>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet2be

cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Całkiem niegłupie kursy, przynajmniej na kilka zakładów które w tej chwili mam na oku. Marża w granicach 4-4,5% na te zakłady które mnie interesują.
Wpłacę jakiś mały % bankroll&#39;u i sprawdzę jak mają się u nich wpłaty/wypłaty oraz support. Dam znać oczywiście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 2K

borek149

Użytkownik
Dziś zagrałem pierwszy zakład, spotkanie zakończone o godzinie 15.00 do chwili obecnej status &quot;w trakcie&quot; także tempo mają &quot;błyskawiczne&quot;
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Dziś zagrałem pierwszy zakład, spotkanie zakończone o godzinie 15.00 do chwili obecnej status &quot;w trakcie&quot; także tempo mają &quot;błyskawiczne&quot;
ale w końcu rozliczyli? Przymierzam się do nich, kursy mają rewelacyjne.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dziś zagrałem pierwszy zakład, spotkanie zakończone o godzinie 15.00 do chwili obecnej status &quot;w trakcie&quot; także tempo mają &quot;błyskawiczne&quot;
Nie miałem z nimi jeszcze takich problemów (około 100 zakładów zagranych dotychczas w Bet2be)
Jak dla mnie mała wada tego buka, to częste usuwanie kursów z oferty i wtedy trzeba grać po niższym gdzie indziej.
 
czoker 117,1K

czoker

Użytkownik
Ktoś z grających u tego buka może napisać jak wygląda sytuacja z :
*weryfikacją
*limitami
*walutą w jakiej gracie (czy można grać w złotówkach?)
*wypłatami?
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Bet2be
-weryfikacja ... dowód tożsamości i rachunek na adres domowy
-limity ... na razie 5 kuponów po średnio 100euro wszystkie wygrane za dużo napisać nie mogę ale u niektórych buków już zarzucony był limit tutaj na chwilę obecną spokój
-wypłata ... pierwsza po ok 2 godzinach na skrilla, druga czekam drugi dzień
 
L 0

l0buz007

Użytkownik
Witam!
Ponawiam pytanie kolegi wyżej o walutę na koncie. Czy da się jakoś zmienić walutę czy trzeba grać w funtach brytyjskich?
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Ma jakiś bonus , bo nie zauważyłem ?
Tutaj są warunki bonusu:
The VIP Program is a bonus plan for Bet2be account holders who wager 10-times amount from initial deposit over 100 GBP or more per month. The player will receive up to 15% from the first deposit, but not more than 100 GBP.
Requirements:
1) The deposited amount should be over 100 GBP;
2) Only bets on odds from 1.5 and higer will be calculated to players wager, besides express bets (coupons);
3) If the player requests payout, the bonus will be not provided.
Bonus Policy is available only for new players and it is active only during 30 business days after registration was done. Bet2be has rights to change bonus policy and its duration.
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Co do kursów to rzeczywiście się zgadza, pierwszy lepszy mecz z brzegu Polska- Włochy na gości kurs 5,15 nawet wyższy niż w Marathonbet.
Spokojnie można zainteresować się bliżej tym bukiem.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
Zablokowane konto, mimo puszczenia zaledwie kilku zakładów po kilkanaście funtów. Spotkał się ktoś z podobną sytuacją?
 
P 2

pkolo1

Użytkownik
Uwaga na Bet2be
Od wczoraj mam zablokowane konto i nie chcą wypłacić 642 funtów. Powodem blokady jest punkt 5.11 regulaminu. Odpisali mi, że jestem Polakiem grałem nielegalnie pieniądze się z wygranej nie należą. Do tej pory 2 razy wypłacili. Jak były źle rozliczane zakłady poprawiali. Zachęcali do gry, a jak troszkę wygrałem zablokowali konto i skonfiskowali pieniądze. Przestali odpisywać na emal. Wiem o kolejnym Polaku co ma też zablokowane konto i 2 Włochach. Więc uważajcie na nich. Mają bardzo dobre kursy, ale tylko po to by nas okradać.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
To u mnie to samo, pisali żeby wypłacić trzeba się zweryfikować, wysłałem i czekam. A dokładniej ten punkt brzmi &quot;Without limiting the terms of this Clause 5, We do not accept Bets originating from any of the jurisdictions listed herein from time to time including Belgium, Cayman Islands, Denmark, France, Vatican City, Iran, Iraq, Israel, Italy, Japan, North Korea, Poland, Saudi Arabia, Turkey, United States. You warrant that You are not resident in any of these jurisdictions and that You will not use or access the Betting Platform or the Services when in any of these jurisdictions.&quot;
 
Do góry Bottom