>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

M 0

mtwinner

Użytkownik
A mnie wlasnie tak kusi, zeby sprobowac karta. Jak jest tak, ze wplata/wyplata karta pomiedzy Bet365 a Inteligo odbywa sie szybko i bez zadnych oplat bez wzgledu na ilosc transakcji od razu bym wybral karte, ale niestety tego nie wiem ;/
 
Z 0

zly-sen

Użytkownik
A ja dostąłem informację, że wypłaty relizowane drogą przelewu są darmowe.

Swoją drogą mam pytanie, po ilu ktoś dostał przelew na konto z UK na polskie?

EDIT:
Na czacie mi powiedziano tak, że pln dotrą do 3 dni roboczych. Zleciłem wczoraj o 9 rano wypłatę, gdy pytałem teraz na czacie o przelew to powiedziano mi, że środki nie wyszły jeszcze z konta bet365. Więc znając życie na pon. nawet nie będzie. WR
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Witam , wiem że już pewnie na ten temat było , ale czy mogę ze swojego konta (Skrill) przelać pieniądze na bet365 znajomego ? czy on może tylko ze swojego konta przelać ?
Jak to jest wybieram , depozyt na 365 później metodę wpłaty , wybieram Płace z Inteligo via Skrill , wybieram kwotę i przerzuca mnie na stronę przelewy24 ,a nie powinno mnie przekierować na moje konto w Inteligo ?
EDIT:
Panowie juz ogarnięte , można usunąć sorki za zaśmiecanie
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Swoją drogą mam pytanie, po ilu ktoś dostał przelew na konto z UK na polskie?
Swego czasu wypłacałem pieniądze w sposób bukmacher-karta płatnicza i zawsze (bez wyjątków) trwało to trzy dni.
 
wisniowy 126

wisniowy

Użytkownik
Jak na Bet365 wpłaci się przez MB, a chcę wypłacić na kartę, a jak to w Bet365 jest, wypłacić można jedynie na to co się wpłaciło. To jak teraz dodatkowo wpłacę kartą to będę mógł wypłacić wszystko ugrane wcześniej (po wpłacie przez MB), + ten ostatni mały przelew kartą, na kartę?
 
O 3

obserwator22

Użytkownik
Mam pytanie. Czy można wypłacić kasę z bet365 za pomocą zwykłego przelewu bankowego? Oraz ile wynosi minimalna wypłata i wpłata.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Mozna wpłacić, tylko taka wplata to minimum 500zł (proponuje paysafecard)
Minimalna wypłata zależy od metody. Wszystko masz w usługi (prawy górny róg strony) --&gt;pomoc.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Kolego, trochę własnej &quot;pracy&quot; nie zaszkodzi ????
http://www.paysafecard.com/pl/pl-paysafecard/
Kupujesz kartę z takiego samego terminalu jak przy doładowaniach telefonów (sprawdź na stronie na liście gdzie masz najbliższy punkt z możliwością zakupu paysafecard) i potem doładowujesz konta na bet365 za pomocą tej karty. Minimalna kwota wpłaty na bet365 za pomocą tej karty to 20 zł.
Ewentualna wygrana może potem być przelana tylko przelewem na konto bankowe (min. 200 zł).
 
sirdarius64 2

sirdarius64

Użytkownik
Mam takie pytanko: Wpłaciłem 200zł i dostałem 200zł bonusu, postawiłem zakład i wygrałem, kwota wygrana dodała się do bonusu a stawka została odjęta z kwoty do wypłaty...i nie mogę jej teraz wypłacić...bonus się powiększył a realne pieniądze nie;/
 
cala 37

cala

Użytkownik
Mam takie pytanko: Wpłaciłem 200zł i dostałem 200zł bonusu, postawiłem zakład i wygrałem, kwota wygrana dodała się do bonusu a stawka została odjęta z kwoty do wypłaty...i nie mogę jej teraz wypłacić...bonus się powiększył a realne pieniądze nie;/
Obrocisz 3X to bedzie mozna wyplacic wszysko,teraz pracujesz na obrot,dlatego tylko bonus sie zwieksza
 
W 0

wojtek1618

Użytkownik
Witam mam pytanie jeżeli mam 100 zł na koncie i chiałbym wypłacić je ( wypłata od 200 ) to mogę dopłacić 100 zł i wypłacić 200 ? D
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Raczej tak, ale powinieneś obrócić wpłatę (w tym wypadku te dopłacone 100zł) chociaż raz po nawet minimalnym kursie, żeby nie mieli żadnych &quot;wątów&quot;.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Raczej tak, ale powinieneś obrócić wpłatę (w tym wypadku te dopłacone 100zł) chociaż raz po nawet minimalnym kursie, żeby nie mieli żadnych &quot;wątów&quot;.
Wprowadzasz w błąd. Jeżeli nie obróciłeś tej pierwszej stówki musisz niestety przy wpłaceniu kolejnej obie obrócić.
 
Do góry Bottom