>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

magosik 4

magosik

Użytkownik
Tak, ale przecież napisałem, że mam zablokowane MB :).
Chyba że jest opcja, że założe drugie konto, na te same dane, chociaż MB prosiło, abym tego nie robił. Miał ktoś taką sytuacje i czy ew. drugie konto jest natychmiastowo blokowane ?
 
K 5

ksa

Użytkownik
wyjasnij cala sytuacje z mb i bedzie po sprawie , zbyle powodu kont nie blokuja wiec musiales cos nabroic ;p
 
maui 83

maui

Użytkownik
Bet 365 jakoś zawsze omijałem w internetowych zakładach ponieważ przyzwyczajony jestem do expektu i tobetu. Od pewnego czasu gram też na bet365 i muszę przyznać, że ich system wpłat i wypłat jest bardzo problematyczny. Wysokie kwoty wypłaty powodują zamrażanie gotówki na ich kontach, nie wiem czemu nie pójdą w ślady innych buków gdzie można wypłacić już nawet 30 czy 40zł.
A mam takie pytanie, jeśli wpłata była za pośrednictwem Ukash to wypłata może odbyć się tylko na konto bankowe (min 400zł ). A co jeśli przeleje przez moneybookersa załóżmy 10zł to czy można wypłacić całą kwotę za pośrednictwem MB? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Ile razy można w miesiącu wypłacić kasę przez MB.? Jest jakiś limit czy spokojnie można wypłacać ile razy się chce.?
Z góry dzięki za odp
Pozdro
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Ile razy można w miesiącu wypłacić kasę przez MB.? Jest jakiś limit czy spokojnie można wypłacać ile razy się chce.?
Z góry dzięki za odp
Pozdro
Nie ma żadnego limitu ilości wypłat(przynajmniej oficjalnie).Chociaż z własnego doświadczenia mogę powiedzieć,że im więcej wypłat zlecam,tym dłuższy jest czas realizacji-ale to może tylko u mnie tak jest.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam;
Jak długo idzie Wam wypłata z bet365 na MB.? Ktoś gdzieś pisał ze kilka minut, a mi jak coś wypłacam to kilka (średnio 6-7) godzin. Wie ktoś czym to może być spowodowane.?
Pozdrawiam
 
magosik 4

magosik

Użytkownik
Witam, mam pewien problem z bet365, możliwe że ja robie coś źle.
Przy wypłacie wpisuje swój numer IBAN i wypisuję go tak:
PL XX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
kiedy właśnie tak zrobie, wyskakuje mi błąd, natomiast kiedy wpisałem IBAN nie oddzielajac numeru konta spacjami, nastepnego dnia dostalem @ ze wyplata nie jest mozliwa, wlasnie przez zly podany IBAN. Czy ktos wie jak temu zaradzic ?
 
Q 1

qurak

Użytkownik
Powinno to wygladac tak :
Numer konta w standardzie NRB - 86114020040000340215436104
Numer konta w standardzie IBAN - PL86114020040000340215436104
U mnie przeszlo bez problemow tylko to bylo juz sporo czasu temu ???? .
Jak nie przejdzie polecam live czat co prawda wydaje sie jak bys gadal z robotem ale mozna wszystko elegancko zalatwic.
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Dziś wpłaciłem hajs do tego buka i zamiast tej kwoty jakimś cudem mam kilkadziesiąt złotych więcej na koncie.Dodam,że nie przysługuje mi żaden bonus bo już wykorzystałem.Miał ktoś już taki przypadek?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziś wpłaciłem hajs do tego buka i zamiast tej kwoty jakimś cudem mam kilkadziesiąt złotych więcej na koncie.Dodam,że nie przysługuje mi żaden bonus bo już wykorzystałem.Miał ktoś już taki przypadek?
Może przysługuje a nie wiesz ?? Albo miałeś jakąś kasę wcześniej wpłaconą ?
 
M 0

mayoaj

Użytkownik
Witajcie! Założyłem sobie konto w Bet365. I teraz mam dwa pytania:
-wpłaciłem sobie pieniądze bez problemów automatycznie założyło mi się konto w MB i teraz jeśli będę chciał wypłacić pieniądze to pójdą na MB a stamtąd mogę już spokojnie wypłacić na moje konto bankowe? Teraz patrzę że mam jakieś limity na MB jak je zlikwidować?
-i jeszcze jaka jest różnica między &quot;Płacę z Inteligo via Moneybookers&quot; a &quot;PKO BP(PKO Inteligo) via Moneybookers&quot;? To tylko tak z ciekawości.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witajcie! Założyłem sobie konto w Bet365. I teraz mam dwa pytania:
-wpłaciłem sobie pieniądze bez problemów automatycznie założyło mi się konto w MB i teraz jeśli będę chciał wypłacić pieniądze to pójdą na MB a stamtąd mogę już spokojnie wypłacić na moje konto bankowe? Teraz patrzę że mam jakieś limity na MB jak je zlikwidować?

-i jeszcze jaka jest różnica między &quot;Płacę z Inteligo via Moneybookers&quot; a &quot;PKO BP(PKO Inteligo) via Moneybookers&quot;? To tylko tak z ciekawości.
Ad 1. W MB musisz także przejść weryfikacje tożsamości albo poprzez list weryfikacyjny wysłany na Twój adres(ten list podobno nigdy nie przychodzi:razz ???? albo poprzez przesłanie do nich skanu dowody. Jeśli pomyślnie przejdziesz weryfikacje tożsamości wtedy będziesz mógł zmieniać sobie limity.
 
A 2

algorytm

Użytkownik
Rozumiem że firma Bet365 jest przyjaźniejsza na wypłaty na portfele internetowe ale o klienta wypłacającego na konto bankowe tez powinni dbać.
Niesety tak nie jest...
Głupiua regulka ze przelew idzie do 10 dni. Okey bedę czekać. Tylko dlaczego od momentu zlecenia przeze mnie chęci wypłaty przelew wykonywany jest dopiero po 3 dniach roboczych?! Przecież góra 24h powinno im starczy na weryfikacje poprawności i nadanie przelewu.
Ostatni raz tam wpłaciłem bo dla mnie o jakości bukmachera świadczy wypłata na konto bankowe a nie MB czy Netellera. W żadnym innym bukmacherze nie spotkałem się z tym ażeby przelew był nie wykonywany przez bank wciągu 24h .
Napiszecie by używać pośredników ale to nie oto chodzi ... ????
 
L 0

lyserg

Użytkownik
Czy można wypłacać na konto, które ma inne imię niż jest podane w buku ?
Jak z wpłatami i wypłatami na moneybookers ? Jakie jest minimum do wpłaty i wypłaty?
 
pigularz77 47

pigularz77

Użytkownik
a jak długo &quot;leci&quot; pierwsza wpłata i czy jest ona mozliwa bezposrednio z konta w BPH(oczywisce przez internet) oraz czy bede mogl otrzymac wypłate ta sama droga?

Te 3 pytania mnie nurtuja wiec prosze o pomoc ????
 
Do góry Bottom