>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

S 7

smyku1910

Użytkownik
Prośba i pytanie, może ktoś obstawia i orientuje sie, jesli kumpel dał taki zakład
Poniżej 6.5 MON Canadiens @ BOS Bruins
(Mecz - Razem - Na żywo) 28/04/2011 Brak
I mecz zakonczyl sie 3-3 w regular time, a po dogrywce 3-4 to jest wygrany czy przegrany? Pzdr!
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
jak w zakladach live na bet365 ustawic żeby przy bramce był ten charakterystyczny dźwięk jak np w bwin? wcześniej tto było ale teraz jak zmienił sie wyglad live nie moge tego ustawic. bo klikając po prawej stronie na ikonkę dźwięk on/off nic to nie daje czy będzie on wyłączony czy włączony
 
D 0

don

Użytkownik
Witam.
Czy ktoś miał w ostatnim czasie z Tym Profesjonalnym Bukmacherem problemy przy depozycie ?
Nie uwierzycie, czekam równo 2 tygodnie 14 DNI od wpłaty !!! Kpina !!! na dodatek przelew bankowy był z opcja &#39;szybki przelew&#39; ( do 3 dni roboczych ).
Od kilku dni zaczęli tłumaczyć się, że to wina banku... dzisiaj to już mnie kompletnie olali na czacie. No po prostu ŻENADA.
Ma ktoś podobną sytuację ?
 
P 6

patrykut

Użytkownik
Bukmacher w porządku, ciekawa oferta na live, szybkie rozliczanie zakładów, szybkie wypłaty, lecz niestety bardzo częste pomyłki, szczególnie w siatkówce i koszykówce. Niestety już nie raz &quot;wtopiłem&quot; przez ich pomyłki. Na przykład postawiłem na ilość punktów w którymś secie w siatkówce (żadna nie znana liga) i niby weszło, ale po ok. 10 minutach po zakończeniu seta zablokowano kursy i zmieniono pomyłkę na poprawny wynik...
 
T 1

tygrys783

Użytkownik
ecawyplaty maja bardzo szybkie,zero problemow moge smialo go polecic tego buka wyplaty 1-3 tys po 20 min na mb fajna przejzysta oferta,mily suport mozna czasem dostac duzo bonusow lojalnosciowych jak sie czesto u nich gra polecam.
 
M 5

maysl

Użytkownik
1-3 tys wyplacales i mozesz grac u nich grubo? Ja jestem akurat u nich 3 tys w plecy i mam limit 3-30zł na prawie kazda dyscypline.
 
G 0

graczbet365

Użytkownik
ja ostatnio wyplacilem ponad 20 tys i limitu mi nie zmienili. oczywiscie gram duze stawki i w miesiacu czasem osiagam obroty 300 tys moze dlatego pozwalaja mi na takie stawki.
jezeli chodzi o pomylki to jest ich sporo ale przy takiej ofercie live to prawie zero. Poza tym nie wolno sugerowac sie wynikiem na stronie bo to tylko podglad. nikt nie robi prezentu i nie uzna przegranego zakladu jako wygrany. korekta pozniej jest poprawna i nie oszukaja cie na pewno.
 
F 0

fenix54

Użytkownik
strasznie nie fajne jest menu na tym bet365 uwazam ze na bwin jest 100 razy lepiej i niema opcji szukaj... na live niema nawet godzin rozpoczecia zdarzen wszystko jakos nie czytelnie na tym buku niestety
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
to właśnie dzięki temu bet365 wygrywa więcej niż inni : &gt;
po prostu będziesz się co jakiś czas mylić, a o to przecież chodzi

powiedzmy, że początkujący mają z tym duży problem a profesjonaliści mniejszy - ale na prawdę trzeba być bardzo uważnym
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
bet365 bardzo dobry buk chociaż miałem jedną nieprzyjemną sytuację a mianowicie zakłady live postawiłem sporo pieniędzy w zakładzie kto pierwszy zdobędzie 25 pkt w kwarcie (filipińska koszykówka) kurs 4,75 (wynik był 11:9 dla przeciwników-faworyta spotkania), kurs wszedł jednak pieniądzę dostałem nazajutrz i to za kurs bodajże 1,44 a nie 4,75 ! po rozmowie na chacie dowiedziałem się że zakłady live mogą ulec zmianie z wielu powodów (m.in błędnie podany livescore) jednak ten był podanie zgodnie z faktycznym stanem - wiem bo miałem włączony livestream z meczu, niestety nic nie zdziałałem w tej sprawie z racji tego, że oni mają prawo do zmiany kursu ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
wiem bo miałem włączony livestream z meczu, niestety nic nie zdziałałem w tej sprawie z racji tego, że oni mają prawo do zmiany kursu ...
ale wez takze pod uwage, ze stream tez ma opoznienie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 1,2K

kukla

Forum VIP
bet365 bardzo dobry buk chociaż miałem jedną nieprzyjemną sytuację a mianowicie zakłady live postawiłem sporo pieniędzy w zakładzie kto pierwszy zdobędzie 25 pkt w kwarcie (filipińska koszykówka) kurs 4,75 (wynik był 11:9 dla przeciwników-faworyta spotkania), kurs wszedł jednak pieniądzę dostałem nazajutrz i to za kurs bodajże 1,44 a nie 4,75 ! po rozmowie na chacie dowiedziałem się że zakłady live mogą ulec zmianie z wielu powodów (m.in błędnie podany livescore) jednak ten był podanie zgodnie z faktycznym stanem - wiem bo miałem włączony livestream z meczu, niestety nic nie zdziałałem w tej sprawie z racji tego, że oni mają prawo do zmiany kursu ...
Takie decyzje faktycznie nie są przyjemne... ale sam kurs 4,75 przy dwupunktowej różnicy i typowaniu do 25 powinien Ci się wydać podejrzany.
Jeśli ktoś nie lubi takich sytuacji to powinien omijać szerokim łukiem aż tak wyraźne pomyłki
 
2 44

26dzejo26

Użytkownik
kurs akurat w tamtym momencie był moim zdaniem właściwy (zostało około 4:45 min do końca kwarty &lt;na filipinach kwarta trwa 12&gt;), a przy wyniku 11:9 szansa na zdobycie przez którąkolwiek drużynę 25 pkt była niewielka, jednak jak zakładowa tłumaczy mogło tu chodzić o opóźnienie w livestreamie i livescorze
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
witam;
zalozylem sobie konto na bet365 i zlozylem depozyt z konta bankowego ktorego nie jestem wlascicielem, konto zostalo zablokowane.. wyslalme do nich skany dowodow mojego oraz osoby z konta ktorej dokonalem depozytu i dzisiaj pisalem do nich na chacie kiedy odblokuja mi to konto to koles powiedzial ze mam zadzwonic do biura obslugi klienta na nr 80012365365 ale ten numer jest caly czas niedostepny.. czy ktos juz mial podobny problem do mojego.? czy moze być tak pieniadze ktore wplacilem przepadna ???? ??
 
Do góry Bottom