>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Benek 24 moderator i takie rzeczy :) Co do skrill to się zgadzam. Ale przelewy24 jest tylko pośrednikiem szybkich wpłat, po wpłacie przez przelewy24 późniejsza wypłata idzie standardowo na konto bankowe.
Tak, źle napisałem. Chodziło mi oczywiście o przelew z banku za pośrednictwem P24. Potem można wypłacić na konto bankowe. Źle to ująłem, dzięki że mnie poprawiłeś.
 
D 0

dzeske

Użytkownik
czyli rozumiem, że np. wpłacam na b365 przez przelewy24 a później chce to wypłacić na skrill to jest to nie możliwe, dlatego, że jeszcze nie dokonałem nigdy wpłaty przez skrill?
 
takon 37

takon

Użytkownik
Dane srodki mozesz wyplacic tylko metoda jaka wplacales. Wiec w tym przypadku tylko na konto bankowe
 
M 0

maradox

Użytkownik
z mojej strony- wpłaciłem przez przelew24. Musiałem zrobić konto na Skrillu., wypłatę dostałem wpierw na konto Skrill, a dopiero później na swoje konto bankowe ( prowizja 12zł)
 
K 0

kruchy69

Użytkownik
Czekal z Was ktos na wyplate 2 tyg? zlecilem wyplate 23.02 nie duzo 60 zl i do dzisiaj niema pieniedzy na koncie komedia, wplate robilem karta debetowa i wyplate tak samo ,napisalem na live chat i jeden od drugiego jest bardziej zakrecony, mowie dla goscia to samo co napisalem o wplacie i wyplacie karta to po paru minutach odpisal mi ze &quot;wyplata zostala zlecona na karte visa o numerach koncowych XXXX&quot; odpisalem mu ze sam to zlecilem i wiem to przeciez to probowal mnie splawic , no nic dalem sobie jeszcze dzien ,nastepnego dnia pisze to samo i babka odpisuje mi identyczna odpowiedz co gosc dzien wczesniej ! ,no nic odpisuje jej dalej spokojnie ,ze to juz wiem od dawna bo jej kolega mi to samo odpisal to zdesperowana napisala zebym poczekal cierpliwie do konca tygodnia i pozniej sie odezwal jak pieniadze sie nie odnajda i zaczna ich poszukiwanie...
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Wczoraj wpłacałem i było okej - odezwij się do supportu.
Skrill 1-tap zadziałał ostatecznie, nie ogarniam czy teraz tego należy używać czy nie, bynajmniej wcześniej nie tego używałem, a normalnego. Co do supportu, próbowałem rozmowę na czacie 3-krotnie i miałem czas oczekiwania ponad godzinę lub 2 godziny, a czas i tak nie schodził poniżej. Nie szło się w żaden sposób skontaktować, chyba że normalnym mailem, ale zależało mi na szybkości. W każdym razie na te chwile dziekuje, wiem już że to coś z moim kontem, ale dlaczego, jeszcze nie wiem.
 
M 0

mensajero

Użytkownik
Wpłaciłem kasę na bet365 przez przelewy24. Wygrałem pewną sumę. Chciałbym znaczną część tej sumy wypłacić.
Moje pytanie: Czy jeżeli teraz wpłacę na bet365 kasę za pośrednictwem Skrill, dajmy na to 50zł, to czy będę mógł następnego dnia wypłacić 500zł na Skrill, bez obrotu? 450zł to kasa wygrana z wpłaty z przelewy24.
Dzięki z góry za pomoc.
 
M 0

maniok92

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to nie możesz tak zrobić.
Pieniądze które wygrałeś możesz wypłacić tylko tą samą metodą, którą wpłacałeś.
 
H 10

hutnik14

Użytkownik
Czy jak wpłacę pieniądze poprzez Ukash, będę miał przy wypłacie możliwość wypłaty na konto bankowe? Czy zostaję tylko Ukash?
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Jak z wypłatą na kartę debetową? Wiadomo, bet zastrzega sobie od 3 do 5 dni, ale chyba kasa jest szybciej na koncie?
 
M 1

maska

Użytkownik
Jak wygląda teraz sprawa z wypłatami na bet?
Założyłem tam konto 2 lata temu i w sumie ponad rok przerwy miałem a widzę, że ostro się pozmieniało... minimalna wypłata niby tylko na konto bankowe 200zł a na ukash 50zł.
 
Do góry Bottom