>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365 -- błąd systemu ?!

S 6

siami

Użytkownik
Opisze sytuacje dzisiaj na live chciałem zawszeć zakład Raonic + Makarova loguje się wchodzę wrzucam taki zakład. Coś mnie tchnęło by sprawdzić historie zakładów wchodzę a tam ku mojemu zaskoczeniu dwa kupony.
Jeden Makarova win za 100,39 a drugi Makarova + Raonic win za 100. Pierwotnie miał to być jeden zakład co dziwne oba zakłady zawarte w dokładnie tej samej sekundzie ... mogę wrzucić skany dla niedowiarków napisałem na live Pani brzydko mówiąc mnie spławiła po czym wyłączyła chat. Fakt byłem niemiły jednak od początku Pani Lilianna robiła ze mnie durnia twierdząc, że ja sam musialem takie zakłady zawrzeć i nie mają nic do dodania w tej sprawie. Co w takim wypadku mogę zrobić ?
 
S 6

siami

Użytkownik
A nie wpisałeś czasem swojej kwoty w single 2@? zamiast w duble 1@?
Dokładnie jak kolega wyżej napisał dwa single by poszły nie ma możliwości technicznej by puścić takie dwa oto kupony w tym samym czasie... Bo kupony pojedyńcze i kombinacyjne są rozdzielane. Czyli jakbym dał Makarovą jako singiel klikną kombi dał Raonica ( co w tej samej sekundzie nie jest realne ) zrobiło by mi z tego kombo bez singla ;/ więc jfa sie pytam skąd ten singiel yh
 
pablex 77

pablex

Użytkownik
jak dla mni musiales zrobic cos takiego :

wpisales kwote do Makarovej za 100,39 i pozniej dodales Raonica i tam w dubla wpisales 100 i wysylajac poszly CI 2 zaklady, jeden singiel i dubel...
ew
dodales dwa zdarzenia i z pospiechu zaczales stawke dawac po czym skapnales sie ze opcja dubel jest i wysylajac poszly CI 2 zaklady, jeden singiel i dubel...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Do góry Bottom