>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Sam sobie wcześniej odpowiedziałeś. Bet w takiej chwili jest panem sytuacji, gracz rejestrując się, zgadza się na regulamin, który buk może wykorzystać.
Konto było twoje?
Możesz pisać skargę do IBAS, ale poczekałbym na odpowiedź beta i dopiero wtedy bym coś działał. A te 3 dni to nie jest jakiś znowu kawał czasu, choć oczywiście mogą to wyjaśnić szybciej.
Wporządku a jak to sie ma do punktu :
&quot;Twoja skarga zostanie w pełni rozpatrzona i skontaktujemy się z Tobą za pomocą wybranej przez Ciebie metody komunikacji w ciągu 24 godzin.&quot;

Jesli tak przestrzegaja regulaminu to czemu wypisuja takie rzeczy?
No tak konto moje od lat. Zaczeła sie passa wiec pewnie robia proble
 
K 2

kobo

Użytkownik
jak rozwiazałes problem
mam podobnna sytuacje

Wporządku a jak to sie ma do punktu :
&quot;Twoja skarga zostanie w pełni rozpatrzona i skontaktujemy się z Tobą za pomocą wybranej przez Ciebie metody komunikacji w ciągu 24 godzin.&quot;

Jesli tak przestrzegaja regulaminu to czemu wypisuja takie rzeczy?
No tak konto moje od lat. Zaczeła sie passa wiec pewnie robia proble
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
@BukmacherTSW

Czy Ciebie również prosili o dodatkową weryfikację dokumentów ?
nie o nic takiego. Pooprostu zawieszono mi konto i tyle . Czekam juz 4 dzien bez odzewu....

O co tutaj chodzi? Czy rzeczywiscie tak chca mi dac naucze , że bylem upierdliwy na czacie ? Kazdy by zadawal pytania jakby mial zawieszone konto bez kontaktu...
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
@Bukmacher: dzwon do bet 365, powiedz że jak nie dostaniesz dziś odpowiedzi to składasz skargę do IBAS, na nich to często działa i ruszają do pracy.

@gujon: strona działa. zmień przeglądarkę, wyczyść ciasteczka, pamięć podręczną.
 
K 12

kretol

Użytkownik
[TheNormalOne napisał:
;6246681]Witam was mam do was jedno pytanko ponieważ przed chwila zauważyłem taka opcje Edyty zakład ? O co chodzi ? Co to daje ?
Też to zauważyłem ale już nie mogłem edytować bo mecze były w trakcie. Trzeba by coś postawić i użyć tej opcji przed rozpoczeciem meczy.
Ok już wiem - znajomy przed chwilą sprawdził. Można odjąć, dodać lub zmienić selekcję. Ucina ze stawki tak jak np. chcemy po puszczeniu zakładu od razu go zamknać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kadoon 383

kadoon

Użytkownik
Wam też coś bet365 szwankuje jeśli chodzi o powtarzanie się zdarzeń w meczu? Jak powiedzmy pada bramka, to wyświetla się GOL wraz z dźwiękiem nieraz trzy razy, to samo przy rożnych itp? Czy tylko ja tak mam?
 
zioomus 16

zioomus

Użytkownik
Nie tylko Ty, wczoraj też się na to natknąłem, początkowo myślałem, że jedna z drużyn odrobiła dwubramkową stratę w minutę ????
 
D 40

dynioglowy

Użytkownik
Witam panie i panowie. Mam pytanko odnośnie limitów na bet365. Z jakimi limitami spotkaliście się na bet365 i czy jest szansa w przypadku limitu, że bet go kiedyś ściągnie?.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Tak, bet po ostatnich aktualizacjach i skończeniu z flashem często ma takie błędy i pomyłki.

@dynioglowy: w becie konto zaczyna się od limitu podstawowego (wygrana +/- 1200 na azjanie przy ligach typu 3 norweska w piłkę, jakieś azjatyckie niższe; przy ligach typu nba zysk oczywiście kilkunastokrotnie wyższy)) . No i w miarę gry, jest zwiększenie (wygrana 2x, x3, x4) lub obcięcie (przeważnie do x0,5), ewentualnie limit, czyli stawki 10-30zł. Jak dostaniesz ten ostatni limit to już bez szans odwrócenie decyzji (z limitu x0,5 jeszcze da radę wyjść).
 
Do góry Bottom