>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

malesiak 8

malesiak

Użytkownik
Chodzi o wypłatę z bet365 na Skrill.

Czy jest teraz taka możliwość? Po wejściu w &quot;wypłatę&quot; mogę zrealizować ją tylko na swoją kartę w ING, którą kiedyś dodałem. Karty MasterCard ze Skrilla nie mogę nawet dodać do całorocznego. Jest jakaś możliwość? Obecnego salda z betu nie chcę przelewać przez ING.

Pomożecie? ????
 
malesiak 8

malesiak

Użytkownik
Ile trzeba czekać na pieniadze ze skrilla do mBanku? Zgubilem pin do karty skrill i sie zastanawiam czy szybciej dostane nowy pin czy szybciej pieniadze na konto
Jak zalogujesz się na Skrill, to tam w sekcji Kart, możesz sobie przypomnieć PIN. Próbowałeś?

---EDIT---
Faktycznie słabe. Pin przypomną na pocztę tradycyjna... :/ Przepraszam ????
 
K 12

kretol

Użytkownik
Chodzi o wypłatę z bet365 na Skrill.

Czy jest teraz taka możliwość? Po wejściu w &quot;wypłatę&quot; mogę zrealizować ją tylko na swoją kartę w ING, którą kiedyś dodałem. Karty MasterCard ze Skrilla nie mogę nawet dodać do całorocznego. Jest jakaś możliwość? Obecnego salda z betu nie chcę przelewać przez ING.

Pomożecie? ????
Jeśli wpłacałeś inną metodą niż skrill to na skrill nie wypłacisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 0

jaroslawek

Użytkownik
Chodzi o wypłatę z bet365 na Skrill.
Czy jest teraz taka możliwość? Po wejściu w &quot;wypłatę&quot; mogę zrealizować ją tylko na swoją kartę w ING, którą kiedyś dodałem. Karty MasterCard ze Skrilla nie mogę nawet dodać do całorocznego. Jest jakaś możliwość? Obecnego salda z betu nie chcę przelewać przez ING.
Pomożecie? ????
Spróbuj zmienić dane karty na nową
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Chodzi o wypłatę z bet365 na Skrill.
Czy jest teraz taka możliwość? Po wejściu w &quot;wypłatę&quot; mogę zrealizować ją tylko na swoją kartę w ING, którą kiedyś dodałem. Karty MasterCard ze Skrilla nie mogę nawet dodać do całorocznego. Jest jakaś możliwość? Obecnego salda z betu nie chcę przelewać przez ING.
Pomożecie? ????
Spróbuj skontaktować się ze Skrillem, kiedyś dali mi możliwość przelania X kwoty gdy napisałem że woę na ich kartę to zrealizować.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Oficjalnie trzeba u każdego buka, w grze bez bonusu co najmniej raz obrócić depozyt.
Nieoficjalnie jak masz w niektórych bukach długo konto, i często wpłacasz/wypłacasz to mogą puścić wypłatę bez obrotu. Co do bet365 jeśli to świeże konto, to będą raczej wszystko sprawdzać. Na starym koncie może przejść wypłata bez obrotu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
marcins 224

marcins

Użytkownik
No bo własnie mam teraz nowe konto i wczesniej nie wpłacałem i nie wypłacałem od razu ale teraz widze, że jednak jest możliwosc wypłaty bez obrotu dzieki za pomoc leci reputa
 
W 60

wichniar

Użytkownik
Zamiast się poprawiać to coraz bardziej ociągają się z wypłatami, niezależnie od wypłacanej kwoty, trochę słabo jak na takiego buka
 
A 0

aguuska

Użytkownik
Wpłacałam pieniądze na bet365 przez przelewy24, ale teraz chcę robić wypłaty tylko na skrrill. Czy jeśli teraz raz wyślę całość zysku z bet365 na konto bankowe (wyzeruje depozyt) i wpłacę od nowa przez skrill to będę mogła wypłacać już tylko na skrill czy będą robić dziwne akcje z podziałem zysku i możliwością wypłaty tylko części przez skrill i częsci na konto? Widziałam różne wątki, często stare, więc wolę się dopytać, czy lepiej założyć nowe konto i od nowa wpłacać tylko skrillem.
 
slomiany400 33,7K

slomiany400

Użytkownik
@aguuska, jeśli teraz wyzerujesz konto i wpłacisz przez skrilla to będziesz mogła wypłacać spokojnie na skrill, ale musisz wypłacić całość co masz na koncie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 51

piecka90

Użytkownik
Wpłacałam pieniądze na bet365 przez przelewy24, ale teraz chcę robić wypłaty tylko na skrrill. Czy jeśli teraz raz wyślę całość zysku z bet365 na konto bankowe (wyzeruje depozyt) i wpłacę od nowa przez skrill to będę mogła wypłacać już tylko na skrill czy będą robić dziwne akcje z podziałem zysku i możliwością wypłaty tylko części przez skrill i częsci na konto? Widziałam różne wątki, często stare, więc wolę się dopytać, czy lepiej założyć nowe konto i od nowa wpłacać tylko skrillem.
Możesz korzystać z tego samego konta Bet365, najpierw wypłać środki na konto bankowe, a później wpłać za pomocą skrilla. Przed zrobieniem tego, potwierdź to na chacie w obsłudze klienta Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom