>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet Horizon

sylar 87

sylar

Użytkownik
Przecież oni nawet nie mają żadnej promocji po kiego wpłacać kasę na takie coś, stronę osobiście bym sam zrobił lepiej :p
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Te amerykańskie buki często mają takie żenujące strony. Najlepiej sprawdzać każdego nieznanego buka na SBR.
Na SBR mają ocenę B-, czyli dosyć przyzwoicie. Jednak jest też kilka wiadomości o tym, że mają opóźnienia w wypłatach i nie są kryształowo czyści. Do tego, żeby grać u takich bukmacherów trzeba operować językiem angielskim i czytać regulaminy (często nie ma na stronie opcji wypłaty pieniędzy tylko trzeba prosić mailowo, a zasady rozliczania zakładów często różnią się od tych znanych z expektów i unibetów...). Tego typu buki mają też mniejszą płynność finansową (mała ilość klientów, mała ilość wpłat) i ubogą ofertę.
Lepiej mimo wszystko ich omijać, bo na stronie nie ma nawet podanej żadnej instytucji nadzoru.
 
U 0

usiu18

Użytkownik
Przecież oni nawet nie mają żadnej promocji po kiego wpłacać kasę na takie coś, stronę osobiście bym sam zrobił lepiej :p
Maja bonus od wpłaty i to 100% do 500$, tylko ja nie wkleiłem linka, a admin uzupełnił złym ???? . Sprawdz teraz!

&quot;100% Sign UP Bonus!
The 100% free play is subject to a 20x rollover with up to $500 maximum bonus amount. This is a one time bonus. Restrictions may apply.&quot;
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
W du*e z takimi promocjami. Zanim wpłacisz tam dolara zobacz sobie jak wygląda obrót!

20x. Bez minimalnego kursu, ale tak jak pisałem wcześniej trzeba czytać regulaminy, bo tu nawet obrót się różni.

W każdym składzie masz stawkę i wygraną (na czysto). Do obrotu liczy, się niższa z tych liczb. Wychodzi na to, że wpłaconą kwotę musisz postawić 20x na kurs 2.0 lub wyższy. Grając kursy 1.5 musisz zrobić 40x obrót. Grając kursy 1.33 musisz zrobić obrót 60 razy. Nie mam pytań.
 
U 0

usiu18

Użytkownik
W du*e z takimi promocjami. Zanim wpłacisz tam dolara zobacz sobie jak wygląda obrót!
20x. Bez minimalnego kursu, ale tak jak pisałem wcześniej trzeba czytać regulaminy, bo tu nawet obrót się różni.
W każdym składzie masz stawkę i wygraną (na czysto). Do obrotu liczy, się niższa z tych liczb. Wychodzi na to, że wpłaconą kwotę musisz postawić 20x na kurs 2.0 lub wyższy. Grając kursy 1.5 musisz zrobić 40x obrót. Grając kursy 1.33 musisz zrobić obrót 60 razy. Nie mam pytań.
Dzięki o to mi chodziło! Wiec wiem że nie warto się w to bawić!
 
Do góry Bottom