>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365 Pytanie o bonus "Mobilnie"

luk83bb 0

luk83bb

Użytkownik
Witam. Jakiś czas temu zalogowałem się w telefonie na swoim koncie Bet365, jednak nie stawiałem wtedy nic. Na email otrzymałem kod promocyjny 100% - i teraz pytanie, bo chciałbym go użyć - Najpierw muszę postawić mecz a potem wstukać kod czy na odwrót? Nie chciałbym postawić stówy, żeby mi jej nie zwrócono w razie porażki ???? .
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Nie ma znaczenia czy kod wpiszesz najpierw,czy potem- Wazny jest twój PIERWSZY zakład zawarty za pomocą komórki.Jeśli postawisz za stówę(nie ważny kurs oraz czy wygrasz/przegrasz) to dostaniesz stówę bonusu(Nie wiem jaki jest aktualnie max bonus).
Najlepiej wybrać jakieś zdarzenie tzw &quot;pewniak&quot; nawet po kursie 1.001(oczywiście wg uznania,do niczego nie namawiam) i wtedy dostaniesz taki sam bonus jak twój PIERWSZY ZAKŁAD zawarty za pomaca komórki.
Wgrasz czy przegrasz i tak dostaniesz zwrot,niezależnie kiedy wpiszesz kod--Chyba nie muszę przypominać,ze owy bonus musisz obrócić kilka razy(nie pisze ile bo nie pamiętam...)
W przypadku,gdybyś nie dostał bonusu,napisz na czacie do suportu i ręcznie ci dopiszą
pzdr
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Podepnę się.
Czy ten otrzymany bonus również musi być obracany przez komórke?
Czy wystarczy zawrzeć ten kwalifikujący sie zakład z komórki, a potem bonus można już obracać dowolnie(tzn z dowolnego urządzenia)?
 
Do góry Bottom