>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365 czy PinnacleSports - kilka głupich pytań

T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Tak , to jest złodziejska prowizja , tak samo jak jeszcze bardziej zlodziejska jest ta dotycząca przelewu z jednego konta skrill na drugie.
No ale skoro lubisz płacić za nic i w ten sposób marnować kasę to mi &quot;kuwa&quot; nic do tego , mi wystarczy , że ja tego nie robię :]
nie no spoko, mozliwosc wplaty kasy na skrilla (za free) a nastepnie przerzucanie jej w kolejnosci skrill-&gt;buk-&gt;skrill-&gt;buk2 i to wedla wlasnego uznania i to wszytsko za free, na dodatek wplata wszedzie natychmiastowa, z kolei wyplata w najlepszych bukach natychmiastowo (pinnacle) badz po paru godzinach (b365) jest faktycznie TOTALNIE nie warta zdzierskiej prowizji 1% przy przelewaniu kasy z jednego konta skrill na drugie ( tylko kuwa co to ma wspolnego z przelewaniem kasy na buka to ja nie wiem, jedyna sytuacja to gdy sie zabawiasz w multikonta na skrilu i przelewasz kase miedzy soba). a tu jakies zdzierskie 7.50 !!!! no kuwa !!!! jak twoja plaska stawka to 7.50 to moze i faktycznie niewarto. może.
baw sie w przelewy z konta bankowego na buka, czekaj sobie na przelew pare dni skoro lubisz ????.
7.50 zł - gdzies ze 2 piwa. no majątek ????
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Dziecko drogie nie liczy się kwota tylko to czy lubisz płacić za nic. Ja wole wypić 2 piwa a ty płacić skrillowi - to bardziej Twój problem nie mój :]

I nie mam potrzeby przelewać jak głupi kasę buk1 -&gt; Skrill -&gt; buk2 ponieważ jak mam potrzebe wpłacić na buka to wplacam i na 5 buków naraz przez p24 lub kartę kredytowa natychmiastowo i za darmo i za darmo też mam wypłaty.

No i oczywiście tak jak napisałeś przy przelewaniu kasy między jednym z moich dwudziestu multikont a drugim też nie płacę zlodziejskich prowizji :]

Podsumowujac skrill jest dobry dla tasmowców którzy muszą przelewać kasę z 1 buka na drugiego jeśli chcą coś na innym buku zagrać. Przed podwyżką prowizji jeszcze był do zniesienia Ale teraz dramat. Support odpisujący parę dni,powodzenia :]
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
spoko &quot;dziecko&quot;, tylko jak ci uks wpadnie na chate to zeby pozniej płaczu nie było.
????
dalsza rozmowa z matolstwem sensu nie ma.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
dalsza rozmowa z matolstwem sensu nie ma.
Proponuję więc żebyś już przestała rozmawiać sama ze sobą koleżanko, zajmij się lepiej dalszym przegrywaniem kasy :)

Teraz UKS.. Hehe widzę zmiana argumentów :) Polecam doczytać co nieco a potem wypowiadać się na forum publicznym, unikniesz wtedy pisania tu kolejnych bzdur :]

Wesołych świąt ;)
 
vde 119

vde

Użytkownik
Od jakiegoś czasu zaczynam nienawidzić społeczności skupionej wokół bukmacherki. Każdy uważa się za eksperta i ma jedynie słuszny pogląd, który trzeba oczywiście przekazać drugiej osobie w taki sposób żeby przy okazji obrazić i pokazać że jest idiotą. Ręce opadają jak się coś takiego czyta.
A wracając do tematu obydwa buki dobre, renomowane.
Bet365 czy Pinnacle?
Bet do grania na żywo i systemów bądź AKO, Pinnacle idealny do grania za dużą stawkę (bądź niekoniecznie) singli. Szczególnie z tzw. US Sports
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 13

mantra

Użytkownik
No pogrywam sobie w tym pinnacle, rzeczywiście dość uboga oferta, dziwna nawigacja na stronie, ale gra się całkiem przyjemnie, często najlepsze kursy. A co do opłat - czy trzeba obrócić całym depozytem na jedno zdarzenie, tak żeby nie płacić prowizji, czyli np. wpłacam 50 zł i muszę postawić za 50 zł następne zdarzenie...? Czy mogę to rozdzielić te 50 zł na kilka zakładów?
 
T 11,9K

tadzin

Użytkownik
Proponuję więc żebyś już przestała rozmawiać sama ze sobą koleżanko, zajmij się lepiej dalszym przegrywaniem kasy :)
Teraz UKS.. Hehe widzę zmiana argumentów :) Polecam doczytać co nieco a potem wypowiadać się na forum publicznym, unikniesz wtedy pisania tu kolejnych bzdur :]
Wesołych świąt ;)
a ten temat wzial sie znikad
http://forum.bukmacherskie.com/f42/urzad-kontroli-skarbowej-bukmacherka-97633.html
ale skoro nie stac sie na wyplate za 7.50 pln to nawet tam nei zagladaj bo sensu nie ma.
to byl moj ostatni post z userem matołem.
choc pewnei itak juz duzo ludzi wprwaodziles w blad swoimi pieprzeniem glupot, no ale kazdy ma swoj mozg, wiec moze narzekac jedynie na siebie, jak cos sie stanie.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
a ten temat wzial sie znikad
http://forum.bukmacherskie.com/f42/urzad-kontroli-skarbowej-bukmacherka-97633.html
ale skoro nie stac sie na wyplate za 7.50 pln to nawet tam nei zagladaj bo sensu nie ma.
to byl moj ostatni post z userem matołem.
choc pewnei itak juz duzo ludzi wprwaodziles w blad swoimi pieprzeniem glupot, no ale kazdy ma swoj mozg, wiec moze narzekac jedynie na siebie, jak cos sie stanie.
Zacznij najpierw obracać kwotami rzedu paru milionów a potem strasz UKSem ignorancie.
Tak jak mowilem , dokształć się i doczytaj bo 99,9% ludzi na tym forum nigdy nawet nie zbliżyło się do rzędu wielkości kwot jakie tam padają. Ja sam mam wpływy na kontach/kartach z buków rzędu max 100k w roku i śpie spokojnie więc sama panienko nie pieprz głupot bo poza tym , że sam siejesz zamęt , straszysz i mieszasz ludziom w głowach to nawet pewnych oczywistych faktów sprawdzić nie potrafisz tylko zalewasz forum bzdurami wyssanymi z palca.
Przy okazji każdą kolejną wypowiedzią tylko pokazujesz , że nie tylko rozumu ale i kultury Ci po prostu brak.
To , że skończyłeś liceum albo raczej zawodówkę w zeszłym roku ( sposób pisania na taki a nie inny wiek wskazuje ) to nie znaczy , że pozjadałeś wszystkie rozumy , także jeśli rzeczywiście to Twój ostatni post w tym temacie to tylko z korzyścią dla niego.
EOT.
No pogrywam sobie w tym Pinnacle, rzeczywiście dość uboga oferta, dziwna nawigacja na stronie, ale gra się całkiem przyjemnie, często najlepsze kursy. A co do opłat - czy trzeba obrócić całym depozytem na jedno zdarzenie, tak żeby nie płacić prowizji, czyli np. wpłacam 50 zł i muszę postawić za 50 zł następne zdarzenie...? Czy mogę to rozdzielić te 50 zł na kilka zakładów?
Nie musisz obracać całym depozytem jednorazowo , wystarczy zebys obrócił sumarycznie raz cały depozyt przed wypłatą ( dla Twojego przykładu moze to być 50 zakładów po 1zł tak samo jak i jeden ze stawką 50zł ).
W innym wypadku po prostu wypłatę Ci odrzucą , prowizji i tak nie zaplacisz. Prowizję w Pinnaclu placisz za to za kolejne wypłaty w miesiącu kalendarzowym ( 1sza wypłata jest za darmo ) więc warto nie zlecać wypłat bez potrzeby. Ja np gram w Pinnacle prawie przez cały rok bez przerwy - w ostatni dzień kalendarzowy kazdego miesiąca nadwyzkę , którą ugrałem wypłacam sobie na konto bankowe tak aby na Pinnacle zostało 5k na dalszą grę od początku kolejnego miesiąca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja sam mam wpływy na kontach/kartach z buków rzędu max 100k w roku i śpie spokojnie
kbpoland, ale Ty też troszke wprowadzasz ludzi w błąd...Generalnie nie wczytywałem się w Waszą &quot;dyskusję&quot;, ale to, że teraz i Ty śpisz spokojnie to nie możesz dać pewności, że zawsze tak będzie i z każdym tak będzie...Nasz rzad lubi nagle odpalić dziwnymi akcjami...To, ze teraz wszystko jest bezkarne nie jest wiadome czy tak będzie cały czas - najlepszym przykładem są tu dopalacze. Pełno było osób wtedy mówiących o dopalaczach, że sa bezkarni. A nagle odpalony atak i sie okazało, że jednak tak kolorowo nie jest. Wiem, że to są 2 różne materie, ale chodzi mi o zasadę działania. Nie możesz miec pewności, że możesz spać spokojnie jeśli łamiesz ustawę i łamiesz przepisy podatkowe. Na chwile obecną jest to strasznie ciężkie do udowodnienia, ale... nigdy nie mów nigdy - takie moje zdanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 20

devorious

Użytkownik
Korzystając z tematu chciałem zapytać się bardziej doświadczonych jak to jest z tą wypłata na konto bankowe w bet365, na stronie piszę od min. 200zł, ktoś tu napisał, że wypłacał 90zł. Więc jak to jest?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
kbpoland, ale Ty też troszke wprowadzasz ludzi w błąd...Generalnie nie wczytywałem się w Waszą &quot;dyskusję&quot;, ale to, że teraz i Ty śpisz spokojnie to nie możesz dać pewności, że zawsze tak będzie i z każdym tak będzie...Nasz rzad lubi nagle odpalić dziwnymi akcjami...To, ze teraz wszystko jest bezkarne nie jest wiadome czy tak będzie cały czas - najlepszym przykładem są tu dopalacze. Pełno było osób wtedy mówiących o dopalaczach, że sa bezkarni. A nagle odpalony atak i sie okazało, że jednak tak kolorowo nie jest. Wiem, że to są 2 różne materie, ale chodzi mi o zasadę działania. Nie możesz miec pewności, że możesz spać spokojnie jeśli łamiesz ustawę i łamiesz przepisy podatkowe. Na chwile obecną jest to strasznie ciężkie do udowodnienia, ale... nigdy nie mów nigdy - takie moje zdanie.
Masz wiele racji , nikt nie wie co przyniesie przyszlosc , ja generalnie mówię o sytuacji jaka jest na chwilę obecną a gram na bukach internetowych już naprawdę sporo czasu i obracam myśle , że mimo wszystko nie tak małymi kwotami i średnio mnie kręci codzienne bieganie do bankomatu by wyplacic 1k i potem chować tą kasę głęboko pod poduszkę plus w gratisie ciągłe sponsorowanie firmy Skrill prowizjami za wszystko w czym lubuje się kolega Tadzin ????

Ale oczywiscie w przypadku gdyby sytuacja sie zmienila na naszą niekorzyść musiałbym pomyśleć nad alternatywnymi metodami transferu środków - póki co karta kredytowa + konto ( p24 ) sprawują się najlepiej i tyle.

PS. Jak widać na szczęście z kulturą też można na ten temat tu podyskutować.????

Korzystając z tematu chciałem zapytać się bardziej doświadczonych jak to jest z tą wypłata na konto bankowe w bet365, na stronie piszę od min. 200zł, ktoś tu napisał, że wypłacał 90zł. Więc jak to jest?
Ja osobiście nie wypłacałem ale jeśli tak jest napisane na stronce to tak raczej jest , plus zwróć uwagę , że minimalna WPŁATA bezpośrednio na konto to 500zł ( a chyba jeśli nie wpłacasz im bezpośrednio na konto to nie możesz też dokonać tak wypłaty , ja np klikając na wypłatę w tym momencie nawet nie mam żadnych opcji do wyboru tylko mogę wpisać kwotę jaką chcę wypłacić na kartę kredytową - bo tak też zawsze tam wpłacam ).
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale oczywiscie w przypadku gdyby sytuacja sie zmienila na naszą niekorzyść musiałbym pomyśleć nad alternatywnymi metodami transferu środków
Tak, tylko czy wtedy nie będzie za późno ? ;) Oczywiście to jest czysto hipotetyczne założenie, ale różnie może być - niczego wykluczyć w przyszłości nie możemy. A jeśli obracasz naprawdę sporymi kwotami to tym bardziej...Czy 7,50 za skrilla to aż tak dużo ? Wg mnie nie ;)
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Czy 7,50 za skrilla to aż tak dużo
Popatrz na miejsce zamieszkania kolegi ???? Ale tak już poważnie to uważam że spać spokojnie mogą tylko i wyłącznie ludzie którzy w razie &quot;godziny W&quot; będą w stanie wykazać pochodzenie każdej złotówki na swoim koncie.A Ty jak sam deklarujesz masz takich złotówek &quot;bez jawnego pochodzenia&quot; oj dużo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 13

mantra

Użytkownik
Korzystając z tematu chciałem zapytać się bardziej doświadczonych jak to jest z tą wypłata na konto bankowe w bet365, na stronie piszę od min. 200zł, ktoś tu napisał, że wypłacał 90zł. Więc jak to jest?
Pytałem bota xD na czacie na żywo, wszystko jest tak jak w cenniku - min. wypłata 200 zł. Kolega może pośrednio przez skrilla wypłacał czy coś takiego, nie wiem.
Postawiłem Oklahomę live za 2700 zł kurs: 1.259, nie wiem co mi odbiło, prawie się zesrałem... Tragedię straszną grali. Dzięki temu bilans 630 zł na plus, ale zrobię sobie odpoczynek, bo chyba jestem lekko niezrównoważony.
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Tak, tylko czy wtedy nie będzie za późno ? ;) Oczywiście to jest czysto hipotetyczne założenie, ale różnie może być - niczego wykluczyć w przyszłości nie możemy. A jeśli obracasz naprawdę sporymi kwotami to tym bardziej...Czy 7,50 za skrilla to aż tak dużo ? Wg mnie nie ;)
Oczywiście , że różnie może być ale co to za różnica czy robisz przelew na konto ze skrilla i płacisz za to 7,50 czy przelewasz na konto bezpośrednio z buka i nie płacisz nic ( przeciez buki same z siebie też stosują pośredników więc na koncie w danych przelewu przychodzącego nie masz czesto nazwy buka tylko np WORLDPAY ???? ) ?
Samo 7,50 to oczywiscie smieszny pieniądz , chodzi mi bardziej o zasadę i o to , że Skrill korzystając z takiej a nie innej sytuacji po prostu podniósł prowizje ostatnimi czasy + nierzadko blokady konta , support na beznadziejnym poziomie , nie chcialo mi sie z tym meczyc wiec wyplacilem stamtad cala kase... W moim przypadku działa tu dokładnie ta sama zasada co w przypadku wyboru kursów - gram głównie handicapy w NBA i po to mam konta na ok 50 bukach , z tego ok 10 uzywam aktywnie , żeby jak coś chce zagrać to zagrać najlepszą dostępną linię po najlepszym dostępnym kursie - niby roznica w kursach 1,92 vs 1,95 to nie az tak duzo , roznica w liniach -4,5 vs -5,5 tez ale w dlugofalowej grze tylko na tym zyskuje a nie tracę.
Żeby to rzeczywiscie mialo jakis sens w sensie wiekszego bezpieczenstwa
to już by trzeba kartę do tego Skrilla założyć i wypłacać w bankomacie po 1k płacąc prowizję za każdą wypłatę. Być może kiedyś jak sytuacja mnie do tego zmusi sam tak będę robił ale póki co nie widzę takiej potrzeby ????
Postawiłem Oklahomę live za 2700 zł kurs: 1.259, nie wiem co mi odbiło, prawie się zesrałem... Tragedię straszną grali. Dzięki temu bilans 630 zł na plus, ale zrobię sobie odpoczynek, bo chyba jestem lekko niezrównoważony.
No ja bym takiej kasy nie ryzykował akurat na nich wczoraj bo grali bez Westbrooka więc nie dziwię się Twoim nerwom ???? Grunt , że jednak weszło ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 13

mantra

Użytkownik
Cytat: Napisał mantra Postawiłem Oklahomę live za 2700 zł kurs: 1.259, nie wiem co mi odbiło, prawie się zesrałem... Tragedię straszną grali. Dzięki temu bilans 630 zł na plus, ale zrobię sobie odpoczynek, bo chyba jestem lekko niezrównoważony. No ja bym takiej kasy nie ryzykował akurat na nich wczoraj bo grali bez Westbrooka więc nie dziwię się Twoim nerwom Grunt , że jednak weszło
???? Ja o tym wszystkim dobrze wiedziałem. Widziałem jak grają i aż się złapałem za głowę, kiedy puściłem zakład. Właściwie to z krótkimi przerwami grali tak do końca. NBA w sezonie zasadniczym jest nieprzewidywalne, ale pierwszy raz w życiu odczułem to na własnej skórze. ????
 
Do góry Bottom