>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet24 Voucher od 25 zł do 1000 zł

G 0

grzesiex88

Użytkownik
Wygrałeś voucher o wartości od 25 do 1000 PLN!
Sprawdź to!

Właśnie wygrałeś voucher od Bet24, który może być wart od 25 do 1000 PLN! Po prostu załoguj się w Bet24.com, wprowadź kod i zobacz jak bardzo dopisało Ci dziś szczęście!

Twoja nazwa użytkownika to: xxx
Twój KOD to: xxx

Kliknij tutaj, aby przejść prosto do Bet24!

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nasza obsługą pod adresem [email protected] lub skorzystaj z darmowego numeru telefonu 00800 33 11 341.

Jeśli nie pamiętasz hasła, kliknij tutaj!

Aby aktywować bonus, przejdź go „moje konto” i kliknij na żółte okienko „VOUCHER”. Wprowadź kod a pieniądze zastanią dodane do Twojego konta. Voucher będzie aktywny do 01.03.2010 a przed wypłaceniem musi być obrócony w Zakładach Sportowych co najmniej 1 raz po kursie 1.5
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak nawiasem pisząc...
Dziś napisał do mnie na PW jeden user i opisał swój problem.
Generalnie nie logujcie się do Bet24 od kogoś, z innego miejsca gdzie jest szansa, że z tego IP ktoś mógł również się logować.
Ewentualne bonusy są zabierane. A z tego co kojarzę, w skrajnych przypadkach konta banowane...
To mała przestroga dla innych.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
pierwsze słyszę, mam dwa konta w bet24 z tego samego Ip, i na dwóch dostawałem bonusy od depo itp, na dwa konta mam skany dowodów, i moga mi naskoczyć, a tak na serio to wypłacałem z dwóch i nic nie chcieli.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To podaj jeszcze loginy. Może ktoś z Bet24 przeczyta ;)
Nie wiem kiedy Ty tak robiłeś. Ale ten ktoś robił to na dniach.
Przy próbie wypłaty odjęli mu bonus.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
To podaj jeszcze loginy. Może ktoś z Bet24 przeczyta ;)
Nie wiem kiedy Ty tak robiłeś. Ale ten ktoś robił to na dniach.
Przy próbie wypłaty odjęli mu bonus.
Ale konto mam na dobrego kolege, któy nawet nie wie co to są zakłady, bo się tym nie interesuje, i ngdy nie grał, na dwa różne adresy, jakby coś chcieli to sakn dowodu czy skan rachunku zawsze mogę mieć, więc się nie boje, co to za argument że to samo Ip, tak się zachowują tylko amatorskie buki pokroju Betgun, nie wierzę że w Bet24 też jest taka polityka, bo przecież to samo IP, nie oznacza ze korzystamy z tego samego komputera....
W każdym bądź razie narazie problemu nie miałem, a jak będe miał to sobie poradzę

Edit: W Betsson mam 5kont na różne osoby, wszystkie konta są prawdziwe, na każdym z nich używałem bonusów, vouchery itp, bonusy w games w kasynie, z 4 kont wypłacałem kase, i uwaga ze wszystkich na to samo KONTO bankowe, i za każdym razem ksiegowali wypłatę, ani razu nie poprosili mnie nawet o dowód, i tu jest jasny przykład że przy wypłatach przlewem na konto, nie spradzają nic, robią to od ręki.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Promocja jest zapewne do adresatów maili.
Można wywnioskować to po tym zakreślonym tekście.

Ja wpłacałem/wypłacałem i dostałem 25 zł.
Przypomniało mi się, że kiedyś też dawali coś za darmo.
Sprawdziłem w historii zakładów. Gdzieś pewnie w połowie sierpnia &#39;09 dali 15 zł.
Pamiętałem bo puściłem taśmę za pierwsze 15 zł i później jakoś ugrałem z tych darmowych 15 zł ponad 900 zł. Teraz dali 25 zł i też zapoluje na ich kasę puszczając jakąś taśme ;)
Nie piszcie kto ile dostał z tego vouchera... bo 90% dostanie 25 zł pewnie. No chyba, że ktoś trafi 500-1000 to może się pochwalić.
 
Do góry Bottom