>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bet365 - W wielkim skrócie

H 0

hokkey

Użytkownik
Nigdy nie obstawiałem meczy w internecie i nie wiem na czym to polega, mam zamiar wykorzystywać do tego środki które mam na osobnym koncie bankowym przeznaczonym specjalnie na betowanie. Ktoś mi wytłumaczy pokrótce cały fenomen obstawiania w sieci. (Po za tym że jest więcej ofert niż w sts czy milenium) ;)
 
M 53

marekz

Użytkownik
Jest wygodniej, bo siedzisz sobie w domu i grasz.
W Polsce gra u zagranicznych bukmacherow jest niezgodne z prawem i karalne, dlatego dochodu z tego tytułu nie można opodatkować legalnie. Co za tym idzie, nie można kupić np. droższego samochodu, bo będzie trzeba US-owi udowodnić, że pieniądze na kupno zdobyliśmy w legalny sposób.
Oczywiście się tym nie przejmuj, bo nie warto.
Jeśli trochę więcej na tym zarabiasz (10tys zł. mc.), to są sposoby na opodatkowanie ich i legalne z nich korzystanie.

Kasę na buka i z niego wpłacaj/wypłacaj za pomocą Skrill.
Otwórz sobie konto w Skrill, bo wtedy skarbówka niedowie się że grasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 0

hokkey

Użytkownik
Dzięki za opisanie tego w skrócie, kiedyś będę musiał się w to zagłębić bardziej i zapewne poproszę kogoś z tego forum o pomoc w ogarnięciu tego wszystkiego w internecie ale póki co pozostanę przy sts&#39;ach ;).
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Nigdy nie obstawiałem meczy w internecie i nie wiem na czym to polega, mam zamiar wykorzystywać do tego środki które mam na osobnym koncie bankowym przeznaczonym specjalnie na betowanie. Ktoś mi wytłumaczy pokrótce cały fenomen obstawiania w sieci. (Po za tym że jest więcej ofert niż w sts czy milenium) ;)
???? Obstawie w internecie polega na możliwości obstawienia wybranego wydarzenia sportowego przez sieć internet, bez wychodzenia z domu. Nie wiem jak Ci to prościej wytłumaczyć, nie da się.
Zadaj konkretne pytanie to może ktoś będzie mógł pomóc.
Jest wygodniej, bo siedzisz sobie w domu i grasz.
W Polsce gra u zagranicznych bukmacherow jest niezgodne z prawem i karalne, dlatego dochodu z tego tytułu nie można opodatkować legalnie. Co za tym idzie, nie można kupić np. droższego samochodu, bo będzie trzeba US-owi udowodnić, że pieniądze na kupno zdobyliśmy w legalny sposób.
Oczywiście się tym nie przejmuj, bo nie warto.
Jeśli trochę więcej na tym zarabiasz (10tys zł. mc.), to są sposoby na opodatkowanie ich i legalne z nich korzystanie.
Kasę na buka i z niego wpłacaj/wypłacaj za pomocą Skrill.
Otwórz sobie konto w Skrill, bo wtedy skarbówka niedowie się że grasz.
Ale pier.. nabijanie bezsensownych postów powinno być karane ostrzeżeniem
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Zalety :
✅ w razie wygranej zarabiasz 12% więcej ( różnica podatku )
✅ dochodzi oferta live czyli obstawianie na żywo
✅ siedzisz wygodnie przed komputerem, pod ręką internet ze statystykami i masą różnych przydatnych stron - nie stoisz w kolejce.
✅ dużo lepsze kursy z mniejszą marżą
Wady :
⛔ internetowy bukmacher potrafi przykuć nas na długie godziny do monitora a w zamian nie chce nawet zaparzyć nam kawy i ugotować obiadu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 4

matprze

Użytkownik
W interncie bardzo duża oferta zakładów live, które są rozliczane w ekspresowym tempie co pozwala postawić większą liczbę zakładów w krótszym czasie jeśli ma się ograniczony bankroll. Poza tym j/w. przede wszystkim większe zyski ze względu na brak podatku oraz mniejsze marże.
 
Do góry Bottom