>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
A wcześniej wpłacałeś ze swojego konta pieniądze ,bądź wypłacałeś na swoje?
Bo jeśli tak to może być problem.
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Tak. Znaczy, jestem w trakcie zakładania nowego konta, ale chodzi mi o czas. I z drugiej str. myśle czy nie zrobić, tak, że wpłacić 25 PLN przez skrilla i wypłacić też na skrilla. Co myślisz o tym, przejdzie to? Będę mógł wypłacić na skrilla, wpłacając tak?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
czy bedzie problem z wyplata kasy jezeli konto w bet365 mam na siebie a chce wyplacic kase na konto bankowe taty?
W każdym temacie będziesz pytał o to,czy jak jesteś dzieckiem to czy możesz wypłacić na konto ojca?Nie,nie możesz.
 
Z 0

zlatanacm

Użytkownik
sory ze tak pytam o te wplaty/wyplaty ale chce zalozyc konto w Mbank. Czy moge z niego bezposrednio przelac wygrana kase z buka czy musze to najpierw zrobic do mooneybookers?
 
A 4

alebum

Użytkownik
coś się goście opuścili z wypłatami.... wypłaciłem w środe wieczorem wypłaty nie ma do dzisiaj czyli pewnie dopiero w poniedziałek... także lipa
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Czy jak korzystam z bonusu sezonowego 200 zł , i pokazuje mi się ,że mogę wypłacic kwotę , ale pomniejszoną o te 200 zł (dokonałem dopiero gdzieś 30% obrotu). czyli bonus zablokowany. To mogę wypłacić tą część bez bonusu, czy jednak dopiero bo wypełnieniu całkowitym obrotu. teoretycznie sysstem to chyba puści, ale nie chćę ryzykować .prosze o odp. ,
 
T 0

tabaka

Użytkownik
Wplacilem depozyt przez paysafecard, wiec moge teraz wyplacic tylko na konto bankowe, czy jest jakas mozliwosc, zebym mogl wyplacic pieniazki na konto w moneybookers? Moze jesli teraz dokonam jakiegos depozytu przez MB to bede mogl calosc srodkow na koncie wyplacic spowrotem na MB czy nie ma takiej mozliwosci?
 
A 4

alebum

Użytkownik
czyżby bet365 wprowadził opłate 12 funtów za wypłatę kolejną w ciągu 28dni na konto ^^ kpina troche wypłacam sobie po 500 i mam dawac im 60pln za wypłate ? no to mają pograne ;] max raz w meichu zagram do wypłaty i tyle jeśli tak jest...
 
K 6

kamilos93

Użytkownik
Cześć, mam takie szybkie pytanie odnośnie wypłaty. Kliknąłem &quot;Wypłata&quot;, następnie wpisałem sumę i hasło i wyświetliło się: &quot;Otrzymano prośbę o wypłatę&quot;. Co dalej mam zrobić? Czy Bet przeleje mi automatycznie na MB ? Proszę o dalsze wskazówki.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Mam takie pytanie co do Skrill. Chciałbym skorzystać z usług bet365 i chyba najszybszą opcją wpłaty i wypłaty będzie właśnie elektroniczny portfel.
- Zgodnie z cennikiem Skrill wpłata na ich konto metodą &quot;Przlewy24&quot; to 0.90%. Czy przelanie pieniędzy z tego konta na bet365 również coś kosztuje?
- Jak wygląda wypłata pieniędzy. Czy Skrill pobiera cos jeśli chciałbym wypłacić z bukmachera pewne środki?
- Wypłata z konta Skrill jest mozliwa poprzez przelew na konto i prowizja to 7.34zł ?
Dzięki z góry za klarowna odpowiedź. Nigdy nie korzystałem z moneybookers także stąd moja ciekawość.
Jeszcze jedno pytanie: Jak wygląda wpłata za pomocą karty debetowej. Jest to bezpieczne i czy banki pobierają jakąś prowizję ?
 
W 0

wiesior

Użytkownik
@nikefootball
- Zgodnie z cennikiem Skrill wpłata na ich konto metodą &quot;Przlewy24&quot; to 0.90%. Czy przelanie pieniędzy z tego konta na Bet365 również coś kosztuje?
Jest marża ale można po prostu z konta na bet365 wybierać opcję wpłata na konto tam wybiersz bank np. mbank via moneybookers i wtedy nie ma żadnych prowizji.
- Jak wygląda wypłata pieniędzy. Czy Skrill pobiera cos jeśli chciałbym wypłacić z bukmachera pewne środki?
nie, nie ma wtedy opłaty
- Wypłata z konta Skrill jest mozliwa poprzez przelew na konto i prowizja to 7.34zł ? Dzięki z góry za klarowna odpowiedź. Nigdy nie korzystałem z Moneybookers także stąd moja ciekawość.
tak trzeba im zapłacić te 7zł
Tak jeszcze od siebie dodam że przed wypłatą kasy ze skrilla trzeba przejść weryfikacje czyli wysyłają Ci list z kodem który musisz wpisać na stronie.
 
Do góry Bottom