>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365 - łatwo dostać limit za granie singlii?

konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
To właśnie Wy widzicie czubek swego nosa,bo tylko pieniądze Wam w głowie ????
To po co grace, jak od razu zakładacie, ze przegracie?
Gram dla zabawy, bo jak już pisałem wcześniej,dla zysku gram u stacjonarnych , bo się nie martwie pierdołami typu podatki. Pokora mnie nauczyła, ze jeśli chce się wygrać, to lepiej u stacjonarnych. Bo przez internet mamy wygraną od raz i korci by postawić dziś jeszcze coś. A jak przegramy, to człowiek chciałby szybko odzyskać. A w stacjonarnych tego nie ma.
Grałem najpierw kontry na rożne i to fajny, bo skuteczny sposób. A teraz chce tak.
Grajcie sobie dalej po 2 zł kupon - powodzenia ????
No ciekawa historia czyli że podatki to są w internetowym buku a nie stacjonarnym tak?
Jak korci to znaczy żeś hazardzista naczelny i już nie raz władowałeś 1000 na raz i tak się spuściły do kibla.
Jak ktoś nie potrafi rozplanować sobie co gra przez następny tydzień grubszą stawką a co na wieczór za najmniejszą tak tylko żeby połechtać swoje ego hazardzisty to się do tego nie nadaje i lepiej wyślij mi te pieniądze zaraz Ci podeślę numer konta.
Najlepsze na koniec pan skuteczny co to gra over 0.5 po jakże świetnym kursie 1.05(całkowicie losowa gra jak w totolotka tylko że jeden numerek wygrywa) łechce swoje ego jadąc na użytkowników forum którzy próbowali mu przetłumaczyć że ten system to jest dobry dla pana Mietka co to pierwszy raz zalogował się na internetowym bukmacherze a wcześniej grał sobie kupony za 2 zł grajcie sobie dalej po 2 zł kupony!Ja znalazłem świetny sposób na ogrywanie buka na miliony!Nikt o tym nigdy nie słyszał!
Wyślij mi te pieniądze ja zrobię z tego 1000 zł 4000 zł i Tobie je odeślę :grin:
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Po kursach na live do 1.3 nawet w 365 to prędzej czy później dostaniesz limit na 100 złotych. Mi udało się wyciągnąć ponad 60k u tego buka z takim sposobem gry.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Stawki różne, wiele razy szło postaw max np. na kurs 1.5, czyli jak widać grałem też trochę wyższe kursy. Ale tylko na live. Nie liczyłem przez jaki czas tak grałem, ale dzień musiałem kończyć z czterocyfrowym zyskiem.
 
Do góry Bottom