>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet at home - Zwycięzca dnia

impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Czy ktos juz wygral w tym &quot;prestizowym&quot; konursie na zwyciezce dnia?
Obecnie jest 750 euro i nikt sie ie chce zglosic ;);)

Zastanawiam sie czy mozna jakos sprawdzic czy ta osoba co juz dostanie ta kase tak naprawde ja dostala.
Moze ktos zna juz kogos kto dostal kase w tym kontursie?
 
D 2

dybek61

Użytkownik
Wysłany: 2006-06-19, 22:58 PROŚBA


--------------------------------------------------------------------------------

Prośba o przetłumaczenie tekstu.

Well, we&#39;ve got some HUGE announcements for you!

300% Rapid Payout Deposit Bonus up to $600
We&#39;ve listened to our members and we fought for the 300% Deposit Bonus, and we got it! Starting later today it will be ACTIVE for all PokerInside members making their first CDPoker deposit between now and the 4th of July. This will replace our Instant $20 Sponsorship that we were offering because the 300% gives much more to real poker players. All promotional bonuses will be trackable in your PokerInside.com account beginning later today.
**for complete details please login to your PokerInside account**

$250 Cash per Referral
We have bumped our referral payouts WAY up! In addition to paying you $30 instantly when your referral deposits ($50 minimum) you will also be credited with an ADDITIONAL $220 when they reach $1,000 in rakes! We have added additional bonuses as well so you truly have incredible potential if you know people that play poker!
**for complete details click here**

See you at the tables,
Jason
PokerInside Staff
http://www.PokerInside.com

Czy mam rozumieć,że nikt na tym forum nie zna angielskiego, czy to tylko niechęć?Chyba jednak to drugie.Mimo to serdeczne dzięki. :mrgreen:
 
M 0

mike

Użytkownik
Chyba nie wierzycie tym oszustom, jaki zwycięzca dnia. Przecież to jest pic dla naiwnych. Skoro potrafią okraść cię z pieniędzy, to co im szkodzi pisać takie kłamstwa. Ludzie nie grajcie w tej firmie, jest wiele innych. Może nie dają tyle promocji, ale każda z bet-at-home to pułapka.
 
ehnaton 0

ehnaton

Użytkownik
...
w tej firmie mozna tylko w cos wygrać jak jest sie fuksiarzem..
jak dobrze typujesz i stosujesz jakis system to juz cie mają
a wyścigi psów buahahahah to dopiero ściema(sprawdzone!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
yako 0

yako

Użytkownik
Czy ja wiem czy BAH jest az taki zly??!!
Ja moge na swoim przykladzie podac ze w tym bukmacherze z 3 darmowych bonow jakie dostalem wyciagnalem prawie 300 zl!!! Pieniazki bez problemu wyplacilem i juz dawno sa na koncie!!!
Jak dla mnie BAH to jeden z lepszych internetowych bukow!!!
 
yako 0

yako

Użytkownik
Wlasnie o to chodzi ze nie pracuje a w zaklady sie od dosc niedawna bawie ( i to juz z sukcesami) !!!
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Każdy bonus musi przynieść zarobek bukowi. Tak więc zanim weźmiecie udział w jakiejś promocji, to przeczytajcie regulamin, a w razie niejasności =&gt; support. Pamiętajcie nic nie ma za darmo. Trzeba poprostu uważać......albo mieć dużo szczęścia ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Wlasnie o to chodzi ze nie pracuje a w zaklady sie od dosc niedawna bawie ( i to juz z sukcesami) !!!
wiadomo ze nie wszyscy przegrywaja znajda sie i tacy co wygrywaja
ale stosunek przegrywajcych jest co najmniej kilkadziesiat razy wiekszy niz wygrywajacych a Yako pewnie jest w tej nielicznej grupie szczesliwcow ;);)
 
roger-morales 0

roger-morales

Użytkownik
Co Wy tak jedziecie na BAH, jak dla mnie bardzo solidny buk, kase wyplaca i wszystko wporzo, a jak zakladacie 10 kont i sciagacie darmowe bony to sie nie dziwcie. Amen
 
koper 29

koper

Użytkownik
nie wiem czy złodzieje każdy ma subiektywne odczucie mnie okradł BAW a BAH wypłacił mi już 3 razy kase na konto i już mam zleconą 4rtą wypłatę. BAH ma najlepszą grafikę ten zielony i czerwony kolorek dużo to lepiej wygląda niż na BAW, pozdro
 
X 0

xeenon

Użytkownik
Powiem wam - że obstawiam u kilku bukmacherów..... chyba nie ma oszustów - poprostu albo masz szczęście - albo nie :twisted: Znasz się na sporcie i masz &quot;nosa&quot; lub tego nie masz . Opracowałem sobie system - obstawiam po jednym zdarzeniu i to takie pewniaki - czasami podpieram się do remisu - i to działa. Wygrywam małe pieniądze ale cały czas do przodu. ✅ ✅ ✅ oczywiście zdaża się wpadka .... ale to 1 na 15 kuponów.



Pozdrawiam:
:twisted:
 
ehnaton 0

ehnaton

Użytkownik
...
Powiem wam - że obstawiam u kilku bukmacherów..... chyba nie ma oszustów - poprostu albo masz szczęście - albo nie :twisted: Znasz się na sporcie i masz &quot;nosa&quot; lub tego nie masz . Opracowałem sobie system - obstawiam po jednym zdarzeniu i to takie pewniaki - czasami podpieram się do remisu - i to działa. Wygrywam małe pieniądze ale cały czas do przodu. ✅ ✅ ✅ oczywiście zdaża się wpadka .... ale to 1 na 15 kuponów.



Pozdrawiam:
:twisted:
hmm to może podawaj swoje grane typki - skuteczność 93% to super więc ktos moze tez skorzystac
pozro
 
coby182 0

coby182

Użytkownik
ty ja moge ci podac typki o kursie 1.10 i tez bedzie skutecznosc 93% :mrgreen: haha, trzeba umiec tak grac zeby byly w miare wysokie kursy i bardzo dobra skutecznosc :p


BAH ma rzeczywiscie niskie kursy :? , betway tak samo :|
 
S 0

szymon4k

Użytkownik
Mam tam konto i trochę żałuje. Skusili mnie dając mi 5 zł za założenie konta, potem bonus 100% i tak się zaczęło. Teraz musze grać po niskich kursach, na małą ilość zdarzeń, już nie mówiąc o meczach na żywo- &quot;jak na lekarstwo&quot;.
 
Do góry Bottom