>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365 - bonus na nowy sezon dla starych graczy!

Status
Zamknięty.
H 0

heski

Użytkownik
Dostalem 100% do 100 EURO na maila.
Wchodzcie na czat jak nie dostaliscie, czat czynny 24h na dobe. Daja kazdemu kto ma konto.


Edit by Vader


Regulamin promocji:

1. Minimalna kwota depozytu to 20 PLN.
2. Maksymalna kwota bonusu o jaki można się ubiegać to XXXX PLN.
3. Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jeden raz w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem trzy razy przed możliwością wypłaty.
4. Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tego bonusu, nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego się depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.
5. Oferta zakończy się o 23:59:59 (UK) 30/11/2010.
6. Kod oferty musi zostać wprowadzony w ciągu siedmiu dni od momentu dokonania kwalifikującej się transakcji. Jeżeli zostanie zlecona wypłata lub przelew przed wpisaniem kodu oferty wówczas, jakiekolwiek poprzednie transakcje nie będą się liczyły do wstępnych warunków kwalifikacyjnych lub kolejnych wymagań obrotu.
7. W tym samym czasie, gracze mogą mieć aktywny tylko jeden bonus. Aby ubiegać się o kolejny bonus, aktualnie aktywny bonus musi zostać dokończony lub zamknięty w pierwszej kolejności.
8. Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu.

9. Zakłady postawione na handicapy azjatyckie, azjatycką sumę goli i zakład na zwycięstwo w baseballu, zarówno w zakładach przedmeczowych, jak i na żywo, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
10. Zakłady postawione na rynki finansowe, które zostały rozliczone wcześniej, nie liczą się do jakichkolwiek wymagań obrotu.
11. Tam, gdzie jakiekolwiek warunki oferty lub promocji zostaną naruszone lub występuje dowód serii zakładów postawionych przez klienta lub grupę klientów, które z powodu bonusu, specjalnych wypłat, darmowych zakładów lub jakiejkolwiek innej oferty promocyjnej zagwarantują klientowi zysk niezależnie od wyniku, czy indywidualnie, czy w grupie, bet365 zastrzega sobie prawo do wycofania elementów bonusowych takich ofert według własnego uznania lub rozliczyć zakłady po poprawnych kursach lub anulować darmowe zakłady lub jakiekolwiek zakłady postawione za środki bonusowe. bet365 zastrzega sobie prawo do pobrania od klienta opłaty administracyjnej, aż do wysokości bonusu od depozytu, darmowego zakładu lub dodatkowej płatności na pokrycie kosztów administracyjnych. Zastrzegamy sobie również prawo do poproszenia klienta o dostarczenie dokumentacji wystarczającej, według naszego uznania, do potwierdzenia tożsamości klienta przed przyznaniem mu jakichkolwiek bonusów, darmowego zakładu lub ofert na ich konto.
12. Oferty bet365 są skierowane do graczy rekreacyjnych i bet365 może wedle własnego uznania ograniczyć prawo klientów do udziału we wszystkich lub w niektórych aspektach dowolnej promocji.
13. Jedna oferta na osobę, rodzinę, gospodarstwo domowe, adres e-mail, numer telefonu, ten sam numer formy płatności (np. karta kredytowa lub debetowa, neteller itp.) i dzielony komputer, np. szkoła, biblioteka publiczna i miejsce pracy. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania dostępności dowolnej oferty lub wszystkich ofert dla jakiegokolwiek klienta lub grupy klientów. Oferty mają tylko zastosowanie do klientów, którzy złożyli rzeczywisty depozyt w bet365.
14. bet365 zastrzega sobie prawo do zmiany, odwołania, odebrania lub odmowy jakiejkolwiek promocji według własnego uznania.
W przypadku dalszych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym polskim Biurem Obsługi Klienta, które dostępne jest od 10:00 do 23:00 czasu polskiego poprzez czat na żywo, e-mail: [email protected] lub pod numerem telefonu 00800 12 365 365. Nasi doradcy z przyjemnością udzielą wszelkiej pomocy.
Poza tymi godzinami, można się z nami skontaktować w języku angielskim pod adresem [email protected] .
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja dostałem coś takiego
Zdobądź 25% bonusu
Czekanie dobiegło końca... nowy sezon już się rozpoczął i oferujemy Ci wyjątkowy 25% Bonus - Nowy Sezon, aż do 200 PLN, abyś mógł rozpocząć go w wielkim stylu!
Twój kod oferty to: XXXXXXXX
A oto w jaki sposób możesz ubiegać się o bonus:
Zaloguj się na konto bet365. Złóż depozyt 20 PLN lub więcej. W strefie Użytkownicy, odwiedź Oferty zakładów sportowych, a następnie Wprowadź kod oferty. Wpisz kod oferty: XXXXXXXX, i kliknij na Zatwierdź. Twój bonus zostanie dodany do Twojego bonusowego stanu konta.
Prosimy zwrócić uwagę, że będziesz musiał zagrać za kwotę swojego depozytu i bonusu trzy razy, przed dokonaniem wypłaty.
bet365 oferuje teraz ponad 50 rynków na żywo na wszystkie mecze, więc każda minuta będzie się liczyć i dzięki naszej fantastycznej usłudze Przekaz na żywo, możesz oglądać wydarzenia bezpośrednio na swoim komputerze. Sekcja Najważniejsze obejmuje również Championship i Serie A co tydzień.
Pamiętaj, że ta bezkonkurencyjna oferta jest dostępna przez cały czas, również nasze oferty 100% Bonus Piłkarski i Nie ma bramek? Zwrot mają zastosowanie przez cały sezon.
Baw się dobrze!
Zespół bet365
Kontakt z nami poprzez Czat i Email
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A czy wie ktoś jaki obrót jest wymagany??
Ktoś wie........................................
Zamiast pytać może warto najpierw przeczytać co inni napisali?
Ja dostałem coś takiego
Zdobądź 25% bonusu
Czekanie dobiegło końca... nowy sezon już się rozpoczął i oferujemy Ci wyjątkowy 25% Bonus - Nowy Sezon, aż do 200 PLN, abyś mógł rozpocząć go w wielkim stylu!
Twój kod oferty to: XXXXXXXX
A oto w jaki sposób możesz ubiegać się o bonus:
Zaloguj się na konto bet365. Złóż depozyt 20 PLN lub więcej. W strefie Użytkownicy, odwiedź Oferty zakładów sportowych, a następnie Wprowadź kod oferty. Wpisz kod oferty: XXXXXXXX, i kliknij na Zatwierdź. Twój bonus zostanie dodany do Twojego bonusowego stanu konta.
Prosimy zwrócić uwagę, że będziesz musiał zagrać za kwotę swojego depozytu i bonusu trzy razy, przed dokonaniem wypłaty.
bet365 oferuje teraz ponad 50 rynków na żywo na wszystkie mecze, więc każda minuta będzie się liczyć i dzięki naszej fantastycznej usłudze Przekaz na żywo, możesz oglądać wydarzenia bezpośrednio na swoim komputerze. Sekcja Najważniejsze obejmuje również Championship i Serie A co tydzień.
Pamiętaj, że ta bezkonkurencyjna oferta jest dostępna przez cały czas, również nasze oferty 100% Bonus Piłkarski i Nie ma bramek? Zwrot mają zastosowanie przez cały sezon.
Baw się dobrze!
Zespół bet365
Kontakt z nami poprzez Czat i Email
-----------------------------------------------------------------
a ja dostałem do 200zł ale 100%,do kiedy ważne?
Zdaje się, że:
4. Jeżeli wymagania obrotu stawką dla tego bonusu, nie zostaną spełnione w ciągu 90 dni od chwili dokonania pierwszego kwalifikującego się depozytu, wszystkie środki znajdujące się na koncie bonusowym zostaną utracone.
5. Oferta zakończy się o 23:59:59 (UK) 30/11/2010.
Edit: w pierwszym poście wkleiłem regulamin promocji.
Zanim zadacie pytanie - najpierw przeczytajcie temat!
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
nie rozumiem tylko tego :

Jakiekolwiek zakłady zawierające selekcje z kursami niższymi niż 1,50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu

czyli co gram kupon z ako 1,6 złożony z 2 spotkań i co nie liczy się?
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
spotkanie musi mieć kurs minimum 1,50
aby było zaliczone do obrotu bonusem!
A tak dla blondynki ...
Single minimum kurs 1,50
AKO - każde wydarzenie na nim kurs minimum 1,50
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja dostałem dwa bonusy jeden 50% do 200zł na przywitanie nowego sezonu a drugi 100% do 200 napisali że dawno nie logowałem się w ich serwisie i z tej okazji chcą podarować mi drugi pakiet startowy, a najśmieszniejsze jest to że 5h wcześniej zrobiłem depozyt i postawilem zakład
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Jesteś tego pewien? w bonusie powitalnym napisane było tak samo, chyba, a liczył się każdy kupon powyżej 1.50. Może ktoś to sprawdzić?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
panie Vader ,proszę sie nie gorączkować,regulaminu nie było ,to się zapytałem ????
Moja sugestia dotyczyła sytuacji poniżej...
Dokładnie kiedy ja pisałem swojego posta regulaminu jeszcze nie było w temacie. Dzięki wielkie za pomoc Vader ????
Twój post:
Godzina: 23:07
Post rpg
Godzina: 22:22
http://forum.bukmacherskie.com/f22/bet365-bonus-na-nowy-sezon-dla-starych-graczy-47245.html#post1756531
Ten post zawiera odpowiedź na Twoje pytanie...
-------------
Skupcie się na tym co macie napisane w temacie...
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Hawok: Ty nie bądź taki do przodu !
Przy kuponach akumulowanych wystarczy jedno spotkanie z kursem 1,5 reszta kursów dowolna. Na przyszłość życzę nie zgrywać wielkiego eksperta tylko dowiedzieć się co i jak. pozdrawiam
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Witam. Ja dostałem natomiast jakieś 25% do 200 zł tylko :/ Od czego to zależy? Live liczy się do obrotu, więc można powiedzieć, że za darmo pieniążki rozdają ????
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
Ja dostałem dwa bonusy jeden 50% do 200zł na przywitanie nowego sezonu a drugi 100% do 200 napisali że dawno nie logowałem się w ich serwisie i z tej okazji chcą podarować mi drugi pakiet startowy, a najśmieszniejsze jest to że 5h wcześniej zrobiłem depozyt i postawilem zakład
Nie ma się co cieszyć z 2 bonusów naraz, bo w bet365 , jest tak ,że zanim odpalisz 2 bonus itp, musisz obrocic i zakonczyc 1 bonus ???? Jeśli wpiszesz kod oferty i włączysz 2 bonus to 1 ci anulują jeśli nie zakończony(potwierdzon na lc)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom