>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet2be

P 2

pkolo1

Użytkownik
To ja mam konto zweryfikowane. Dokumenty wysyłałem tydzień temu. Dokumenty zaakceptowane i nawet wypłatę zrealizowane. Niestety teraz skonfiskowali to co mi zostało na koncie 642 funty. Zero kontaktu z nimi. Przestali odpisywać na emal
 
C 0

cristopal

Użytkownik
Cześć... Ja też mam problem z tym bukiem... zleciłem wypłatę i zero odpowiedzi... wcześniej miałem zweryfikowane konto więc wiedzieli że jestem z Polski... wypłaty też od nich robiłem... macie jakieś nowe info... bo od nich nie mam żadnej odpowiedzi...
 
P 2

pkolo1

Użytkownik
U mnie od czwartku nie odpisują na emal. Portal z kursami oddsportal zainteresował się problemem. Chcą pomóc tylko zbierają dowody żeby im kursy zablokować. Piszcie tez do nich o pomoc. Będzie nas więcej może na nich wpłyną.
 
firer 886

firer

Użytkownik
dostalem dzisiaj 1 ze zleconych wyplat na 265F , moze jeszcze nie zwineli interesu i uda się wszystko wyplacic
 
firer 886

firer

Użytkownik
jak u was wygląda sytuacja ? ja dalej czekam na zatwierdzenie drugiej wyplaty ~~700F , kontakt z suportem znowu się urwał , komus odało się wyplacic całość gotowki od nich ?
 
P 2

pkolo1

Użytkownik
Wczoraj mi napisali, że pieniądze wypłacą za miesiąc bo mają problemy finansowe, a moje wygrane zakłady jeszcze nie przyszły do nich. Nic z tego nie rozumie.
 
majkel92 271

majkel92

Użytkownik
U mnie dziwna, pozytywna sytuacja, wchodze na to zablokowane konto, a ono odblokowane, robię weryfikację i wysyłam całą kasę i dziś jest już na MB, ale więcej tam nie wpłacę kursy i pomyłki mają zajebiste, ale szkoda tracić na nich kasy bo mogą zwinąć manatki i nie zobaczymy tej kasy
 
P 2

pkolo1

Użytkownik
Po 17 dniach i setkach wiadomości do nich wypłacili całe saldo z konta.

tydzień temu udało mi się po interwencji spowodować że odsportal już nie filtruje ich kursów
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
firer 886

firer

Użytkownik
minął miesiąc a dalej nie wypłacili mi 700F , ktos jest w podobnej sytuacji ?
chyba trzeba juz postawić krzyzyk na pieniądzach
 
Z 0

zbigniewpolons

Użytkownik
tak, kursy mają dobre, ale nie doczeka się so wypłaty!!!!
wygrałem tu 2000 tysiące, ale moje konto jest zablokowane!!!!oszuści!
przepraszam za mój polski (jestem migrantem z ukrainy).
Szanowny bracia Polacy nigdy nie robićie stawek na Bet2be!!!
+Mają punkt 5.11!
Zauważyłem, że wszystkie mecze zalimotowany do 500 funtów..
 
Do góry Bottom