>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet & Win

bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
Podsumowanie lutego zrobię pewnie jutro, a tymczasem leci prawdziwa petarda!
Eibar - Barcelona ▶ Mascherano dostanie żółtą 3.20 ✅
15j Betsson ✅ 33j
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
Kuponik za darmowe pieniądze od Betsson&#39;a. Można powiedzieć, że wariat, ale mecze analizowałem. Ale wiadomo jak to jest przy takich paragonach, gdzieś się może noga powinąć.
⛔ ⛔ ⛔ 2j Pliskova szybko spaliła mi kupon, a w mojej opinii to był jeden z największych &quot;pewniaków&quot; z dzisiejszej oferty tenisa. Ale cóż, kolejny raz uświadomiło mi to, że tenis kobiecy potrafi pisać przeróżne scenariusze. ????
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
DLC - Barcelona ▶ Barcelona (-1.5 AH) 1.6 ✅ 0:8
Athletic - Atletico ▶ Atletico over 0.5 1.25 ✅ 0:1
Heerenveen - Ajax ▶ Ajax 1.55 ✅ 0:2
AKO: 3.10
2.5j Bet365 ✅ 5.25j
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik


Manchaster City - Real Madyt ▶ Bacary Sagna otrzyma kartkę 4.20 ⛔
2j Betsson ⛔ 2j ehh te gierki Zidane&#39;a

Uważam, że kartonik dla tego pana to dzisiaj ciekawa propozycja, szczególnie ze względu na kurs. Po fazie ćwierćfinałowej kartki zostały wyzerowane tak, aby nie było możliwości opuszczenia meczu finałowego z powodu zawieszenia za 3 żółte kartoniki, więc o jakimkolwiek kalkulowaniu dzisiaj nie ma mowy.

Zidane już nam potwierdził, że Cristiano i Benzema są zdolni do gry, ale mnie głownie interesuje ten pierwszy, bo właśnie w szczególności Sagna będzie odpowiedzialny za krycie Ronaldo. Każdy dobrze wie jaki styl gry ma Cristiano, jak często ma piłkę, jaką presję potrafi wywołać na arbitrze, jak potrafi dodać coś od siebie przy faulach. Jak zerkniemy sobie na kartki w 2-meczu między Realem i Wolfsburgiem to widać, że w obydwu spotkaniach kartonik obejrzał Vieirinha, czyli PO drużyny Wilków. Dodatkowo uważam, że to raczej Real będzie prowadził grę, jak PSG w 1/4, co przełoży się na częste próby Ronaldo, a City spokojnie będzie się bronić i czekać na swoją okazję.

Arbitrem tego spotkania będzie Cakir, który pokazał na 27 meczów tego sezonu 127 żółtych i 10 czerwonych, ale te statystyki nie mówią nam zbyt wiele, bo pan Cakir sędziuje w lidze tureckiej, a tam jest sporo ostrej gry, pyskówki itd., więc o kartki nietrudno.
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik

Atletico - Bayern ▶ Arturo Vidal otrzyma kartkę 3.00 ✅
2j Unibet ✅ 4j

Długo zastanawiałem się pomiędzy Filipe Luisem, a Arturo Vidalem. Za pierwszym przemawia to, że jest najczęściej łapiącym kartki piłkarzem Rojiblancos, będzie prawdopodobnie odpowiedzialny za Douglasa Coste, a bez wątpienia to jeden z trudniejszych do utrzymania zawodników Bayernu, a w dodatku style obu drużyn &quot;teoretycznie&quot; mówią nam, że to Bayern będzie częściej przebywał na połowie rywala. Więc czemu wybrałem finalnie Vidala? Arturo prawdopodobnie będzie odpowiedzialny za fenomenalnie grającego w tym sezonie Koke, który jest głównym playmakerem drużyny Simaone. Co więcej Koke jest najczęściej faulowanym zawodnikiem Atletico w tej edycji Champions League - 13 razy podczas przebytych 742 minut na boisku, a Arturo co ciekawe jest najczęściej faulującym zawodnikiem z obu tych drużyn - 19 popełnionych fauli w 677 minut, więc średnio fauluje co 35 minut. Jeszcze należy wspomnieć o lekkim ograniczeniu Chilijczyka w dwumeczu z Benficą, gdzie musiał uważać oby nie być zawieszonym. Teraz ma wyczyszczone saldo i śmiało może pokazać Koke, że to nie będzie dla niego łatwy mecz, a kto jak kto, ale Arturo potrafi ostro wejść. Ogólnie DM to najczęściej łapiąca kartki pozycja z tego co obserwuje i mimo, że sędziuje Clattenburg to Vidal kartonik powinien wyłapać.
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
Zaczynamy od minimalnej wpłaty u bukmachera Betsson. Zobaczymy czy uda się zrobić z tego jakiś kapitał.
Mam nadzieję, że nie skończy się na pierwszym kuponie. :grin:

 
Do góry Bottom