>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

H 0

higgins

Użytkownik
A jakbym wpłacił przez paysafecard a potem ewentualnie parę razy przez m-b, to mógłbym potem tam wypłacać?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
nie. mialem podobną sytuację i zagadalem na czacie i mi powiedzieli że tylko na konto bankowe. dlaczego także i Ty nie możesz po prostu pogadac na czacie, odpowiedź miał byś po 2 minutach...
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
nie musisz kilka razy,wystarczy raz i możesz wypłacić tą samą drogą co wpłaciłeś.
Głupoty gadasz,wpłać 1000 zł przez paysafecard,poźniej 50 zł przez MB i spróbuj wypłacić 1050 zł na MB to zobaczysz jak to wszystko przejdzie.
 
suiram1 0

suiram1

Użytkownik
Mam pytanie:
jeżeli moją jedyną metodą wpłaty do Bet365 były P24 via Skrill (Moneybookers) to ile skasuje mnie Skrill za przelew na moje konto w BZWBK. I jaka jest minimalna kwota wypłaty?
Czy w Bet365 jest tylko jedna darmowa wypłata w miesiącu czy więcej. Jeśli jedna, to ile kasują za następne ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Moneybookers?
Korzystam tylko z tej metody więc nie wiem jak inne, ale zdecydowana większość będzie darmowa
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
wszystkie oprócz MB są niewygodne(MB też nie jest wygodne, ale najwygodniejsze z możliwych), ale jak wiadomo MB NIE JEST DARMOWE !
EDIT: wypłata na konto jest możliwa tylko przy wpłacie tą samą metodą i od wysokich kwot, pewnie mają jakies umowy z MB, ale kogo to obchodzi kiedy na tle konkurencji ten element wygląda bardzo słabo, a nawet najgorzej.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dlaczego MB nie jest wygodne? Możesz im zarzucić, że nie są darmowi ale na pewno nie możesz powiedzieć, że to niewygodne rozwiązanie.
Transfery gotówki do i z buków są bezpłatne i to jest podstawowa sprawa. Nie będąc klientem VIP, ponosisz opłatę przy wypłacie z portfela ale MB daje szansę na łatwe przerzucanie gotówki z jednego miejsca w inne.
365 rzeczywiście nie stawia na przelewy ale... tak było od zawsze. Preferowane rozwiązanie to od zawsze moneybookers i moim zdaniem zdecydowanie lepiej gdy działa to na takich zasadach, niż gdyby MB było takie nieco &quot;nieosiągalne&quot;.
Szczególnie w dobie obaw przed wypłatami na polskie konta bankowe, prosto od bukmacherów...
 
kicur 2

kicur

Użytkownik
Dlaczego MB nie jest wygodne? Możesz im zarzucić, że nie są darmowi ale na pewno nie możesz powiedzieć, że to niewygodne rozwiązanie.
Transfery gotówki do i z buków są bezpłatne i to jest podstawowa sprawa. Nie będąc klientem VIP, ponosisz opłatę przy wypłacie z portfela ale MB daje szansę na łatwe przerzucanie gotówki z jednego miejsca w inne.

365 rzeczywiście nie stawia na przelewy ale... tak było od zawsze. Preferowane rozwiązanie to od zawsze moneybookers i moim zdaniem zdecydowanie lepiej gdy działa to na takich zasadach, niż gdyby MB było takie nieco &quot;nieosiągalne&quot;.
Szczególnie w dobie obaw przed wypłatami na polskie konta bankowe, prosto od bukmacherów...
Moneybookers posiada jakieś opłaty za prowadzenie konta czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć jakiej wielkości są to kwoty miesięcznie?
Co prawda to prawda bet365 leży z tymi wypłatami na całej linii ????
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Momentami nie wiem czy wy żartujecie z tymi opłatami i psioczeniem na MB czy jednak mówicie na serio.Czy opłata w wysokości 7 zł za wypłatę z bankomatu to jest aż tak wielka kwota nie do zaakceptowania?Nie chcecie wypłacać to róbcie zakupy kartą i nic nie zapłacicie.Nie dość,że min wpłata/wypłata w bet365 to 25 zł,wypłacają całą dobę a nie tylko w godzinach roboczych i to wypłacają naprawdę szybko to wy się czepiacie wypłat na konto bankowe.Wyróbcie sobie kartę i cieszcie się dostępem do kasy 24h na dobę 7 dni w tygodniu,a nie czekajcie aż wam po paru dniach ROBOCZYCH przyjdzie kasa przelewem na konto bankowe.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Popieram pete1989. Mimo iż sam korzystam z przelewów na konto bankowe z MB to jednak opłata 7 zł nie stanowi problemu. Robiłem kilka wypłat z MB na konto raz mi się zdarzyło czekać dłużej niż 2 dni. Zazwyczaj jest po ok 24 godz. Jak dla mnie MB zdecydowanie na ✅
 
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
napisałem przecież, że MB i tak jest najwygodniejsze z możliwych opcji, aczkolwiek zdecydowanie lepiej jest wypłacić bezpośrednio Z konta i bezpośrednio NA konto i to bez opłat jak to jest u większości jak nie u wszystkich pozostałych buków, a B365 narzuca używanie MB ! -&quot;bo jak nie to nie wypłacimy&quot;. Co do opłaty to sami powiedzcie, że 7 zł za przelew to duzo, zwłaszcza że ostatnio nawet podrożało do ponad 8 zł. Dla mnie MB i b365 zdecydowanie na ⛔
PS odpowiedzi typu &quot;jak Ci sie nie podoba to nie korzystaj&quot; sa przewidziane, także można sobie darowac ;P
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Popieram pete1989. Mimo iż sam korzystam z przelewów na konto bankowe z MB to jednak opłata 7 zł nie stanowi problemu. Robiłem kilka wypłat z MB na konto raz mi się zdarzyło czekać dłużej niż 2 dni. Zazwyczaj jest po ok 24 godz. Jak dla mnie MB zdecydowanie na ✅
Mam takie pytanie, jak zleciłem wypłatę dziś (dokładnie 2 min temu) na MB, to myślisz, że do piątku będę już miał pln na koncie? Nie wiem jak długo idzie kasa z bet365 na konto w MB ???? Gdyby ktoś pomógł mi określić, czy jest opcja, że na piątek dojdą mi pieniądze, będę bardzo wdzięczny, pozdrawiam + dzięki.
EDIT:
Doszło do MB teraz, z MB przesłałem na PKO, ktoś wie ile się oczekuje? Nawet dość sprawnie to poszło ????
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
przepraszam jesli to pytanie juz było ale nie chce mi sie czytac tyle stron.
czy jest taka mozliwosc że ze swojego konta MB przeleje kase kumplowi na jego konto w bet365 a potem ewentualnie wyplacic czy musi załozzyc swoje konto na MB?
 
Do góry Bottom