>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

S 2K

szatan666

Użytkownik
Bet to jest ***** a nie buk, właśnie sprawdzam a tu limit na koncie mimo że stawki 100-300zł i nie żadne surebety tylko normalna gra. A za co limit? Za taki zakład(przegrany zresztą):
1 Powyżej 171.5 Polska - PlusLiga - Kobiety 2012/13 - Dąbrowa Górnicza - Kobiety v Trefl Sopot - Kobiety
(Suma punktów) 20/10/2012 Brak 1.85 Przegrana Stawka: 264,70 Zysk: 225,00 Zwroty: 0,00
Ten buk lubi się chwalić największą ofertą jak i świetnym livem ale co z tego jak można zagrać tylko Ligę Mistrzów bez obawy o limit ????
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Bet to jest ***** a nie buk, właśnie sprawdzam a tu limit na koncie mimo że stawki 100-300zł i nie żadne surebety tylko normalna gra. A za co limit? Za taki zakład(przegrany zresztą):
1 Powyżej 171.5 Polska - PlusLiga - Kobiety 2012/13 - Dąbrowa Górnicza - Kobiety v Trefl Sopot - Kobiety
(Suma punktów) 20/10/2012 Brak 1.85 Przegrana Stawka: 264,70 Zysk: 225,00 Zwroty: 0,00

Ten buk lubi się chwalić największą ofertą jak i świetnym livem ale co z tego jak można zagrać tylko Ligę Mistrzów bez obawy o limit ????
Limity mogą się pojawiać w każdym zakładzie. Jeśli grasz przez stronę WWW to zawsze możesz poprosić o zatwierdzenie większej stawki przez tradera. Jeszcze nie zdażyło mi się żeby mi nie zatwierdzili wyższej kwoty.
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Limity mogą się pojawiać w każdym zakładzie. Jeśli grasz przez stronę WWW to zawsze możesz poprosić o zatwierdzenie większej stawki przez tradera. Jeszcze nie zdażyło mi się żeby mi nie zatwierdzili wyższej kwoty.
Nie masz pojecia o czym mowisz, jak masz zalozony calkowity limit w bet365 to nie istnieje opcja prosby o wieksza stawke do tradera, po prostu masz limit rzedu kilkudzesieciu zlotych i dopoki kurs lub linia sie nie zmieni wiecej nie pograsz, zenada.
 
M 0

marcys

Użytkownik
Witam,
mam pytanie odnośnie tych limtów. Jakie stawki trzeba grać, żeby dostać te limity?
Gram single, max triple stawki 100-1000zł. Kursy od 1.20 do 2. Ostatnio zdarzył się 10.0 ale to był Janowicz ????
Czasem gram na LIVE TENIS, gdzie łapię underdoga za kurs 3.0, a potem na na faworyta też za 3.0. Czy grając tak można dostać limity?
Jestem parę $K do przodu, czy istnieje możliwość nałożenia limitów?
 
B 18

brooodkaaa

Użytkownik
proszę mi powiedzieć czy mam racje czy sie cos tym zjebom pomieszało, na jakiej zasadzie mi zostało to tak wyliczone ?
Kontaktuję się w sprawie kuponu nr TX0533862120F - Flash
Proszę mi powiedzieć wg jakich wyliczeń została mi przyznana &quot;nagroda&quot; w wysokości 41,67.

Według mnie wygrana powinna wynosić 123,69

A liczyłem to tak :

1,66*1,66*1.50 (tutaj nie jestem pewny ale 1/2 z kursu 3 zł to właśnie 1.5) *1,71 i razy stawkę czyli 17.50 to nam daje ładną sume 123.69.

Teraz proszę mi powiedzieć na jakiej zasadzie zostało mi wyliczone 41.67, może coś źle policzyłem ok, dlatego proszę mi przedstawić jak to wyglada wg waszego systumu.


Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź/


Pozdrawiam Paweł

 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Połowa zwrot a połowa przegrana nie dotyczy kursu tylko stawki a więc : 8,75x1,66x1,66x1,71 daje nam 41,23.Nadpłacili Ci 44gr.
 
B 0

bhpl

Użytkownik
wczoraj w wieczorem otrzyamel limit na koncie bet365, stawki jakie moge grac na mecz to 6zl he czy to jest dozywotni limit czy po paru miesiacach podniosa go??
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
wczoraj w wieczorem otrzyamel limit na koncie bet365, stawki jakie moge grac na mecz to 6zl he czy to jest dozywotni limit czy po paru miesiacach podniosa go??
Dozywotni, chyba ze zmienia cos w swoich strukturach, jednak na to bym nie liczyl ????
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Cała prawda o bukmacherze Bet365.com
Witam. Postanowiłem krótko i zwięźle opisać tego bukmachera... mam nadzieję że nie będzie nudna ta moja krótka lektura i komuś pomogę ;). A więc zacznijmy. Na pierwszy rzut oka jest to zdecydowanie najlepszy bukmacher, najbardziej zresztą znany na całym świecie. Nosi takie miano numeru 1 na rynku. Jednak każdy człowiek, który miał do czynienia z tą firmą wie, że tak nie jest. Co prawda na początku wszystko jest super, założe się, że wielu z Was przy 1 wpłacie była podekscytowana grą i wręcz... nie mogła oderwać się na sekundkę od komputera. To wszystko za sprawą gry na live, bo nieważne w jaki dzień, o jakiej porze zawsze znajdziemy coś dla siebie. Mimo, że czasem nawet się na tym nie znamy.

GRA NA LIVE
Jest to bukmacher zdecydowanie najbardziej rozwinięty w tej dziedzinie. Mają poprostu multum ofert. Niedość, że z każdego meczu wycisną wszystko co się da aby wstawić do oferty, to jeszcze zdecydowanie mają najwięcej spotkań. W różnych dziedzinach. Często gęsto wstawią oferte sportu, którego nazwę słyszymy 1 raz w życiu! Niby wszystko pięknie i ładnie... same plusy? A gdzie tam! Gra na live potrafi zniszczyć dosłownie człowieka psychicznie. Jak się wygrywa wszystko jest super, ale nie przestaniemy. Wkońcu najdzie nas czarna seria i wszystko przegramy. Reasumując nie radzę się w to bawić. Bo nie wyjdziemy na tym dobrze. Pieniądze to jedno, a psychika to drugie. A to drugie jest w tym przypadku ważniejsze. Prawie u każdego wciągniętego gracza po przegranej szukamy czegoś na szybko aby się odegrać. No właśnie, nawet tego na czym się nie znamy. Jedziemy wtedy po kursach, a ten bukmacher robi sporo pułapek. Wpadniemy i wtopimy. Cały sens ich bogatej oferty opiera się właśnie na tym. Zdrowy rozum na początek pomyśli że łatwa kasa do zgarnięcia, łatwe zdarzenia do obstawiania. Bzdura. Każdy z nas wkońcu straci zdrowy rozsądek, i będzie żałować przygody z live. Wpłacasz stówę. Idzie super - masz już 250! Grasz dalej, przegrałeś... no dobra odegram się zaraz. Mam 230, muszę mieć 250! Bo tyle miałem. I tak się wykończysz! A nawet jeśli wygrałeś 3 dni z rzędu, wypłaciłeś kasę to i tak znowu wpłacisz i przegrasz. Tak tam live działa wciągająco! Bo pomyślisz, idioci, przegrywają, bezmózgi. Ja wygrywam bo wiem jak grać. Wtopisz.

WSPÓŁPRACA Z CZARNYM RYNKIEM?
Myślę, że nie tylko ja zauważyłem dziwne kursy w tym bukmacherze. Szczególnie na live. Niezdarzają się one zbyt często. Trzeba być wciągniętym i dużo siedzieć aby trafić na taki wałek. Kilka dni temu zaobserwowałem kolejny przypadek, opisałem go tutaj:
http://forum.bukmacherskie.com/f118/historiaz-bet365-84811.html#post3216110
Pamiętam niegdyś, że w jakimś turnieju w piłce plażowej płacili na faworyta 9.00. Po paru minutach kursy już się wyrównały, a później były wręcz odwrotne. Dziwne że takie zawirowania dzieją się w ping-pongach, jakichś podrzędnych turniejach w piłce plażowej, w piłce nożnej w ligach podejrzanych czyli: rosyjskich, rumuńskich, łotewskich itp. Niedawno zresztą dodali jakiś śmieszny mecz do oferty 3 ligi Łotewskiej. Mecz był ustawiony tak, że plotka poszła do internetu. Spora grupa graczy zagrała mecz na Dokładny wynik 3:0 po kursie 10 zł. Chłopaki składali się na ten typ u jakiegoś kolesia. Bet365 wstawił ten mecz, mimo że nigdy wcześniej nie wstawiali takich meczy z tej ligi. Szczególnie, że podali tylko 1 mecz zamiast np. całą kolejkę. I od kiedy opcje na dokładne wyniki w takich ligach... chore? Tak! Bo co się działo po meczu! Nie rozliczali zakładu przez ponad 2 tygodnie, twierdząć że wyniku nie mogą znależć? Zatem czy mecz w ogóle się odbył? Chłopaki szukali po stronkach i nikt nie slyszał o takim meczu, ba, nawet o nazwach tych drużyn. Spytałem rodowitego łotysza, sam nie znał tych drużyn. Ale wysilił się i znalazł protokuł z meczu. Podaliśmy go do fachowców z bet365 i rozliczyli mecz po 2 tyg. Chamstwo.

TRANSMISJE LIVE

Średnio z ok. 20% zdarzeń mają transmisje live. Ale po co komu taka transmisja? Nie naoglądamy się, uwierzcie. Ekranik malutki. Zajmuje może 1/10 całkowitego ekranu. Bez opcji zwiększenia... oglądając tenis to w ogóle piłeczki nie widać! Zatem można powiedzieć, że też do dupy.

WPŁATY i WYPŁATY
Jeśli wpłacacie, to róbcie to poprzez pośrednika Skrill - Mooneybookers. Żadnych paysafecardów czy przelewów bankowych! Unikniecie w ten sposób ich oszustwa. Jeśli tak wpłacicie, to tak możecie wypłacić. Fakt, trwa to pare dni ale lepiej tak niż do banku, co opisuję. W innym przypadku musicie bezpośrednio na konto bankowe! To jest chamstwo. Czekamy od 6 do 10 dni roboczych. Jednak każdy z nas wie, że proces trwa minimum 2 tygodnie... Podam mój przykład. Kiedyś wpłaciłem 100zł - zarobiłem 700zł. Wypłaciłem 500. Minęło 8 dni od momento wypłaty. Spytałem się co z kasą, bo nic nie dochodzi. Chciałem coś zagrać a w między czasie przegrałem te 200zł. Powiedziałem im o tym, ze chce wpłacić. I co się okazało? Że mój przelew jeszcze nie był zrealizowany i co? Zaproponowali mi &quot;oddanie&quot; 500zł na konto!! Zrobiłem to. I przegrałem wszystko... jednym słowem, wygrasz, potrzebujesz kasy - nie wypłacisz! Chyba że dopłacisz 15 funtów za &quot;szybki&quot; przelew. Ten proces trwa nawet do tygodnia. Szybki ten przelew!!! Wciągnięty gracz nie zrobi wypłaty jak wpłaci mało. A wciągniesz się napewno grając w tym buku.

LIVE CHAT
To akurat in plus.Zawsze dostępni 24h/7 dni w tygodniu. Obsługa miła. Jednak można spotkać tam niekumatych ludzi. Ale z reguły jest OK.

PODSUMOWUJĄC
Nie polecam tego bukmachera. Przede wszystkim dlatego, że można stracić zdrowy rozsądek i trochę psychicznie polec. Jak wpłacamy mało to też nie zarobimy, bo nie wypłacimy. Nikomu nie będzie się chciało wieczność czekać na kasę, będziecie próbować zrobić więcej, bo nie opłaca się czekać tyle czasu na tak mało itp. itd. W ten sposób przegramy. Bukmacher ma najlepsze oferty ale to właśnie dlatego, żeby człowiek zwariował. To ich taktyka. Każdy się wciągnie za mocno w to. Do tego współpracują z mafią, nie mam wątpliwości. I nie boje się tego otwarcie powiedzieć! Wiem, że większość ludzi nie wierzy w tzw. &quot;ustawki&quot;. A ci wszyscy ludzie, co ustawiają wyniki sportowe, śmieją się z nas teraz że gramy w buka i dajemy im zarobić. Przekazujemy im nasz hajs. A oni śpią na forsie nie pracując i nie robiąc nic. Grajcie w skromnych bukmacherach, gdzie oferta jest jak najbardziej uboga. Nie zwariujecie i być może coś zarobicie! I wypłacicie...
Na koniec dodam, że pasjonuje się pisaniem różnych tekstów. Nie działam pod wpływem emocji, gdyż przestałem grać już jakiś czas temu. Pozdrawiam!
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Nie polecam tego bukmachera. Przede wszystkim dlatego, że można stracić zdrowy rozsądek i trochę psychicznie polec
Wybrałem akurat to zdanie bo zawiera meritum calego Twojego wpisu. A moim zdaniem Twoj sposob rozumowania jest calkowicie bledy. Jak mozna obarczac bukmachera wina za wlasne slabosci? To tak jakby gwalciciel sie tlumaczyl ze zgwalcil bo nie mogl wytrzymac bo jego ofiara miala za krotka spodnice. Albo zlodziej ze ukradl bo bizuteria byla na wystawie i go przez to kusila.
Celem kazdego bukmachera jest zysk i bukmacher bazuje na slabej psychice swoich klientow, ale po to jest granica wieku 18 lat (moim zdaniem powinna byc wyzsza) zeby graly osoby, ktore potrafia sie opanowac. Nie win bukmachera za wlasne slabosci tylko pracuj nad soba zeby je wyeliminowac. Pamietaj ze ostateczna decyzja zawsze nalezy do ciebie i to ty klikasz &quot;akceptuj zaklad&quot;. Nikt cie do tego nie zmusza. Jesli nie potrafisz sie mimo wszystko opanowac to znaczy ze hazard nie jest dla ciebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 29

kalonek

Użytkownik
W sumie dawno nic z b365 nie wypłacałem bo mam skłonność bardzo do hazardu i notorycznie wszystko na live inwestuje ;) jak to się kończy większość wie.Kilka piwek i łapka lekka , optymizm pełen , i genialne pomysły na ligach ,sportach o których pojęcia bladego nie mam.Ale nigdy żadnych problemów z wypłatami nie miałem maks 3 dni robocze kasa na koncie bankowym. A że wtapiam na live to pretensji do buka nie mam bo to tak jak mieć zarzuty do właściciela knajpy że
automaty ma u siebie.Sport nie jest czysty każdy to wie i każdy zarobić chce :cool:
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Bet365 to zdecydowanie czołówka jeżeli chodzi o bukmacherskie firmy. Nie chodzi nawet o live, ale ogółem oferta jest niezwykle bogata, każdy znajdzie coś dla siebie. Jeżeli komuś przeszkadza zbyt rozwinięty live (lool) i gra jakieś hinduskie ligi piłkarskie czy madagaskarski badminton byleby się odegrać to ja nie mam pytań. Nie gram zbyt dużo z powodu braku czasu, ale nigdy nie przyszło mi do głowy obwiniać bukmachera za to, że wystawił taką a nie inną ofertę. Nie każdy ma taką słabość jak Ty do stawiania na chybił trafił i takiego łatwego podejścia do marnowania łatwiej tudzież ciężej zarobionych pieniędzy. Tekst mimo wszystko nie głupi, ale ja bym dał inną puentę. Jeżeli nie radzisz sobie z własną głową to nie rejestruj się nawet w marnym Bet at Home bo i tak polegniesz, chyba że traktuje się to jako zabawę. Pozdro.
 
L 6

laci1

Użytkownik
Witam. Szukam zakładu typu : gospodarze wygrają + powyżej 2,5 i coś w tym stylu. Wiecie czy wogóle bet365 to oferuje ?
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Tak, w przypadku jakichś lepszych meczy. Wchodzisz w zakłady na mecz--&gt; gole i masz trzecie od góry - Wynik/Suma goli.
 
acetate 474

acetate

Użytkownik

TRANSMISJE LIVE

Średnio z ok. 20% zdarzeń mają transmisje live. Ale po co komu taka transmisja? Nie naoglądamy się, uwierzcie. Ekranik malutki. Zajmuje może 1/10 całkowitego ekranu. Bez opcji zwiększenia... oglądając tenis to w ogóle piłeczki nie widać! Zatem można powiedzieć, że też do dupy.
Da sie zwiekszyc, trzeba kliknac na strzaleczki w prawym gornym rogu ekraniku
 
Do góry Bottom