>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

W 0

wsq

Użytkownik
Mnie denerwować teraz zaczeło, że nawet ligi hiszpańskiej nie mogę obejrzeć przez ten błąd, z anglią to samo jest. Wychodzi na to, że Live sobie nie pogram tak jakbym chciał.
 
blum 70

blum

Użytkownik
bet365 ma jedną poważną wadę - brak jakichkolwiek powiadomień o wynikach zakładów (nawet na maila). bardzo wkurzające.
 
B 0

bankierz

Użytkownik
dla jednych wada, dla innych zaleta...
otóż to. dobrze ujęte. aczkolwiek ficzer z możliwością włączenia zawsze to jakaś dodatkowa opcja.
Przecież na głównej stronie jest opcja &quot;Przekaz na żywo&quot;. Ja tylko nie potrafię zrozumieć, dlaczego nie ma w tym playerze oglądania obrazu full screen. Rozumiem, że mała rozdzielczość, ale mimo wszystko zawsze lepiej ogląda się obraz na pełnym ekranie.
bo taki obraz zabiera sporo transferu i przez to odświeżanie wyników mogłoby się opóźniać, druga wersja to to że Bet365 nie chce by przekazywać obraz na inne videostreamingi.
 
S 0

storhelius

Użytkownik
zarejestrowałem się własnie i mam nienajlepsze odczucia. Postanowiłem pogadac z czatem przed złożeniem depozytu i póki co jeszcze poczekam. Na moje pytanie czy moge sie logowac z 2 miejsc (praca, dom) Pani zrobiła mi wykład że moge ale duża szansa ze mi nie dadza bonusu. Po pierwsze nie pytałem o zaden bonus a po drugie co ma wspolnego bonus z tym skad sie loguje...przeciez loguje sie na jedno i to samo konto. Pytałem o mastercarda, o sposób wypłat po wpłacie ta metodą. Usłyszałem ze moge wyplacic na konto bankowe, ale czy na konto skojarzone z kartą czy na inne konto juz za zadne skarby nie udało mi sie dowiedziec. Wpłata Visa classic ok, wypłata? tylko z powrotem na karte. Zgadzam sie ale co jesli classic nie ma opcji money transfer (a to zalezy od banku ktory wydał karte, nie od visy). Gdzie wypłata czekiem w takim wypadku lub inna drogą? brak odpowiedzi. Pani opowiadala mi tez o skomplikowanej procedurze weryfikacyjnej ( od telefonu, skanów dokumentów, paszportu plus blizej nieokreslonych dokumentow których moga zarządać dodatkowo) ktora przeprowadzic nalezy po depozycie.
Szczerze mówiac...albo ja albo ona albo oboje mamy zły dzień...ale jakoś się zniechęciłem
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
zarejestrowałem się własnie i mam nienajlepsze odczucia. Postanowiłem pogadac z czatem przed złożeniem depozytu i póki co jeszcze poczekam. Na moje pytanie czy moge sie logowac z 2 miejsc (praca, dom) Pani zrobiła mi wykład że moge ale duża szansa ze mi nie dadza bonusu. Po pierwsze nie pytałem o zaden bonus a po drugie co ma wspolnego bonus z tym skad sie loguje...przeciez loguje sie na jedno i to samo konto. Pytałem o mastercarda, o sposób wypłat po wpłacie ta metodą. Usłyszałem ze moge wyplacic na konto bankowe, ale czy na konto skojarzone z kartą czy na inne konto juz za zadne skarby nie udało mi sie dowiedziec. Wpłata Visa classic ok, wypłata? tylko z powrotem na karte. Zgadzam sie ale co jesli classic nie ma opcji money transfer (a to zalezy od banku ktory wydał karte, nie od visy). Gdzie wypłata czekiem w takim wypadku lub inna drogą? brak odpowiedzi. Pani opowiadala mi tez o skomplikowanej procedurze weryfikacyjnej ( od telefonu, skanów dokumentów, paszportu plus blizej nieokreslonych dokumentow których moga zarządać dodatkowo) ktora przeprowadzic nalezy po depozycie.
Szczerze mówiac...albo ja albo ona albo oboje mamy zły dzień...ale jakoś się zniechęciłem
Co jak co ale ludzie na czacie w szczególności jak trafisz jakąś kobiete to strach, jak zadajesz pytania proste na które odpowiedz jest tłustym drukiem w regulaminie to odpowiedzą gorzej jak wymagasz od nich czegoś więcej.Ale ogólnie mam tam konto jakieś 2miechy i nie jest najgorzej, a weryfikacja też jest banalna, wystarczy skan dowodu i na następny dzień masz zweryfikowane konto. Ogólnie wygląd,funkcjonalnośc strony na plus, szeroka oferta live no i dobry bonus dla nowych. Ale oczywiście są też spore braki.
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Zgadzam sie na chacie kobiety to porazka.
Miaalem male problemy bo x czasu wlasnie wplacilem pieniadze karta kredytowa mastercard
Nastepnie zapomnailem o regulaminie i chcialem przez money wyplacic.
Dostalem meila ze musza karte kredytowa zweryfikowac.
Pytam ile to trwa i uzyskalem odp ze kilka tyg gdyz do banku wysylaja zapytanie a bank to juz roznie odpowiada.. nastepnie dowiedzialem sie na chacie zeby przyspieszyc weryfikacje to trzeba skan wyciagu bankowego wyslac.
I duzo z tym problemow mialem bo na chacie kazdy co innego mowil.
A co do czego pieniadze wyplacili na konto ale podalem drugie konto w mbanku i wszytko dobrze skonczylo sie
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Cześć,

Mam pytanie, nie wiem czy dobry temat czy nie, ale nie chciałbym zakładać nowego bo odpowiedź uzyskać mogę w jednym poście.

Zaznaczam, że szukałem po działach, opcji szukaj też użyłem, ale strasznie dużo zapytań wyskoczyło dlatego wolę napisać jednego posta.

Kiedyś czytałem na ten temat, ale często on mi jest niejasny dlatego proszę o proste wytłumaczenie.

Mam takie zdarzenie :

Hiszpania - Czechy

Czechy +2, +2.5 - 1,47

I tutaj moje pytanie.W jakim wypadku mój zakład jest wygrany, w jakim jest pół wygrany czy w jakim pół przegrany ?

Proszę o jakiekolwiek proste wytłumaczenie tej kwestii na tym przykładzie.

Z góry dzięki.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
jesli hiszpanie - przegraja, zremisuja ,wygraja jedną bramką -cały zakład wygrany
jesli hiszpanie - wygraja dwoma bramkami -pół stawki zwrot // pół stawki wygrane
jesli hiszpanie - wygraja trzema bramkami lub wiecej - cały zakład przegrany
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 0

bankierz

Użytkownik
zarejestrowałem się własnie i mam nienajlepsze odczucia. Postanowiłem pogadac z czatem przed złożeniem depozytu i póki co jeszcze poczekam. Na moje pytanie czy moge sie logowac z 2 miejsc (praca, dom) Pani zrobiła mi wykład że moge ale duża szansa ze mi nie dadza bonusu. Po pierwsze nie pytałem o zaden bonus a po drugie co ma wspolnego bonus z tym skad sie loguje...przeciez loguje sie na jedno i to samo konto. Pytałem o mastercarda, o sposób wypłat po wpłacie ta metodą. Usłyszałem ze moge wyplacic na konto bankowe, ale czy na konto skojarzone z kartą czy na inne konto juz za zadne skarby nie udało mi sie dowiedziec. Wpłata Visa classic ok, wypłata? tylko z powrotem na karte. Zgadzam sie ale co jesli classic nie ma opcji money transfer (a to zalezy od banku ktory wydał karte, nie od visy). Gdzie wypłata czekiem w takim wypadku lub inna drogą? brak odpowiedzi. Pani opowiadala mi tez o skomplikowanej procedurze weryfikacyjnej ( od telefonu, skanów dokumentów, paszportu plus blizej nieokreslonych dokumentow których moga zarządać dodatkowo) ktora przeprowadzic nalezy po depozycie.
Szczerze mówiac...albo ja albo ona albo oboje mamy zły dzień...ale jakoś się zniechęciłem
czemu pytałeś o możliwość logowaniu z różnych miejsc? nikogo to nie powinno interesować, no chyba ze 29 marca logujesz sie w Polsce a 30 marca w afryce.
czeki to sobie daruj. nie ma sensu, szkoda czasu na czekanie. Zresztą to jest najmniej bezpieczna forma wypłaty
mogą zażądać dokumentów dodatkowych ale nie muszą. Zawsze w takich sytuacjach improwizuje i rozwiązuje problemy dopiero jak się pojawią. Po co się martwić do przodu.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Luźne przemyślenia po pół roku grania:
✅ Bardzo szeroka oferta live często pełniąca rolę livescora, zdarza się że jako jedyni w sieci mają relację z meczu
✅ oferta przed rozpoczęciem meczu bardzo szeroka
⛔ kursy średnio-słabe
wszystko to tyczy się tenisa
✅ fachowy livechat
⛔ często zdarza mi się że muszę się kilka razy logować bo nie wczytuje mi tak jak należy nazwy użytkownika i hasła
⛔ nie da się u nich załatwić powiadomienia na mail o rozstrzygnięciu kuponu
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Luźne przemyślenia po pół roku grania:
✅ Bardzo szeroka oferta live często pełniąca rolę livescora, zdarza się że jako jedyni w sieci mają relację z meczu
✅ oferta przed rozpoczęciem meczu bardzo szeroka
⛔ kursy średnio-słabe
wszystko to tyczy się tenisa
✅ fachowy livechat
⛔ często zdarza mi się że muszę się kilka razy logować bo nie wczytuje mi tak jak należy nazwy użytkownika i hasła
⛔ jeśli dobrze pamiętam to nie da się u nich załatwić powiadomienia na mail o rozstrzygnięciu kuponu
to chyba nie ich wina nigdy z tym problemu nie miałem
a co do kursów to zależy nie raz zaniżone nie raz zawyżone w sumie średnio
ja gram Ligi Latino to na kursy nie narzekam;)
a powiadomienie na mejla wydaję mi się że jakieś ważne nie jest ...
co kto lubi;)
 
P 0

piniol87

Użytkownik
Witam !
Złożyłem depozyt na kwotę 50 zł czyli rozumiem, że po wpisaniu kodu od razu dostanę bonus w wysokości 100% - czyli kolejne 50 zł. Mam 100 zł i teraz:

1. Muszę postawić za depozyt czyli 50 zł za kurs 1,5 aby uwolnić bonus tak ?
2. Jeżeli wygram to rozumiem, że mam 100 zł a jeżeli przegram to zostaje mi 50 zł czy nic ?
3. Jeżeli wygrałem i mam tą 100 to teraz muszę zrobić 3 zakłady po kursie 1,5 ? Jeżeli uda się to cieszę się z pieniędzy a jak nie to zostaję przy 50 zł ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +1
travism 190

travism

Forum VIP
duży plus dla bet365 za regularne bonusy, b. często do nich wplacam oni sie odplacaja, 20pln to niby nie duzo ale zawsze cos ????
 
Do góry Bottom