>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bet-at-home. Zgarnij Bonus MŚ , 100% do 350 PLN

K 0

kwiatekskilla8

Użytkownik
wpłaciłem tam nie dawno kasę,niestety wtopiłem ale pojawił się bonus od wpłaty gdzie było trzeba wpisać kod i kasa na koncie z którego skorzystałem ???? ale po kilku dniach bonus mi odjęli z konta i nie myślę go uregulować ????dla niedowiarków screen :]
 
Z 0

zyziolek

Użytkownik
Jak to jest z tym bonusem?
Wpłaciłem 30zł, dostałem bonus 15zł i grałem już za 52zł,
czy dużo mi brakuje do wypełnienia bonusu?
bukmacher :BAH
 
przem212 0

przem212

Użytkownik
Jak to jest z tym bonusem?
Wpłaciłem 30zł, dostałem bonus 15zł i grałem już za 52zł,
czy dużo mi brakuje do wypełnienia bonusu?
bukmacher :BAH
Na bahu masz takie coś jak LC tam zapytaj bo tak dużo napisałeś że hohoho
Wpłaciłem 30zł, dostałem bonus 15zł i grałem już za 52zł
Grałeś w kasynie??czy zakłady ?? jaki bonus?? 100% od wpłaty do kasyna czy na zakłady ????
Jaki bonus
 
Z 0

zyziolek

Użytkownik
Grałem tylko zakłady sportowe (teraz już 75zł) i nadal nie mogę zlecić wypłaty. Bonus jak można się domyślić to 50%.
Wpłaciłem na początku 30zł i dostałem te 15zł bonusu , czyli razem 45. Grałem , trochę przegrywałem, trochę wygrywałem i teraz mam 90zł. Policzyłem wszystkie postawione pieniądze i wyszło 75zł. Nadal nie mogę zlecić wypłaty.
 
przem212 0

przem212

Użytkownik
Tak ciężko było wejść na LC więc zrobiłem to za ciebie następnym razem wejdz zapytaj podasz nr konta gracza i ci powiedzą ile masz jeszcze do obrotu

I nie dziękuj

bet-at-home.com PL: Dzien dobry, w czym moge pomoc?
you: witam jaki jest obrót bonusem 50%
you: jak wpłacam 30zł dostaje 45 ile mam do obrotu
you: i po jakim kursie
bet-at-home.com PL: Przy wplacie 30 PLN wymagany obrót w ramach akcji bonusowej wynosi 135 PLN.
bet-at-home.com PL: (30 PLN wplaty + 15 PLN bonusu) x 3 = 135 PLN
bet-at-home.com PL: Do obrotu wliczane zostaja zaklady sportowe po kursie min. 1,5, moga to byc 3 zaklady na kwote 135 PLN badz wieksza ilosc zakladów na laczna kwote 135 PLN.
 
czirimbollo 0

czirimbollo

Użytkownik
bah - bonus powitalny
czesc,
wpłaciłem sobie 10 E na bet-at-home i czytałem sobie regulamin promocji , gdzie dostaje się 50 % bonus przy pierwszej wpłacie.
Zaciekawił mnie jeden punkt regulaminu :

Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać trzy (3) razy postawiona po minimalnym kursie 1,5 w Zakładach Sportowych i w przeciągu 180 dni przed możliwością żądania wypłaty.

Czyli dostanę 5 E bonusu i będe miał na moim koncie 15 E. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem , ale będe musiał musiał postawic 3 razy 15 E , czy tylko te 5 E , które dostałem od bah&#39;a ?

Z gory dzieki za pomoc.
Pozdrawiam
 
G 0

grantvaders

Użytkownik
Wpłacona kwota łącznie z dopisanym bonusem musi zostać trzy (3) razy postawiona po minimalnym kursie 1,5 w Zakładach Sportowych i w przeciągu 180 dni przed możliwością żądania wypłaty.

Czytanie ze zrozumieniem ;)
 
czirimbollo 0

czirimbollo

Użytkownik
Dzięki za odpowiedź.
Tu nie chodzi o czytanie ze zrozumieniem, tylko pierwszy raz tam kase wpłaciłem to wolałem się upewnic. Kto pyta nie bładzi ...
 
P 0

paler

Użytkownik
Witam kolegów forumowiczów ????
Otóż wpłaciłem 20 zł przed mś, dostając drugie 20 bonusu. Trochę pograłem (nie gram dużo). Dziś za 8 zeta wygrałem 158. Ale niestety wcześniej nie obróciłem tą kasą. Stąd pojawia się moje pytanie : czy muszę jeszcze 3 razy obrócić tymi 158, czy tyle ile miałem wpłaty z bonusem (40zł), by móc całość pieniążków wypłacić? Z góry dzięki za pomoc ????
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
Witam kolegów forumowiczów ????
Otóż wpłaciłem 20 zł przed mś, dostając drugie 20 bonusu. Trochę pograłem (nie gram dużo). Dziś za 8 zeta wygrałem 158. Ale niestety wcześniej nie obróciłem tą kasą. Stąd pojawia się moje pytanie : czy muszę jeszcze 3 razy obrócić tymi 158, czy tyle ile miałem wpłaty z bonusem (40zł), by móc całość pieniążków wypłacić? Z góry dzięki za pomoc ????
Wpłacona kwota – łącznie z dopisanym bonusem – musi zostać cztery razy (4x) postawiona po minimalnym kursie 2,0 w zakładach sportowych przed możliwością zlecenia wypłaty. Policz sobie:p ????
 
P 0

paler

Użytkownik
Ale pierwsze 40zł już spożytkowałem. W każdym razie już kaskę obróciłem, wypłaciłem, zostawiłem sobie trochę na weekend i jest fajnie ???? Dzięki za pomoc ????
 
K 0

kuba11

Użytkownik
zapytanie
witam ;) mam pytanko bo chce byc pewnym w 100%. Przykładowo wpłacając 30zł dostaje 15 zł bonusu- razem 45zł. to 3x45zł= 135. CZy musze stawiac tylko 3 zakłady po 45 czy moge np 100 zakładów po 2zł (kurs wiekszy niz 1,5). CZy trzeba 3 zakłądy czy mozna wiecej byle by wyszło minimum 135 zł po tym kursie ???? z góry thx ???? ) ????
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
witam ;) mam pytanko bo chce byc pewnym w 100%. Przykładowo wpłacając 30zł dostaje 15 zł bonusu- razem 45zł. to 3x45zł= 135. CZy musze stawiac tylko 3 zakłady po 45 czy moge np 100 zakładów po 2zł (kurs wiekszy niz 1,5). CZy trzeba 3 zakłądy czy mozna wiecej byle by wyszło minimum 135 zł po tym kursie ???? z góry thx ???? ) ????
mozesz to rozdzielic na tyle kuponow na ile Ci sie podoba, nie ma wymogow ze musi byc 3x45zl..
 
Do góry Bottom