>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

miralas 26

miralas

Użytkownik
Miał ktoś kiedyś tak, że proszono go o dodatkowe przesłanie dokumentów potwierdzających iż konto bankowe z którego był wykonywany przelew należy do tego gracza ? Swoją drogą , Pan Konrad czy Pani Maria na czacie zaczynają mnie irytować, jedno z pytan które mi tam zadano , dlaczego dane banku z którego korzystam znajdują się na koncie innego gracza bet 365. Z mojego punktu widzenia, wygląda jakby ktoś korzystał z tego samego banku co ja i dlatego z zasad bezpieczeństwa ja muszę wysyłać dodatkowe dokumenty. To tak jakby wszyscy posiadacze kont w WBK musieli przy wypłacie przesyłac dodatkowe dokumenty. Absurdalna sytuacja jak dla mnie, chyba że coś źle pojmuję .
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Witam! mam problem, mam na koncie 90zł, których potrzebuję na gwałt. Jakoże wpłacałem poprzez paysafecard jedyną możliwościa wypłaty jest przelew bankowy z minimalną wartościa 200zł. Czy jeśli zasilę konto na 200zł kolejnymi paysafecard to chwilę później bezproblemowo wypłacę całość czy muszę to jakoś obrócić ? Panie z supportu nie pomogły z problemem... Proszę o informację
 
lemar 75

lemar

Użytkownik
Jeżeli potrzebujesz te 90 pln na gwałt to jedyna opcja to zagrać jakiego sura który odbędzie się jeszcze dziś tak żeby przy ewentualnej wygranej w bet365 wygrana wynosiła tyle co minimalna wypłata.Inaczej gwałt nie dojdzie do skutku.
Pozdr.
PS) chyba teraz już wszędzie jest obrót minimum 1x depozytem.
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
Weryfikacja godna polecenia. Załozyłem konto wpłaciłem depozyt przez paysafecard, wpisałem numer paszportu, napisałem na live chacie, pani zadzwoniła do mnie zadała kilka podstawowych pytań i oznajmiła że moje konto jest w pełni zweryfikowane, trwało to nie dłużej niż 15 min od rejestracji do weryfikacji ????
EDIT: otwarłem zły temat, do przeniesienia do działu opinie
 
D 0

drager

Użytkownik
przelalem z bet365 50zl na konto MB chcialem przelac to na swoje konto i naliczylo mi 12zl jakiejs prowizji chyba, moze mi ktos wyjasnic o co chodzi??
 
M 2

michup

Użytkownik
przelalem z bet365 50zl na konto MB chcialem przelac to na swoje konto i naliczylo mi 12zl jakiejs prowizji chyba, moze mi ktos wyjasnic o co chodzi??
przy wypłacie z mb na rachunek bankowy zawsze jest pobierana taka prowizja. poczytaj cennik na stronie skrilla.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Kolejne trzy wypłaty mam za sobą, wszystkie dokonywane w niedziele wieczorem.Za każdym razem we wtorek w godzinach wieczornych kasa pojawia się na koncie.
Wypłate robie na karte debetową.
 
waska 131

waska

Użytkownik
Panowie sa jeszcze w bet365 te szybkie przelewy(chodzi mi o wyplate) bankowe? i jak to wogole wyglada jesli sa dzieki
 
brick 208

brick

Użytkownik
I jak, wszystko w porządku? Jak długo czekałes na pieniądze na koncie? Trzeba założyć gdzieś dodatkowe konto czy wystarczy kupić tylko ta kartę paysafecard?
 
Do góry Bottom