>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - opinie

F 5

fatamorgana

Użytkownik
Szkoda, że buki mogą tak sobie zmienić kurs po przyjęciu zakładu i rozpoczęciu meczu.
Powinni płacić za błędy, od tego mają swoich analityków , a jak on się myli to na rynku są lepsi.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Szkoda, że buki mogą tak sobie zmienić kurs po przyjęciu zakładu i rozpoczęciu meczu.
Powinni płacić za błędy, od tego mają swoich analityków , a jak on się myli to na rynku są lepsi.
Szkoda, że nie zapoznałeś się z regulaminem bet365...
Właściwie w każdej firmie to wygląda tak samo. Jeśli zechcą to anulują Ci każdy zakład. Takie ich prawo.
Błędy i zawyżone kursy często budzą kontrowersje. Nie jesteś pierwszy i nie ostatni. Trzeba się z tym pogodzić.
 
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
A dzisiaj ciekawa sytuacja. Nie wiem kto oglądał relację live u nich z meczu Cipolla - Aguilar, ale było 7-6 dla Cipolli i w drugim secie bodajże 4-0. Na jakieś innej stronie podane jest, że w drugim secie było 6-0. Więc piszę do nich, pierw na live chat, później oni przesyłają taką oto wiadomość.
&quot;Szanowny Panie,
Aguilar skreczował w drugim secie po pierwszym gemie, pierwszy set przegrał 6-7.
Z poważaniem,
Mariusz
Zespół bet365&quot;
Nieco zdziwiony piszę do nich tak:
&quot;Witam.
To dlaczego jak oglądałem tutaj relacje live u Was to było 7-6 dla Cipolli i w drugim secie bodajże 4-0 i 15-0 dla Cipolli. To oznacza, że Wasze live´y nie są wiarygodne?
Proszę o odpowiedź.&quot;
A oni odpowiadają mi tak:
&quot;Szanowny Panie,
Dziękujemy za wiadomość.
&quot;Pod zakładami na żywo ma Pan info:
&#39;Pomimo że robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby informacje wyświetlone na stronie dotyczące zdarzenia były poprawne, są one użyte tylko jako przewodnik. W przypadku gdy pewne informacje takie jak: wynik zdarzenia, czas gry itp. są niepoprawne, nie bierzemy za nie odpowiedzialności.&#39;
Z poważaniem,
Mariusz
Zespół bet365&quot;
Napisali tak jakbym nie wiedział, więc odpisuję:
&quot;No tak, ale to nie znaczy, że jeśli on kreczuje po 1 gemie to skąd u Was relacja live aż do 4 gema? Przepraszam bardzo, ale coś tu nie gra...&quot;
A oni mi na to jaką piękną wiadomość:
&quot;Szanowny Panie,
Dziękujemy za wiadomość.
Takie są zasady, podczas zakładania konta zaakceptował Pan regulamin.
Zakład jest rozliczony poprawnie, proszę tę wiadomość w sprawie tego zakładu potraktować jako ostateczną.
Z poważaniem,
Mariusz
Zespół bet365&quot;
Zasady? Rozumiem pojedyncze punkty, ale żeby ciągnąć relację live do 4 gema, kiedy on skreczował po pierwszym? Z tego wniosek, że jakiś pajac sobie dla jaj to pisał czy co?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Czy w bet365 jest jakaś wyszukiwarka co do meczów ?
Szukam meczu Barcelona - Milan i nie mogę znaleźć ?
Czy towarzyskich nie ma w tym buku ? Czy muszę poczekać, aż będzie taka oferta ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czy w bet365 jest jakaś wyszukiwarka co do meczów ?
Szukam meczu Barcelona - Milan i nie mogę znaleźć ?
Czy towarzyskich nie ma w tym buku ? Czy muszę poczekać, aż będzie taka oferta ?
Z tego co widzę nie mają w ofercie.
Normalnie towarzyskie się zdarzają... może do jutra wystawią.
 
S 32

szymon89

Użytkownik
Nie miałem już głównych środków na koncie i zagrałem kupon tymi z bonus tylko, że kasę zabrało a w historii zakładów tych kuponów nie ma. Wie ktoś o co chodzi?
 
O 0

oleole

Użytkownik
witam, nie chciałem zakładac nowego tematu więc piszę tutaj:
otóż około 2 lata temu chcąc oglądac mecze na b365, nie mając 18 lat zarejestrowałem się podając dobre dane oczywiście oprócz daty urodzenia którą zrobiłem tak &#39;aby wystarczyła&#39;. dodam, że ani razu tam nie przelewałem pieniędzy i nie grałem. i teraz mając wreszcie tę pełnoletnośc chcę pograc w tym buku. czy mam zamknąc tamto konto i napisac im że teraz będę korzystał tylko i wyłącznie z nowoutworzonego konta czy jednak coś kombinowac z tym poprzednim kontem?
w sumie trochę zawaliłem zakładając tamto konto ale po prostu chciałem pooglądac sobie mecze co i tak na dobre nie wyszło bo jak każdy wie okiento do stream&#39;u w b356 jest bardzo małe, i nie liczyłem się z tym że w przyszłości mogą wystąpic takie problemy jakie teraz są.
tak więc proszę o rzetelną radę jak powinienem postąpic
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
bukmacher bardzo dobry, bardzo duża oferta live na tenis. Aczkolwiek jest jedna rzecz która mnie bardzo wk*rwia wręcz, a mianowicie brak deblowych spotkań, lub bardzo ich mała ilość, nawet w Wielkich Szlemach.
 
A 0

armata

Użytkownik
Wcześniej nie miałem takiej sytuacji, ale w końcu się pojawiła...
Postawiłem na eliminacje Euro na Hiszpanię i Holandię, że nie będzie gola po 88 minucie, oba po kursie 1.80 i dostałem niedawno informacje, że:
&quot;Kontaktujemy się z Tobą w sprawie zakładu o numerze ref. SS16068486I postawionym po kursie 1.80 na Brak gola po 87:59 (Późny gol Liechtenstein v Hiszpania). Zauważyliśmy, że selekcja ta została postawiona po nieprawidłowym kursie i w związku z tym, zgodnie z naszymi zasadami, zostanie on rozliczony po zmienionym kursie 1.25.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane.&quot;
W obu meczach to samo. Niesmak pozostanie i pewnie przyczyni się to do zmiany przeze mnie bukmachera w niedalekiej przyszłości...
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Dobrze dali dziś do pieca.
Od wczoraj, tj. od jakichś 36h (!!!) w ofercie były zdarzenia &quot;Brak gola po 88 minucie&quot; w meczach San Marino - Holandia i Liechtenstein - Hiszpania po kursach 1.80 i 10 minut przed meczem pozmieniali kursy na 1.25 tłumacząc się swoim ewidentnym błędem (co mnie to obchodzi?). ????
Niepoważny buk, bo błąd podpięli pod paragraf dopiero wtedy, kiedy mnóstwo osób zagrało te typy i wiedzieli, że mogą przegrac na tym bardzo dużo siana. Oczywiście &#39;błąd&#39; zauważyli tuż przed meczem, bo przez 36h od wystawienia tych kursów nie mogli go znaleźć, a co najlepsze - KURS KILKAKROTNIE ZMIENIAŁ SIĘ W CIĄGU DNIA. Gratuluję profesjonalizmu.
Ps. zwrotu oczywiście nie będzie, co jest jeszcze bardziej śmieszne, bo nie wiem czy ktoś by postawił takie zakłady po kursach 1.25.
Rozmowy z panią z lajfczatu nie będę przytaczał, bo będzie kabaret.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zgodzę się.
OLBRZYMI minus dla bet365 ????
Wielokrotnie spotykałem się tam z anulowanie zakładu ale jeszcze nigdy ze zmianą kursu. Do tego w takim stopniu.
Sytuacja jest nieciekawa i problem dotknął wielu użytkowników.
Wydaje mi się jednak, że nic się z tym nie da zrobić. Nawet w grupie :|
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Jeżeli zagraliście to że nie wpadnie gol w meczu Hiszpania - Liechtenstein po 88 min to macie ogromne szczęście. Właśnie skończył się mecz i w 90 minucie David Villa z 2 metrów na pustą bramkę przywalił w poprzeczkę, dobrze że na Niego trafiło bo on z niewielu Hiszpanów nie może się wstrzelić w bramkę hehe ;) a Bet365 odwalił kite niezłą... mogli chociaż anulować te zakłady i ładnie przeprosić albo dać jakieś bonusy na te konta... ????
 
F 72

filip11

Użytkownik
Miał ktoś taką sytuację jak ja dzisiaj? Zagrałem na to, że w meczu Rosja - Andora nie padnie bramka powyżej 87:59 minuty po kursie 1.8, po czym po zakończeniu meczu kurs został zmieniony na marne 1.25, bo za dużo chyba stracili na tym zakładzie. Nie moja wina, że się pomylili. Tydzień czasu zakład stał w takiej formie. Co najśmieszniejsze rozliczyli kursem 1.25 dopiero po zakończeniu zdarzenia. To bardzo nie fair z ich strony. Nie uważacie? Poniżej screen. Co o tym myślicie?

 
Do góry Bottom