>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Mam takie pytanie, jak wyglada w Bet365 logowanie sie z tego samego komputera ? Mial ktos z tym jakies problemy, czy jesli ktos inny zaloguje sie z mojego komputera to bede mial pozniej problem ze swoim kontem ?
Z gory dzieki
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Bardziej chodzi o to samo IP niż ten sam komputer. Jeżeli z jednego IP nie będą brane dwa bonusy to nie będzie problemu.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 9

katmai1916

Użytkownik
Nie jestem pewny czy to odpowiedni temat ale mam pytanie. Wlasnie czytam na WP ze bardzo prowdopodbne, iż kilka wynikow meczów z EL MŚ w Afryce zostana uznane jakos walkower. Wiecej tutaj. http://sport.wp.pl/kat,86078,title,El-MS-nieuprawnieni-pilkarze-w-zespolach-z-Afryki,wid,15738208,wiadomosc.html
Mnie najbardziej interesuje mecz TOGO-KAMERUN.
http://i.imgur.com/zCd7Nex.jpg
Czy jesli naprawde tak sie stanie, czy jest szansa ze zalicza mi to zdarzenie? Zwrot tez bylby spoko ???? Spotkal sie ktos kiedys z tego typu sytuacja? Pozdro
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pewnie dużo osób kojarzy kontrowersje związane z zakładem na kartki w meczu Borussia - Malaga. Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi: Bet365 rozliczył zakład na over jako przegrany, tłumacząc się, że 5 kartka była po meczu. Nie zarejestrowała tego żadna kamera (było jedno nagranie telefonem, jednak widać tam było tylko notowanie numeru ukaranego obrońcy w notesie sędziego - buk odrzucił ten argument). Więcej w temacie: http://forum.bukmacherskie.com/f44/1-4-finalu-ligi-mistrzow-rewanze-09-04-2013-wtorek-90527-5.html#post3524610
Mi się udało wygrać z bukiem -bet365. Opiszę w skrócie jak to wyglądało.
1.Kontakt na czacie to tragedia. W sumie to żadna nowość, ale warto podkreślić po raz kolejny, że ludzie tam pracujący ignorują treść nieprzychylnego im pytania i próbują na około odpowiedzieć, unikając istoty sprawy. Właściwie jedynym argumentem było &quot;Nie zrobiliśmy błędu, kartki po meczu się nie liczą&quot;. Co z tego, że cały czas pisałem, że podaje w wątpliwość nie ich regulamin tylko moment otrzymania kartki. Szybko z tej formy kontaktu zrezygnowałem
2.Angielski Support. Duże rozczarowanie. Na początku odpisali utartą formułkę, o której była mowa. Po mojej zdecydowanej reakcji nie raczyli odpisać (zdecydowanej - nie znaczy, że wulgarnej! po prostu bogatej w argumenty, oraz poddającej w wątpliwość ich uczciwość). Dopiero po kilku dniach dostałem maila z danymi do kontaktu w poszczególnych państwach -nie wiem w sumie czemu mi coś takiego wysłali.
3.Polski support mailowy
Z tym jest dłuższa historia. Kontaktowało się ze mną wiele różnych osób. W miarę postępów w znajdywaniu kolejnych argumentów dostawałem nowe propozycje. Na początku otrzymywałem informacje, że &quot;przykro im&quot;, ale przegrałem. Następnie dostałem propozycję bonusu - zwrot stawki. Oczywiście ich wyśmiałem. Ostatecznie w &quot;geście dobrej woli&quot; otrzymałem wygraną, z zaznaczeniem, że jest to coś w formie bonusu, a kupon cały czas uznają za przegrany. W domyśle, że robią mi łaskę i mam u nich dług wdzięczności.
4. Droga do sukcesu :razz:
Przede wszystkim cierpliwe nękanie i wytaczanie kolejnych argumentów. Wiekszość odpowiedzi na maile to &quot;nie i koniec&quot;. Wielokrotne wysyłanie raportów UEFA i protokołu meczowego. Szczegółowe opisanie dlaczego &quot;opis tekstowy na stronie [nazwa jakiejś firmy/telewizji]&quot;, oraz &quot;większość źródeł&quot; (dokładne cytaty z odpowiedzi supportu) nie są wiarygodnym źródłem. Jednak najważniejszą rzeczą, która wg mnie przesądziła sprawę, było złożenie szczegółowej skargi do IBAS, oraz zagrożenie odwołania się do polskich organów. Bet365 jako, że ma polską stronę (oddział) to również im podlega. Ponadto warto podważać ich wizerunek, na skutek takiego oszustwa. Do oficjalnych raportów można dołączyć wypowiedź Martina Demichelisa z oficjalnego konta na twitterze (wielkie brawa dla Levego za pomysł z wysłaniem zapytania/śledzeniem odpowiedzi!!!) - w załączniku. Na szczęście istnieją organy nadzorujące, do których można się odwołać
Podsumowując, mimo szczęśliwego finału, kosztowało mnie to wiele nerwów, czasu i konieczności napisania wielu wiadomości w różnych językach. Do bet365 się bardzo zraziłem. Ratuje ich bogata oferta i live, ale ludzie tam pracujący nie traktują graczy poważnie. Do tego dochodzą częste awarie strony. Ja buka zmieniłem. Może jeszcze kiedyś bet365 mnie do siebie przekona, jednak na chwilę obecną nie uważam ich za wiarygodną firmę.
No coś się ruszyło w moje sprawie kartek. Dzisiaj po 2 miesiącach dostałem informację od instytucji nadzorującej z Malty, że podjęli dochodzenie i zażądali od bah informacji. No zobaczymy. Jeszcze raz dzięki za pomoc w sprawie.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Odnośnie tego pamiętnego meczu to też miałem zakład na over 4,5 kartek w ComeOn( u nich zakład nazywa się zawsze total bookings)
Rozliczyli mi najpierw zakład jako przegrany.Rano jak wstałem i wszedłem na konto to zakład już był rozliczony jako wygrany.
Oni zawsze korzystają ze statystyk z oficjalnej strony UEFA.
Wiem,ponieważ grywałem też ilości strzałów i fauli w różnych meczach i zawsze wyniki tych zdarzen były takie same jak w statystykach UEFA-Match Raport,choc inne żródła podawały inaczej niż strona federacji.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Nie jestem pewny czy to odpowiedni temat ale mam pytanie. Wlasnie czytam na WP ze bardzo prowdopodbne, iż kilka wynikow meczów z EL MŚ w Afryce zostana uznane jakos walkower. Wiecej tutaj. http://sport.wp.pl/kat,86078,title,El-MS-nieuprawnieni-pilkarze-w-zespolach-z-Afryki,wid,15738208,wiadomosc.html
Mnie najbardziej interesuje mecz TOGO-KAMERUN.
http://i.imgur.com/zCd7Nex.jpg
Czy jesli naprawde tak sie stanie, czy jest szansa ze zalicza mi to zdarzenie? Zwrot tez bylby spoko ???? Spotkal sie ktos kiedys z tego typu sytuacja? Pozdro
wiekszość buków (bet365 zapewne także) ma w regulaminie że dla nich ostatecznym rezultatem jest ten z boiska i wszystkie decyzje po meczu się nie liczą (czyli ewentualne walkowery czy weryfikacje wyników). tak więc będzie bardzo ciężko ze wskóraniem czegoś.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Co się stało że Bet365 nagle ograniczył opcję gry na dodatkowe handicapy azjatyckie w swojej ofercie na mecze Pucharu Konfederacji?
 
K 26

krom

Użytkownik
Co się stało że Bet365 nagle ograniczył opcję gry na dodatkowe handicapy azjatyckie w swojej ofercie na mecze Pucharu Konfederacji?
Pewnie winne są zakłady na mecz Nigeria - Tahiti. Z tego co słyszałem buki straciły masę kasy na tym meczu. Osobiście na tym spotkaniu pobiłem rekord zysku netto z 1 meczu o ponad 500%. Z lektury różnych for bukmacherskich wynika, że takich osób jak ja była cała masa. ;)
 
T 205

tomz

Użytkownik
Czy jest taka opcja która zlicza zakłady wchodzące w skład obratu bonusu na start ? Tzn chciałbym dowiedzieć jaka suma została mi policzona do tej pory
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Czy jest taka opcja która zlicza zakłady wchodzące w skład obratu bonusu na start ? Tzn chciałbym dowiedzieć jaka suma została mi policzona do tej pory
Oferty/Historia transakcji bonusowych
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
T 205

tomz

Użytkownik
Otworzyłem konto,wpłacilem depzyt.Przyjałem bonusm,zweryfokowałem dane(skany dowodu)- otrzymalem maila ze wszystko ok moge sobie fajnie grać,konto pozytywnie zweryfikowane.Wszystko działo się w 1 dzień.
Czat pl24/h
p.s postawiłem przez przypadke jeden kupon dwa razy.Napisalem na czacie do pani z prośbą z zwrot jednego z nich-bez problemu.
Polecam jak narazie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
To masz szczęście. U mnie koło 2 miesięcy temu, za zbyt nachalne prośby w sprawie błędnie zagranego podwójnego zakładu. Zamknęli mi konto :-(
 
beb 95

beb

Użytkownik
Bet365 ostatnio to jest jakiś smutny żart.

Stawiając kupony na wimbledon tak jak ja, nie będziecie w stanie obejrzeć spotkań ponieważ musicie postawić 24h wcześniej by móc oglądać. Czyli stawiając 2 dni przed meczem nie możecie go obejrzeć.

Ja postanowiłem, że rozliczają mi kupony i znikam stamtąd. Nie są warci uwagi. Rozumiem, że to nie problem znaleźć sobie relacje ale gram w Bet365 więc ono powinno mi pozwolić oglądać. Dziękuję współpraca była owocna ale to już koniec.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Zostawiaj sobie zawsze grosze na koncie wówczas powinny być streamy dostępne. Chyba, że na Wimbledonie są inne zasady i trzeba koniecznie coś postawić, jak się mylę to poprawcie. Pozdro.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Bet365 ostatnio to jest jakiś smutny żart.
Stawiając kupony na wimbledon tak jak ja, nie będziecie w stanie obejrzeć spotkań ponieważ musicie postawić 24h wcześniej by móc oglądać. Czyli stawiając 2 dni przed meczem nie możecie go obejrzeć.
Ja postanowiłem, że rozliczają mi kupony i znikam stamtąd. Nie są warci uwagi. Rozumiem, że to nie problem znaleźć sobie relacje ale gram w Bet365 więc ono powinno mi pozwolić oglądać. Dziękuję współpraca była owocna ale to już koniec.
0,01 zł w budżecie na b365 zawsze musi być ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Pewnie ci sie trafila super seria,zarobiles i wtedy juz problem. Ostatnio coraz czesciej limituja. Mozna wiedziec jakimi stawkami grales i jakie te limity dostales?
 
Do góry Bottom