>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
nie zmienia waluty konta.

ogólnie wszystko zależy od kursów, ale Skrill ma średnie przewalutowania. Poza tym, jak będziesz miał główne konto w USD, a kartę w PLN, sporo będziesz tracił przy normalnym jej użytkowaniu (wypłaty z bankomatów, płacenie w sklepach, etc).

koszta to odpowiednio:

10 euro za kartę raz w roku
za każdą wypłatę z bankomatu 8 zł (limit takiej wypłaty to około 1030 zł na dobę). jest jednak możliwość zdobycia różnych statusów poprzez duże obroty, wtedy wygląda to lepiej.

najkorzystniej mieć konto w PLN i kartę też.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Wpłaciłem PSC, chcę wypłacić 200zł. I mam pytanie czy mogę wypłacić tę kwotę tylko na swoje konto bankowe czy można też na konto bankowe należące do innej osoby?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Musi być twoje imię i nazwisko. Natomiast dopóki nie zechcą zweryfikować twojego konta bankowego, przelew np. na rodzica/brata/siostre doszedł by bez problemu. Ale nie polecam takiego rozwiązania, chociaż później można usunąć jedno konto i dodać inne. Najlepiej załóż gdzieś konto bankowe. Bez wychodzenia z domu możesz np. w mbank, t-mobile bank, i np. orange finanse.
 
P 5

progamer

Użytkownik
Cześć, pewnie pytanie gdzieś się przewinęło, próbowałem znaleźć i bez skutku.
Czy mieliście może sytuacje w bet 365, że po wypłacie napisali maila z informacją o źle wystawionym zakladzie ? Teraz mam minus na koncie a środki już wypłacone.
Co z tym zrobić ?
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Mam ważne pytanie: Minimalna wypłata na bet365 to 200 złotych, a mój obecny stan konta wynosi np. 70 złotych. To czy mogę wpłacić sobie teraz np. 130 złotych(to wtedy będe miał na koncie te wyganane 200 zł) i następnego dnia wypłacić całość(czyli te 200 zł)? Proszę o odpowiedź, bo to ważne.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
możesz spróbować, jednak również musisz się liczyć że ci cofną wypłatę i zostanie ci obrócić min 1x po dowolnym kursie ten depozyt.
możesz spróbować również wpłacić przez skrilla mniejszy depozyt i wypłacić na niego z opcją j/w z reguły wpłacone środki powinno się obrócić przynajmniej raz jednak tak samo może to przejść jeśli nie robiłeś wcześniej podobnych akcji.z wypłatą na skrilla jednak nie powinno być problemu przy tej kwocie w b365 wypłaca się metodą ostatniego depozytu.
 
B 0

bertrand1

Użytkownik
Witam. Nigdy nie zwracałem na to uwagi, ale mam mały problem z wypłatą z Bet365. W sumie to nie wiem czy problem, ale zerknijcie u siebie, czy jak zlecaliście wypłatę i znajduje się to potwierdzenie już w historii wypłat, to czy kwota wypłat ma być w polu &quot;odliczenia&quot; czy &quot;dodano&quot;. Dzięki.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Cześć, pewnie pytanie gdzieś się przewinęło, próbowałem znaleźć i bez skutku.

Czy mieliście może sytuacje w bet 365, że po wypłacie napisali maila z informacją o źle wystawionym zakladzie ? Teraz mam minus na koncie a środki już wypłacone.

Co z tym zrobić ?
Ścigać Cię za to nie będą, ale żeby znowu tam grać będziesz musiał wpłacić tyle, żeby pokryć ten minus.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Napisz na chacie, żeby Ci usunęli minus, a oni to pewnie zrobią &quot;w geście dobrej woli&quot;, bo tak zazwyczaj jest.
 
bolo_zuch 31

bolo_zuch

Użytkownik
witam, pytanie brzmi ile trwa wyplata z bet365 na konto bankowe (Bank Pekao SA) ? teoretycznie od 2 do 10 dni roboczych wg regulaminu a w praktyce po ilu dniach pieniadze sa na koncie ?
 
B 0

bertrand1

Użytkownik
witam, pytanie brzmi ile trwa wyplata z bet365 na konto bankowe (Bank Pekao SA) ? teoretycznie od 2 do 10 dni roboczych wg regulaminu a w praktyce po ilu dniach pieniadze sa na koncie ?
Wypłacałem przedwczoraj wieczorem późnym i wczoraj ostatnim ksiegowaniem już był tj koło 17:00.
 
K 0

kszyku

Użytkownik
Witam,
Chciałem dowiedzieć się jak długo trzeba czekać na odpowiedź supportu Skrilla, w celu weryfikacji danych osobowych umożliwiających wypłatę przelewem na konto bankowe, jeżeli jest się zwykłym użytkownikiem, a nie VIPem???
Dodam, że moje zgłoszenie &quot;wisi&quot; już 48 h i nie mogę wprowadzić kolejnych, ponieważ są automatycznie odrzucane przez system...
 
hiniosek 0

hiniosek

Użytkownik
Witam,

Chciałem dowiedzieć się jak długo trzeba czekać na odpowiedź supportu Skrilla, w celu weryfikacji danych osobowych umożliwiających wypłatę przelewem na konto bankowe, jeżeli jest się zwykłym użytkownikiem, a nie VIPem???

Dodam, że moje zgłoszenie &quot;wisi&quot; już 48 h i nie mogę wprowadzić kolejnych, ponieważ są automatycznie odrzucane przez system...
do 7 dni
 
Do góry Bottom