>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - opinie

S 440

straszaksam

Użytkownik
cześć, mam takie pytanie.. gram sobie na Bet365 i udało mi się uzbierać sumkę około 1200 zł. czy jak już pieniądze będą na moim koncie bankowym, too muszę zapłacić podatek od wygranej ? co jeżeli przykładowo co miesiąc wypłacałbym z Bet365 powiedzmy 800 zł, trzeba to normalnie rozliczać ? bardzo proszę o odpowiedzi bo w naszym kraju to bardzo różnie bywa...a nie chcę później mieć jakiś problemów z urzędem skarbowym itd..
Tak, rozliczaj podatek od wygranej u bukmachera, który nie jest zarejestrowany na terenie Polski i grając tam, grasz nielegalnie, brawo. ????
Nie, nie rozliczasz się z tej wygranej, chyba że chcesz mieć później problemy z prawem. Ewentualnie możesz się z tego rozliczyć jako dochód utajony, co jednocześnie oznacza, że pozbędziesz się 70% uzyskanego dochodu... no chyba, że będziesz się z tego rozliczał po 2015 roku, bo wtedy stawki ulegną zmianie, ale to nie forum prawne, żeby pisać o takich rzeczach.
 
D 0

dani_mody

Użytkownik
aha okej, czyli nie rozliczać się z tego. Wiesz wolę zapytać, doświadczonych ;). Kto pyta nie błądzi ponoć jest takie powiedzenie. Dobra dziękuje bardzo za odpowiedź ;) pozdrawiam
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie no nie ma sprawy, ale po prostu zdziwiło mnie, że o tym nie wiesz. O takich rzeczac lepiej wiedzieć przed, niż po fakcie. Życzę wysokich wygranych, ale też większej ostrożności mimo wszystko :razz:
 
W 0

winner92

Użytkownik
Bet365 jako jeden z najbardziej popularnych bukmacherów daje bonusy lojalnościowe, nie wiadomo na czym dokładnie opierają przydzielanie bonusów, w miarę szybkie rozliczanie live, szybka pomoc na chacie, przejrzysta oferta na telefonie, sporo streamów.
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
man takie pytanie: Do kogo (jakiej instytucji) mozna sie odwolac od decyzji bet365? Wiem ze jest cos takiego, Bo kiedys pisalem w sprawie betway. Ale nie wiem czy kazdy buk podlega pod ten sam &quot;podmiot nadzorujący&quot;.

e:dzięki za odp.zksstal
 
S 13

szymon__1

Użytkownik
Lepszego nie ma, ja uzywam tylko live i kiedys sprawdzalem expekt, betclic... betclic nie byl zly ale jak trafilem na bet365 bo jak wyzej pisalem zalezalo mi na najlepszej ofercie live, bet365 nie ma sobie rownych, nie tylko tym ze ma jajwiekszy wybor live ale i dobre kursy w porownaniu z konkurencja. Jestem z nimi od paru lat, minusy?? hmm...strona mobile nie dziala za dobrze, jedyny monus. Pozdrawiam.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
jedna z taktyk bet365 na live
gdy stawiamy a kurs spada to nam zaliczaja ten mniejszy kurs a gdy stawiamy a kurs rosnie to zaliczaja nam kurs w momencie stawiania (ten mniejszy)
 
R 40

rodzi

Użytkownik
Witam, mam takie pytanie, od kilku lat gram w b365 - do tej pory nie było problemu ani z wpłatami ani z wypłatami na konto bankowe czy też Skrill. W piątek 7.11.2014 zostałem &quot;poproszony&quot; o weryfikację mailową konta - co też uczyniłem (poprawiłem dane jak np numer telefonu, reszta jak adres zamieszkania, mail bez zmian) następnie w piątek wpłaciłem trochę pieniędzy, trochę ugrałem, przegrałem i tak w kółko. W końcu doszło do tego, że wpłaciłem sumę około 5cyfrową na konto b365(w różnych transzach) przegrałem to, odegrałem i jestem na czysto. Spróbowałem w niedzielę 9.11.2014 zrobić wypłatę na Skrilla, Do wtorku 11.11.2014 pieniądze nie pojawiły się na koncie Skrill. Napisałem do supportu b365 na czacie to Pani odpowiedziała mi,że pieniądze będą przelane w ciagu 24h i mam spokojnie czekać na wypłatę. Wczoraj 13.11.2014 wchodzę na konto w b365 a tam informacja,że mam zweryfikować konto (tzn. weryfikacja pocztowa-emailowa) przebiegła pomyślnie, natomiast mam zweryfikować swoje dane poprzez przesłanie skanu dowodu, paszportu itd. Wczoraj jak próbowałem zweryfikować konto i przesłać im skany dokumentów cały czas wyskakiwało mi okienko,że weryfikacja emailowa zakończyła się sukcesem, napisałem do supportu co robić - kazali wysłać skań dowodu na [email protected] podać 4cyfrowy numer bedzpieczeństwa i nazwę użytkownika - co uczyniłem. Osoba siedziąca na czacie poinformowała mnie, że weryfikacja trwa do 72h. I tutaj moje pytanie: czy mogą zablokować mi konto, nie wypłacić wygranych pieniądzy (mowa o dużej kwocie) i stosować jakieś kruczki by wypłaty nie zlecić? Czy raczej wszystko pójdzie ok i nie ma się czego bać? Doda,że np też nie mogę skorzystać z bonusu lojalnościowego, który mi przyznali-muszę poczekac do końca weryfikacji konta.Proszę o odpowiedź
 
K 0

krav

Użytkownik
witam,
mam taką sytuacje w bet365. Jak czas temu (kilka miesięcy) zamknąłem sobie konto w bet365. Teraz jednak ochota przyszła by zagrac coś, ale konto mam zamknięte jeszcze przed 7 miechów i wcześniej go nie otworze.
Jakbym otworzył drugie (jest to o tyle łatwiejsze, że niedawno się przeprowadzałem i zmieniałem adres zamieszkania), nie brał bonusa, bo nie potrzebuje i grał normalnie to zbanują mnie ? Wiem że pytanie może trochę naiwne, ale nie ma tu klasycznego &quot;multikonta&quot; w celu wyłudzenia bonusu, tak jak mówie nie potrzebuje go, chce po prostu trochę pograć. Jest sens się w to bawić w ogóle czy odpuścić ?
Jak w ogóle wygląda teraz weryfikacja ? mailowo, trzeba przesłać skany dokumentów ? telefonicznie ?
Z góry dzięki za odpowiedź
 
pluszowymis 27

pluszowymis

Użytkownik
Tak, rozliczaj podatek od wygranej u bukmachera, który nie jest zarejestrowany na terenie Polski i grając tam, grasz nielegalnie, brawo. ????

Nie, nie rozliczasz się z tej wygranej, chyba że chcesz mieć później problemy z prawem. Ewentualnie możesz się z tego rozliczyć jako dochód utajony, co jednocześnie oznacza, że pozbędziesz się 70% uzyskanego dochodu... no chyba, że będziesz się z tego rozliczał po 2015 roku, bo wtedy stawki ulegną zmianie, ale to nie forum prawne, żeby pisać o takich rzeczach.

???? z całym szacunkiem ale jak nie znasz tematu to się nie wypowiadaj bo wprowadzasz innych w błąd.


cześć, mam takie pytanie.. gram sobie na Bet365 i udało mi się uzbierać sumkę około 1200 zł. czy jak już pieniądze będą na moim koncie bankowym, too muszę zapłacić podatek od wygranej ? co jeżeli przykładowo co miesiąc wypłacałbym z Bet365 powiedzmy 800 zł, trzeba to normalnie rozliczać ? bardzo proszę o odpowiedzi bo w naszym kraju to bardzo różnie bywa...a nie chcę później mieć jakiś problemów z urzędem skarbowym itd..

Nie musisz się rozliczać bo robi to za Ciebie twój internetowy buk, na Malcie czy gdzie tam mu wygodnie. Oczywiście żyjemy w złodziejskim kraju w którym wszystko jest możliwe i nawet jak się dorobisz to możesz skończyć jak Roman Kluska jednak jest to najczarniejszy scenariusz, na chwilę obecną Polska należy do UE i to gwarantuje nam pewne przywileje, ale to wyjaśnią Ci Panowie na filmiku:

http://sejm.gov.pl/sejm7.nsf/transmisje.xsp?unid=6D7BEA3185ED325DC1257D8E0048FF2D
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
???? z całym szacunkiem ale jak nie znasz tematu to się nie wypowiadaj bo wprowadzasz innych w błąd.
Z całym szacunkiem, ale przestań spamować połowę forum swoim filmikiem sprzed kilkunastu dni i jeśli taki jesteś pewny swego, to przy kolejnym rozliczeniu podatkowym (bo zakładam że takowe prowadzisz osobiście, skoro tak się szumnie wypowiadasz) rozlicz się prosze z wpływów jakie uzyskałeś od bukmachera... no chyba że nie uzyskałeś i jesteś jednym z teoretyków forum, to w ogóle wybacz, że się przejąłem Tobą :grin:
 
B 0

bezimienni

Użytkownik
witam nie wiem czy odpowiedni dzial ale pytanie na szybko, dlaczego nie moge polaczyc kilku spotkan h2h z biathlonu, ciagle pisze tam gdzie ze selekcje zostana oznaczoneopcje zakladow akumulowanych sa ogarniczone, ktos pomoze?? oczywiscie stawiam na inne zawodniczki chodzi o kobiety moge maks postawic 1 spotkanie ?
 
Do góry Bottom