>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bet365 - bonus 100% do 100PLN przez komórkę lub tablet

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Chyba jeszcze nie ma tematu, więc założę, bo może ktoś nie wie i się dowie tak jak ja, że jest taki bonus;)
&lt;table cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td&gt;&lt;table id=&quot;ctl00_MainPagePlaceHolder_ctl00_ctl00_imagePodTable&quot; cellpadding=&quot;0&quot; cellspacing=&quot;0&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td class=&quot;Top&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;

&quot;Skorzystaj z naszej fantastycznej usługi Komórka, a otrzymasz 100% bonusu, niezależnie od tego, czy jesteś naszym nowym, czy istniejącym klientem.
W zależności od rodzaju Twojego telefonu komórkowego, będziesz mógł wypróbować szeroki wybór funkcji, takich jak prosty w nawigacji, wiodący na rynku serwis na żywo, czy strona główna wyświetlająca wszystkie najważniejsze wydarzenia, natomiast użytkownicy iPhone, iPad i Android będą mogli oglądać sporty i wyścigi konne na żywo.
Aby zdobyć swój bonus, wystarczy że postawisz kwalifikujący się zakład przez Komórkę w bet365 za jedyne 4 PLN* lub więcej, a będziesz miał prawo do 100% bonusu, aż do maksimum 100 PLN*.
Kiedy postawisz kwalifikujący się zakład, będziesz musiał poprosić o kod oferty na naszej stronie głównej, wybierając strefę Użytkownicy z menu Usługi, a następnie Oferty i Dostępne oferty. Następnie otrzymasz email ze swoim kodem oferty na zarejestrowany adres emailowy. Alternatywnie, prosimy o kontakt z nami, a jeden z naszych doradców z Biura Obsługi Klienta z przyjemnością udzieli Ci dalszej pomocy.
Możesz wpisać swój kod oferty, odwiedzając strefę Użytkownicy na stronie internetowej lub korzystając z usługi Komórka.
Z fantastycznymi ofertami i szerokim zestawem rynków przedmeczowych i na żywo, możesz być pewien, że w bet365 możesz postawić wszystkie swoje zakłady przez komórkę.
*lub odpowiednik walutowy
  • Kwalifikacyjne zakłady muszą wynosić minimum 4 PLN*.
  • Maksymalny bonus wynosi 100 PLN*.
  • Aby otrzymać bonus, postaw kwalifikujący się zakład, korzystając z serwisu Komórka w bet365, na wybrany przez siebie sport i rynek. W serwisie Komórka w bet365, należy zagrać 3 razy za kwotę początkowego zakładu i bonusu, zanim wypłata będzie możliwa.
  • Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tego bonusu nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od postawienia pierwszego, kwalifikującego się zakładu, wszystkie środki znajdujące się na bonusowym stanie konta zostaną utracone.
  • Oferta zakończy się o 23:59 czas UK 31. marca 2012.
  • Mieszkańcy następujących krajów nie kwalifikują się do tej oferty: Rosji, Ukrainy, Armenii, Wietnamu, Białorusi, Chorwacji, Serbii, Litwy, Kazachstanu, Łotwy, Słowenii, Gruzji, Mołdawii, Macedonii, Chin, Tajwanu.
  • Kod oferty musi zostać wprowadzony w ciągu 7 dni od momentu dokonania kwalifikującej się transakcji. Jeżeli zostanie zlecona wypłata lub przelew przed wpisaniem kodu oferty wówczas, jakiekolwiek poprzednie transakcje nie będą się liczyły do wstępnych warunków kwalifikacyjnych lub kolejnych wymagań obrotu.
  • W tym samym czasie, gracze mogą mieć aktywny tylko jeden bonus. Aby ubiegać się o kolejny bonus, aktualnie aktywny bonus musi zostać dokończony lub zamknięty w pierwszej kolejności.
  • Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
  • Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
  • Zakłady postawione na rynki finansowe, które zostały rozliczone wcześniej, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
  • Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega sobie prawo do pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek bonusów, darmowego zakładu lub ofert na ich konto.
  • Oferty bet365 są skierowane do graczy rekreacyjnych i bet365 może wedle własnego uznania ograniczyć prawo klientów do udziału we wszystkich lub w niektórych aspektach dowolnej promocji.
  • Jedna oferta na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres e-mail, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, neteller itp.) i dzielony komputer, np. szkoła, biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów. Oferty mają tylko zastosowanie do klientów, którzy złożyli rzeczywisty depozyt w bet365.
  • bet365 zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnego uznania.

&lt;hr&gt;
&lt;hr&gt;
 
M 2

matth

Użytkownik
Czyli moge wpłacic do bet365.com przez kompa, ale zagrac ten pierwszy zakład muszę przez komórkę ?

Czy potem bd mogl normalnie grac przez kompa czy wszystkie zakłady przez fona ?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Czyli moge wpłacic do Bet365.com przez kompa, ale zagrac ten pierwszy zakład muszę przez komórkę ?
Jasne, możesz.
Czy potem bd mogl normalnie grac przez kompa czy wszystkie zakłady przez fona ?
Normalnie będzie można. Tylko zakłady, które mają liczyć się do tej promocji muszą być zawarte przez komórkę.
Edit: Doprecyzowanie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Dodatkowe info z czatu, może być przydatne:
Zakłady stawiane przez kompa nie są wliczane w obrót. A jak ktoś nie ma darmowego neta w fonie (jak ja) to ma przegwizdane.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Liczy się chyba ip z jakiego jest zawierany zakład. Jak zawierasz go poprzez wifi, to masz ip stacjonarne (netia, neostrada, orange freedom, itd...). Przynajmniej tak to precyzował tobet podczas swoich promocji na tobet mobile.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Po 1.można grać przez kompa zwyczajnie, tyle tylko że używając mobile.Bet365.com. Ja tak się zalogowałem i od razu przyszedł mail powitalny wraz z kodem uprawniającym do otrzymania 100% kwoty 1.zakładu...
Ostatnio interesowałem się tym bonusem i gadałem m.in. na live chat&#39;cie z supportem o tym. Otóż wg nich zakłady muszą być zawarte przez telefon. Być może Tobie się udało i nikt nie zwrócił na to uwagi, ale nie pisz, że można grac w ten sposób, bo ktoś inny może już nie mieć tyle szczęścia i utną mu bonusa ;)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Rzeczywiście. I nie było potem żadnych problemów (przy wyp.) i wliczało się wszystko do obrotu?
Zrobiłem tak wczoraj, 100 doszła, zaraz sprawdzę, czy obrót liczy, bo akurat dla mnie to bez znaczenia...
zaraz napiszę, bo wyjaśniam coś z live chatem
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
favago mi to samo powiedzieli, bo co mają powiedzieć? Róbcie nas w balona byleby przez tą stronkę? :p
O (M) to sprawdzaj i pisz.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
favago mi to samo powiedzieli, bo co mają powiedzieć? Róbcie nas w balona byleby przez tą stronkę? :p

O (M) to sprawdzaj i pisz.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Obstawienie zakładu przez komórkę, to koszt 1 zł max (myślę, że nawet znacznie mniej - nie używam na co dzień, więc się nie orientuję). I teraz decyzja jest Twoja: albo poświęcasz tego zeta i masz spokój, albo dajesz im pretekst do zakwestionowania Twojej wygranej. A zapewniam Cię, że jak już się uda obrócić tym bonusem i wówczas Ci go cofną, to będziesz bardzo niezadowolony. Delikatnie mówiąc ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
A więc tak, zagrałem tak jak pisałem zakład za 100 przez aplikację, dostałem 100 i teraz patrzę, a tu 0 do obrotu zostało !? WTF ?!
ten 1.kupon jest w grze, 2.który postawiłem za kwotę bonusu nie wszedł i dlatego też bonus został zamknięty, tzn. mam już 0 zł obrotu, a gdy ten 1.wejdzie to kasa już nie podlega bonusowi.
Reasumując, chyba jednak komórka nie musi być komórką (tak jak w Tobet np.), a co do obrotu, tzn.czy go liczy, to nie pomogę, bo nie wiem...
100 na 100% dodają grając tak jak ja zrobiłem, a obrót proponuję sprawdzić samemu. Zagrać za 2 zł i zobaczyć czy doliczyło
Kiedys pamietam korzystalem z takiego bonusu do 100PLN, czyli raczej teraz mi nie przysluguje i tylko dla odbiorcow maila?
To nie z maila, informacja jest na stronie Bet365, więc skoro korzystałeś, to już raczej się nie zaliczasz
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Witam. Kiedys pamietam korzystalem z takiego bonusu do 100PLN, czyli raczej teraz mi nie przysluguje i tylko dla odbiorcow maila?
 
favago 69

favago

Użytkownik
Witam. Kiedys pamietam korzystalem z takiego bonusu do 100PLN, czyli raczej teraz mi nie przysluguje i tylko dla odbiorcow maila?
Oferta jest jednorazowa. Ma na celu zachęcenie do gry przez komórkę. Jeśli już kiedyś z niej korzystałeś, to będzie ona dla Ciebie niedostępna.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Zakłady stawiane przez kompa nie są wliczane w obrót. A jak ktoś nie ma darmowego neta w fonie (jak ja) to ma przegwizdane.
mobile.bet365.com
Można z tej strony grać przez komputer i bonus będzie liczony.
Nie są to żadne domysły czy przypuszczenia - sprawdziłem wczoraj i przedwczoraj &quot;na własnej skórze&quot; - 600 PLN skutecznie obrócone.
Przypomnę wymogi: zakład (min. dubel) z jednym kursem min. 1.50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom