>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bet365 - skrill

przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Witam. Mam problem. Pierwszy raz wypłaciłem za pomocą skrill&#39;a, i troszkę tego nie rozumiem. Zrobiłem wypłatę z bet365 no i potem na swoje konto, ale myślałem, że dojdzie automatycznie, a nie jak normalny przelew 2-5 dni (plus jeszcze weekend, to dojdzie pewnie w ten piątek, wr) no i mam pytanie, skonfigurowałem jakoś swoją kartę visę (z inteligo mam do wypłacania w bankomatach) i czy mogłem wybrać, aby przelazło mi na kartę, czy na numer konta tak jak to zrobiłem? I czy wtedy jakbym wybrał opcję na kartę visa, to czy pln by były automatycznie?
Pozdrawiam!
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Minimalna wypłata z Bet365 na konto bankowe, to chyba 400zł. Miałbyś ją już bez żadnych dodatkowych prowizji. Co do skrill, to opłata 1,80 euro za wypłatę była zawsze, i przelew idzie właśnie 2-5 dni. Możesz wyrobić sobie kartę skrill/moneybookers, i od razu po tym jak otrzymasz wypłatę możesz bezpłatnie płacić kartą, lub wypłacić pieniądze w bankomacie (1,80 euro od wypłaty).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

krakk

Użytkownik
Dawno nie byłem w temacie i mam pytanie, jak to teraz jest z ustawą hazardową względem wypłat z Bet365 od razu na konto bankowe?
 
Do góry Bottom