>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
ile najdłużej czekaliscie na wypłate z bet365 na karte?? mi zawsze hajs w przeciagu dwóch dni przychodził, teraz czekam juz 4 dzien i dalej hajsu nie widać :;/:
gadałem z babką na czacie to mi powiedziała, ze mam być cierpliwy :?
 
bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
witam, mam pytanie odnosnie wpłaty poprzez internet za pomocą konta IPKO, czy działa to jak w mBanku czyli natychmiastowo czy trzeba czekać? i jak długo?
 
F 5

fatamorgana

Użytkownik
Na konto bankowe ktoś wypłacał?
Ile to u nich trwa?

Wczoraj się wkopałem i zrobiłem depozyt poprzez paysafecard i nie dadzą wypłacić inna drogą niż konto bankowe, chociaż mam setki depo i wypłat przez kartę i MB.
 
R 0

royern

Użytkownik
Witam,

Czy mozna przelac kase przez poczte polska na Bet365, bo gdzies wyczytalem ze nie mozna? a kase wyplacac do banku spoldzielczego mojego ojca(konto na buku jest wlasnie na niego). Własnego konta w banku niestety nie posiadam. Dodam ze jestem niepelnoletni.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie zabieraj się za bet365. Mają BARDZO restrykcyjne zasady. Wpłata i wypłata tylko tą samą drogą. Po za tym wysokie min wpłaty i wypłaty (400 zł). Na pewno będą chcieli też skany dokumentów.
 
R 0

royern

Użytkownik
aha, ok

A mam teraz takie pytanie.
Mam pomysł zeby zalozyc sobie konto w MoneyBookers na mojego ojca, i na to konto przelac troche kasy przez poczte polska. I z MB przelewac kase do buka, tak samo z wyplatami. a jak bym chcial wyplacic dla siebie kase z MB to np. na konto bankowe kumpla. Dawało by rade cos takiego, mimo iz jestem niepelnoletni?
 
M 0

mati1304

Użytkownik
O ile dobrze pamiętam to z MB nie wypłacisz kasy na konto bankowe z innymi danymi osobowymi.Alternatywną opcją było by wyrobienie karty do konta Moneybookers i wypłata środków za jej pomocą.Owej karty jeszcze nie posiadałem,ale słyszałem o takiej możliwości jak wyrabiałem kartę do konta w netellerze.Najlepiej by było jakbyś grał na konto osoby która posiada konto w banku
 
A 0

adamcio6969

Użytkownik
Siema, podczas wyplat w bet365 pojawia sie 8 pol ktore trzeba wypelnic. i mam z tym drobny problem:
Wyplata z: Sporty
Nazwa banku (to też wiem): mBank
Imię i nazwisko posiadacza konta, też wiem
Oddział i adres banku - tutaj podaje adres banku, w którym się zarejestrowałem, tylko jak to dokładnie napisać: Oddział w (tutaj nazwa miasta w którym się zarejestrowałem), potem mam podać ulice i nr i to wszystko? i kraj i kod pocztowy?
Iban - moj nr konta bankowego
Swift/Bic lub numer routing - BREXPLPWMBK tak?
Kwota ktora chce wyplacic to wiem
Potwierdz haslo tez wiem
Pomoze ktos z tymi polami ktore nie wiem jak wypelnic?
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Odział ja zawsze piszę główny odział mbanku czyli , mBank. Adres al. Mickiewicza 10, 90-050 Łódź , adresami mKiosków raczej nie zawracać sobie głowy są one zbyt ruchome, bo to akurat taka specyfika mBank, co do SWIFT , tak to to co napisałeś.
 
bartek0707 0

bartek0707

Użytkownik
Wypłata pieniążków
Witam.
Mam pewne zapytanie do was. Chcę wypłacić kasę z bet365. Kasę wpłacałem raz i to metodą Ukash. Gdy wybieram zakładkę &#39;wypłata&#39; jest tylko mozliwość przelewu bankowego o minimalnej kwocie wypłaty w wysokości 400 zł.
Mój stan konta na bet tyle nie wynosi. Dodam, że mam konto w mBanku.
Więc proszę was o radę co powinienem zrobić, by móc wypłacić kasę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Założyć konto Moneybookers. Wpłacić co najmniej 10 zł tą metodą a następnie możesz wypłacić na konto MB dowolną sumę.
To jest najprostsza i najlepsza metoda.
Ewentualnie wpłacić do bet365 za pomocą karty kredytowej/debetowej mBanku. Następnie wypłacić tą metodą na kartkę środki.
 
S 2

sonytrinitron

Użytkownik
Założyć konto Moneybookers. Wpłacić co najmniej 10 zł tą metodą a następnie możesz wypłacić na konto MB dowolną sumę.
To jest najprostsza i najlepsza metoda.
Ewentualnie wpłacić do bet365 za pomocą karty kredytowej/debetowej mBanku. Następnie wypłacić tą metodą na kartkę środki.
Głupota i nieprawda.
Bet365 dzieli wypłaty.
Jeśli wpłacisz coś przez mb/kartę to możesz wypłacić tylko na nią depozyt plus wygrane od czasu depozytu.
Można sobie samemu zlecać , kombinować a bet365 i tak nie przepuści takiej wypłaty.
Depozyt przez konto bankowe/ paysafecard i inne karty = wypłata tylko na konto , i minimum takiej wypłaty 400 PLN.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vesper 156

vesper

Użytkownik
Głupota i nieprawda.
Bet365 dzieli wypłaty.
Jeśli wpłacisz coś przez mb/kartę to możesz wypłacić tylko na nią depozyt plus wygrane od czasu depozytu.
Można sobie samemu zlecać , kombinować a bet365 i tak nie przepuści takiej wypłaty.
Depozyt przez konto bankowe/ paysafecard i inne karty = wypłata tylko na konto , i minimum takiej wypłaty 400 PLN.
A jeśli powiedzmy mam 200 PLN, robię doładowanie paysafecard za 200 PLN to wtedy mogę od razu wypłacić 400 PLN? Czy bet365 zablokuje mi możliwość wypłaty?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Musisz wpłaconą kwotę z tego co pamiętam min raz obrócić, tzn. zagrać w zakładach lub w innych grach.
Od razu wpłata/wypłata to rzadkość u firm. Każda firma chce jakiegoś obrotu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vesper 156

vesper

Użytkownik
Czyli raczej nie dam rady wypłacić tych 200 zł? Nie ma żadnego sposobu, żeby to obejść?
Z czatu na żywo bet365 dowiedziałem się, że mogę doładować konto poprzez paysafecard do wymaganej minimalnej kwoty wypłaty 400zł z tym, że potrąca mi 2,5%. Chyba jakoś to przetrawię ????
Ale &quot;doradców&quot; to maja boskich, szczególnie Panie są nie do przebicia :p
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Zamiast wpłacać do bet365, odszukaj fajnego surebeta, wpłać do innej firmy zagraj wyszukanego sura i po sprawie, jeszcze ci na piwo zostanie. Bet365 ma dobre kursy, surebet na weekend jest murowany.
 
S 2

sonytrinitron

Użytkownik
Dopłać braki przez Paysafecard zagraj po 1.005 i wypłać 400 na konto bankowe.
Nie wiem jaka wartość dla Ciebie stanowi 200 zł , ale ja bym próbował dograć do 400 i dopiero martwił się wypłatą, bo na konto bankowe wypłata też trochę potrwa.
 
Do góry Bottom