>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - opinie

kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Wy też wyluzujcie. Bo temat jest bardzo poważny. Nawet nie wiesz jak ogromne ma to znaczenie. Nie irytuje Cię to, że bukmacher przegrywającym graczom daje przegrywać a wygrywającym nie daje wygrywać? Bukmacher nie da się uczciwie ogrywać. To w tym wszystkim jest najgorsze.
Jeśli chodzi o samo oszukiwanie przez buka to uważam że jest to bardzo perfidny sposób z ich strony i tu nie ma co dyskutować nawet. Buk no powstał po to by przynosić zyski właścicielom a nie nam i moim zdaniem posuną się do każdego możliwego wyjścia byle było to na ich korzyść. Nie wiem czy są jakieś organizacje kontrolujące buki ale jeśli tak to można tam zgłaszać takie postępowanie ich...

Co do wyluzuowania to chodziło mi o nabijanie postów ???? Sorry ale dla mnie nie ma znaczenia czy ja mam xxxx postów czy 150 :]
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Przecież wiadomo że w telewizji zawsze jest 1-2 sekundy różnicy, kilka sekund to przesadziłeś chociaż w naszej telewizji sygnał może biegnie z najodleglejszych zakamarków wszechświata.
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Mam ostatnio mieszane uczucia odnośnie tego buka, ze względu na sytuacje , która mi się przytrafiła,
skleiłem kupon 3 zdarzenia na 0.5 bramki do ht,
po tym jak 2 z 3 zdarzeń weszły zamknąłem zakład, kwota już mnie satysfakcjonowała, dosłownie chwilę po tym jak to zrobiłem nastąpiła korekta w jednym meczu i cofnięto bramkę , ku mojemu zaskoczeniu , gdy po kilkunastu minutach wszedłem z powrotem na konto pieniędzy nie było, szybki kontakt z supportem i odpowiedź, że zakład został potraktowany jako przegrany i oczywiście cytacik z regulaminu. Kwota może nie wysoka, bo okolo 100zł, ale dawniej dostałbym zwrot przynajmniej części stawki (dodam, że była to 20-któraś minuta meczu, więc nawet po korekcie 2go zdarzenia zamknięty zakład nie wynosiłby z cała pewnością zero ), a dzisiaj &quot;0&quot;. Czyżby bet365 ostatnio gorzej się wiodło? Przyznam, że czuje niesmak:-?
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
ja też dzisiaj miałem przypadek przez który mnie do siebie zrazili.

Mianowicie chciałem zamknąć zakład live ze stratą 25 procent wniesionej stawki i mimo możliwości mi go nie zatwierdziło i tak kilkałem i klikałem zamknięcie (z laptopa i dwóch komórek), aż do momentu końca spotkania czyli jakieś 15 minut z coraz większą stratą( w efekcie przegrania całego zakładu). Na czacie mnie najzwyczajniej olali pisząc, ze musiałem nie mieć możliwości zamknięcia. To już nie pierwszy taki mój przypadek, ale wypadało się w końcu odezwać, bo jakby gamonie coś źle rozliczyli na swoją korzyść to od razu by interweniowali z najlepszym dla siebie rezultatem. Po prostu porażka, miałem zadowolony ułożyć się do snu z zyskiem, a zostałem z niczym przez złe działanie ich softa :/
 
szpon 154

szpon

Użytkownik
A nie mogles zrobic kontry?
Przeciez zamkniecie zakladu to, na dobra sprawe, kontra zagrana tak zeby ew. zysk/strata rozlozyly sie po rowno niezaleznie od koncowego wyniku.
 
W 0

waldemardo

Użytkownik
przypadek sprzed kilkunastu minut
Zakłady live piłka ręczna Chin kobiet, postawiłem over 37,5 goli , pierwsza połowa piękna 21:10 druga połowa już w 34 minucie buło 26:11 i nagle z 34 minuty robi się 60 i koniec meczu. Piszę do nich o co chodzi mówią , że wszystko ok bo zamknęli zgodnie z zasadą Merca ale obstawiając nigdzie nie było tej zasady. Porażka, specjalnie dają niski próg goli aby wyciągnąć od ludzi pieniądze a później zamykają tłumacząc się jaką zasadą.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
przypadek sprzed kilkunastu minut
Zakłady live piłka ręczna Chin kobiet, postawiłem over 37,5 goli , pierwsza połowa piękna 21:10 druga połowa już w 34 minucie buło 26:11 i nagle z 34 minuty robi się 60 i koniec meczu. Piszę do nich o co chodzi mówią , że wszystko ok bo zamknęli zgodnie z zasadą Merca ale obstawiając nigdzie nie było tej zasady. Porażka, specjalnie dają niski próg goli aby wyciągnąć od ludzi pieniądze a później zamykają tłumacząc się jaką zasadą.
Wiele razy widziałem, jak robili taki sam numer na koszykówce w pozaeuropejskich ligach. Przez 8 min kwarty kilka punktów, a potem 25 pkt. w dwie minuty (i nie chodziło o ostatnią kwartę i grę faul). :zoltakartka:
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
przypadek sprzed kilkunastu minut
Zakłady live piłka ręczna Chin kobiet, postawiłem over 37,5 goli , pierwsza połowa piękna 21:10 druga połowa już w 34 minucie buło 26:11 i nagle z 34 minuty robi się 60 i koniec meczu. Piszę do nich o co chodzi mówią , że wszystko ok bo zamknęli zgodnie z zasadą Merca ale obstawiając nigdzie nie było tej zasady. Porażka, specjalnie dają niski próg goli aby wyciągnąć od ludzi pieniądze a później zamykają tłumacząc się jaką zasadą.
Jak się gra jakiś sport to trzeba wiedzieć jakie są zasady w nim. Akurat tam w Chinach jest taka zasada że jak jedna z drużyn osiąga przewagę 15-tu goli to mecz się kończy. A to, że nie znasz zasad panujących w lidze, którą grasz to świadczy tylko o Tobie. Po drugie, widząc linię o/u mogłeś się domyślić że jest coś nie tak. Ten buk głupi nie jest i nie popełnia często tak dużych błędów.
 
zippedin 9

zippedin

Użytkownik
Szukałem szukałem i nie znalazłem 100% odpowiedzi:
Czy Bet365 wysyła jakieś listy na adres podany przy rejestracji? Czy wszystko odbywa się przez e-mail?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Wysyłają list, który jest częścią weryfikacji adresu zamieszkania. Jest tam podany kod, który wpisujesz na stronie. Ale z tego co kojarzę chyba można zastąpić taki sposób weryfikacji innym - jakim? Najlepiej napisz na czacie i się zapytaj.
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
A nie mogles zrobic kontry?
Przeciez zamkniecie zakladu to, na dobra sprawe, kontra zagrana tak zeby ew. zysk/strata rozlozyly sie po rowno niezaleznie od koncowego wyniku.
Grałem vabank i nie miałem nic na kontrę dlatego chciałem zamknąć. Ale przecież skoro wprowadzili system zamykania zakładu to powinno to działać prawda? Jeśli byłaby jakaś pomyłka na ich niekorzyść to by od razu była reakcja, a w takim wypadku mnie zwyczajnie olali. Najpierw na czacie dwukrotnie, a na maila którego do nich napisałem nawet nie raczyli odpowiedzieć.

Jeszcze dodał, że mam u nich wiszącego singla od dwóch dni, najpopularniejszy buk nie potrafi odnaleźć wyniku spotkania przez 48 godzin?
Porażka ????
 
A 0

amg

Użytkownik
Cześć
Chcę wpłacić depozyt na B365 jednak nie mogę gdyż wymagają weryfikacji konta. Spotkał się ktoś kiedyś z czymś takim? Przy wypłatach rozumiem ale przy wpłacie? Wysłałem już im skan dowodu oraz prawa jazdy, ponadto podałem też kod który otrzymałem w liście. Ile mniej więcej trzeba czekać na potwierdzenie?
 
matijas77 11

matijas77

Użytkownik
Witam , bet rozliczył mi zamknięty Zakład jako przegrany, nie wiem czemu skoro zamknąłem zakład ....
Mecz tenisa, zawodnik na którego postawiłem skończył mecz, mecz był do zamknięcia z cała wygrana jaka była przewidywana po meczu. Jednak powtórzyli chyba punkt (ja wcześniej zamknąłem już), kasę dodali mi do depozytu po czym po 4 h rozliczyli mi ten zamknięty zakład jako przegrany... Teraz sie wymigują ..
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
wczoraj przywalili ze mną w ciula na koszu wenezuelskim :] z nudów zagrałem za ,pątaka, (dosłownie) na przegrywających gości 9 pkt + 7,5 niecałe dwie min przed końcem (gospodarze byli przy utrzymaniu) kurs -8, po zakończeniu zakład okazał się typem na czystą 2 dwójkę.czatownik wciskał mi kit, poprosiłem support o sprawdzenie oferty niby wszystko w trkacie ale minus za ciula na czacie za to co żenił.
W ofercie widniały ewidentnie handi od 8.5 spadły do 3,5 i były zawieszone do końca, zażądałem sprawdzenie oferty.
generalnie od jakiegoś pół roku rozczarowuje ten bukmacher tzn popada w regres
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
niestety gdy wygrywasz regularnie na tenisie, szybko robią limity na kilkadziesiąt złotych, masakra
no to ciekawe, tenis to 90% moich betów w bet365, konto prawie 2 lata, nie bawię się w surki czy pomyłki buków. Stawki w przedziale 500-4000, sporo live, czasem ITF. Limitów brak. Liczba betów w sezonie tenisowym koło 50-60 na miesiąc. Pokaż jak ich golisz na tym tenisie, że tak cię limitują :]
 
mateusz19s 80

mateusz19s

Użytkownik
no to ciekawe, tenis to 90% moich betów w bet365, konto prawie 2 lata, nie bawię się w surki czy pomyłki buków. Stawki w przedziale 500-4000, sporo live, czasem ITF. Limitów brak. Liczba betów w sezonie tenisowym koło 50-60 na miesiąc. Pokaż jak ich golisz na tym tenisie, że tak cię limitują :]
no ciekawe jak ja nie mogę nawet puścić kilku meczów ako za np 3 tys. tylko za np max 400 zł, dla mnie to śmiech na sali

dodam, że głownie grałem za 4000 do wygrania 6-7 tys. i w jednym miesiącu miałem na czyst0 20 tys i od tego czasu zaczęły się limity
 
Do góry Bottom