>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bet365 - Wpłaty i wypłaty pieniędzy.

martinho90 1,6K

martinho90

Użytkownik
Jesli chodzi o bonus z bet365 to zeby go moc obracac to musisz zweryfikowac swoja tozsamosc i pelnoletniosc. Ale nie tylko. Poza tym wygrac kupony postawione za laczna sume bonusu(za kase wplacona przez siebie) :p
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Żeby móc zacząć obracać bonusem, to najpierw trzeba spełnić założenie obrotu depozytem, czyli najmenijszy kurs jaki mozesz postawić, zeby spełnić to założenie, to 1,50. Ja nie wiedzialem, gralem małe stawki, i przehulałem całą kasę a bonusu nie aktywowałem. czyli np. jeśli grasz kupon z kursami: 1,30, 1,26, 1,8 itd. no to juz Ci sie nie liczy do obrotu depozytem. ale jeśli np. 1,50, 1,60 i więcej niż 1,50 to już tak. jasne? ????
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
hehe jasne ale jeszcze musze konto w banku aktywowac ale ten kurier to nie spieszy sie to chyba jak zaczne grac to bez bonusu alebo na innym buku w bonus :p bo tu asz 6 razy :p
 
M 1

michael007acm

Użytkownik
Nie moge zrealizować wypłaty pieniedzy z bet365 do mBanku.
Dwie moje próby zakończyły sie fiaskiem.
Potrzebne są takie dane do wypłaty:
Nazwa banku: mBank
Nazwisko posiadacza konta: Michał .......
Oddział i adres banku: Al. Piłsudskiego 3,90-368 Łódź,woj. Łódzkie,Polska
IBAN: PL1111111111111111111111111
Swift/BIC lub Numer Routing: BREXPLPWMBK

Podaje dane takie jak wyżej tylko że oczywiście podaje mój prawidłowy numer konta bankowego oraz prawdziwe nazwisko.
Wszystko sprawdzałem wielokotnie czy aby się nie pomyliłem, ale wszystko jest tak jak być powinno.
Mimo to dostaje maila. &quot;Podane przez Pana dane konta bankowego są nieprawidłowe. Pieniądze wróciły na Pańskie konto gracza&quot;
Może nieprawidłowy Swift ?
Słyszałem, że czasmi obowiązuje stary Swift mbanku..
Może ktoś już wypłacał do mBanku i wie jakie dane należy wypisać ?
Proszę pomóżcie.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Oczywiście i to zaraz po rejestracji, na dodatek wysłali mi list pocztowy z jakimś kodem który później muszę im podać, wtedy dopiero będę mógł ruszyć bonus.
 
K 0

kris7777

Użytkownik
28 września zleciłem wypłate na MB a kasy jeszcze nie ma. Wie ktoś co to za opóźnienia? Przedtem jak wypłacałem to po kilku godzinach kasa już była dostępna na MB a teraz sie przeciąga
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Napisz do nich na czacie. Najlepiej pogadaj z Patrykiem. Spoko człowiek. Jak będzie jakiś problem to zagada z działem technicznym itp. Kompetentna osoba. Jak połączysz się z kobietą to rozłącz i połącz ponownie ;)
Kobiety mogą rzucić Tobie regułkę że możesz poczekać i tyle...
 
K 0

kris7777

Użytkownik
czat jest w jezyku polskim?

edit:
zostałem poproszony o weryfikację tożsamości. Mam im wysłać skan dowodu. Skan ma byc dwustronny? i czy zamazywać jakieś dane dla bezpieczeństwa?
Czy to jest na 100% bezpieczne?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przedtem jak wypłacałem to po kilku godzinach kasa już była dostępna na MB a teraz sie przeciąga.
Jak tak pisałeś to myślałem, że jest to Twoja kolejna wypłata i weryfikację masz za sobą.
W tym temacie już było pisane abyś wysyłać skan obu stron.
A pytanie czy to bezpieczne... Przecież prawie każdy buk chce skan dowodu. Jak jesteś taki bojaźliwy to nie graj wcale...
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Z tego co się orientuje to oni nie mają przelewy 24 bo ostatnio wpłacałem kase i napisałem na czat specjalnei żeby sięzapytać jaka jest najszybsza forma wpłaty oprócz kart i MB to mi powiedzieli że szybki przelew bankowy 1-3 dni roboczych
 
Do góry Bottom