>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bet365 - weryfikacja tożsamości

J 0

jodawielki

Użytkownik
Witam, dziś postanowiłem sobie założyć konto na Bet365.com. Trochę poczytałem i okazało się, że wymagana jest weryfikacja tożsamości. I teraz takie pytanie: Czy wystarczy, że zweryfikuję swoje konto drogą pocztową (wysyłają mi kod i ja go tylko wpisuję na stronie), czy będą jeszcze ode mnie wymagali skanów dowodu albo numeru paszportu? Szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się wysyłanie dodatkowych danych, bo to nigdy nic nie wiadomo ;) .
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Jak nie chcesz wysyłać skanów dowodu do jednego z najbardziej wiarygodnych buków w Europie to polecam puszczanie kuponów w naszych rodzimych stsach ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Poza listem trzeba wysłać dokument potwierdzający Twoje dane osobowe.
A co do tego, tak jak Pete napisał, jak się boisz to graj w stacjonarnych, zarejestrowanych i odprowadzających podatek w Polsce.
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Może dla samej gry nie będziesz musiał wysyłać dokumentów, ale przy wypłacie na pewno już o to się upomną - całkiem możliwe, ze jak w moim przypadku parokrotnie.
 
pawelqqq1987 12

pawelqqq1987

Użytkownik
Jak nie chcesz wysyłać skanów dowodu do jednego z najbardziej wiarygodnych buków w Europie to polecam puszczanie kuponów w naszych rodzimych stsach ????

Ja też się zastanawiam nad tym czy to jest bezpieczna forma wysyłania skanu dowodu?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
To się nadal zastanawiaj, a potem zapytaj ludzi na forum, czy są zadowoleni że wysłali im skan dowodu, a przez to mogą grać w bet365.
 
M 418

maat

Użytkownik
Ja też się zastanawiam nad tym czy to jest bezpieczna forma wysyłania skanu dowodu?
Nad czym tu się zastanawiać? Przecież weryfikacja tożsamości a co za tym idzie przesłanie dokumentów to podstawa. Dane osobowe są bezpiecznie przechowywane, ewentualne nieprawidłowości w tej kwestii = utrata licencji przez buka. Chcesz grać - wysyłaj skany i weryfikuj konto.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
w takim Betssonie tak są bezpiecznie przechowywane że je widać w pewnej zakładce i można je ściągnąć na kompa.wiem że hasła i sprzętu trzeba pilnować ale jednak dla mnie to jaja.
 
Do góry Bottom