>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

W 0

wiesior

Użytkownik
Tak z ciekawości zapytam czy ktoś już próbował płacić kartą MB za paliwo na stacji? Zdaję mi się że gdzieś w regulaminie widziałem zapis zakazujący płacenia za benzynę
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Tak z ciekawości zapytam czy ktoś już próbował płacić kartą MB za paliwo na stacji? Zdaję mi się że gdzieś w regulaminie widziałem zapis zakazujący płacenia za benzynę
A jakim cudem oni dojdą,że płacisz za paliwo?????I co to się ma do bet365?????
 
W 0

wiesior

Użytkownik
Kurde rzeczywiście trochę pomyliłem temat no ale i tak dzięki za odpowiedź bo też myślę że raczej mało prawdopodobne żeby ktoś to sprawdził. A do Bet365 ma się tak że tam głównie gram i na MB z tamtąd przelewam kasę ale tak jak pisałem to właściwie zły dział.
 
A 19

adzi0

Użytkownik
Panowie, jaka jest minimalna kwota depozyty przez Szybki przelew inernetowy ? I czym to się różni i jak to wygląda ?
 
M 0

mashi_fcb

Użytkownik
hej!

zastanawiam się nad założeniem konta w bet365, jednak nie mam konta internetowego i chciałbym wykonać przelew z konta znajomego. wychodziłoby na to, iż przelew zostałby wykonany z konta osoby o nazwisku x na moje konto na bet365 [osoby o nazwisku y]. czy w takim wypadku moje konto zostałoby zablokowane [przelew z konta bankowego osoby x na konto na bet365 osoby y]? jeśli tak - jak mogę przelać pieniądze na konto nie posiadając konta internetowego, a robiąc to w pełni legalnie?

z góry dziękuję za szybką odpowiedź :)
 
M 0

mashi_fcb

Użytkownik
z wypłatą nie będzie chyba problemu - mam normalne konto, nie mam tylko internetowego, aby skorzystać z internetowego przelewu.

a czy istnieje jakaś możliwość, aby wpłacić przez internet z konta osoby trzeciej? wpłacenie pieniędzy z konta osoby y na moje konto na bet365?
 
rwwp 0

rwwp

Użytkownik
Witam . Ja mam takie pytanie , wykonałem depozyt przez Przelewy 24 , na stronie bet 365 w historii wpłat mam takie coś ===&gt; Depozyt PKO BP (PKO Inteligo) via Skrill (Moneybookers) . Rozumie że wypłata którą przed chwilą zleciłem poszła na konto skrill tak ? Wpisałem kwotę i hasło i nie było już zapytania w jaki sposób wypłata ma sie odbyć ...
No i drugie pytanie , w koncie skrill mam adres niezgodny z tym z bet 365 , wynika to z tego ze przy weryfikacji zamiast numeru mieszkania 20/92 wpisałem przypadkowo 20/925 , nie moge tego zmienić bo tylko raz na 3 miesiące można weryfikować dane :;/: Czy ten błąd może negatywnie wpłynąć na poprawność wykonania wypłaty ?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Poszło od razu na konto w bet365 tylko przelewy24 dzis jakies problemy maja
Nie powinno wplynac negatywnie
 
rwwp 0

rwwp

Użytkownik
pieniądze już doszły na skrilla ;) śmigam poczytać na forum który bonus jest obecnie najlepszy :p odpada betclic , bah , bwin , betsson , tobet no i bet365 ale pewnie coś wybiore ???? Pozdrawiam
 
H 7

hco

Użytkownik
Panowie i Panie, mam 2 pytanka ;)
W związku z problemami z przelewami24 wpłaciłem pieniądze kartą i teraz pierwsze pytanko, mianowicie jak długo teraz idzie wypłata na kartę ?
Natomiast drugie, czy teraz jeśli bym dopłacił pieniądze przez MB, wypłata będzie mogła w całości iść na MB, czy będzie dzielona (część na kartę, część na MB) ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
blaba 22

blaba

Użytkownik
1 pytanie
Wpłaciłem kase za pomoca paysafecard na konto bet365 to w jaki sposób mam sobie wypłacić?
2
Jak podaje IBAN i SWIFT to jest zły?
Czy w IBAN trzeba podac po prostu PL przed swoim nr konta bankowego?
SWIFT dla PKO jest BPKOPLPW?
3
Czy przy Adres odziału mam podać tą głowna siedzibe czyli tą z Warszawy czy moge swój oddzial poddac ktory mam w swoim miescie?
 
B 0

bhpl

Użytkownik
Wczoraj zostalem zlimitowany na koncie bet365 ale mam tam troche kasy, czy ktos czy teraz nie bedzie klopotow z wyplata tej gotowki??
 
firer 886

firer

Użytkownik
Wczoraj zostalem zlimitowany na koncie bet365 ale mam tam troche kasy, czy ktos czy teraz nie bedzie klopotow z wyplata tej gotowki??
jezeli przejdziesz standardową weryfikacje to nie będzie problemu,
Przewaznie ządają tylko skanu dowodu
 
Do góry Bottom