>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

bet365 - Wypłata a podatek - Noob

M 0

maul

Użytkownik
Hejo. Jestem tutaj nowy, prawdę mówiąc założyłem konto tylko aby dowiedzieć się na temat wypłat z bet365 na konto bankowe. Nie interesuje mnie w jakim czasie idzie przelew albo minimalne kwoty czy coś takiego, te rzeczy są napisane na stronie buka. Pytanie brzmi, jak z legalnością takich wypłat? Ostatnio wygrałem mniej niż te 2k z hakiem, za które nie trzeba odprowadzać podatku w polsce, i zwyczajnie chciałbym to wypłacić lecz zwyczajnie się obawiam. Sporo czasu poświęciłem na szukanie informacji na ten temat u wujka google, lecz jedyne co znalazłem to tematy z 2010-2014.
Pozdrawiam, Maul.
#edit
Nie chcę zakładać portfeli internetowych ????
 
M 0

maul

Użytkownik
A czy przypadkiem prawo unii europejskiej nie zabrania mi korzystania z usług zagranicznych buków? Jest to nielegalne z perspektywy prawa polskiego ale już nie eu.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Nie wiem jak jest z prawem UE. Pieniądze zostały pozyskane z nielegalnego źródła więc po 1 nie możesz ich wypłacić, a po drugie nawet jakbyś chciał odprowadzićod nich podatek to i tak nie możesz, bo jak wyżej napisałem zostały pozyskane z nielegalnego źródła. Jeśli chodzi o stosunek praw UE u PL:
MAONIZM – zaklada, ze prawo krajowe i miedzynarodowe tworzą jeden system prawa. W tym systemie status norm prawa miedzynarodowego jest taki sam jak status norm prawa krajowego. Na podstawie tych norm mozna wydawac wyroki itp. Normy te wiążą jednostki. Istnieją dwie wersje maonizmu. Z przewagą prawa miedzynarodowego ( na takim stanowisku stoją m.in organyUE) oraz z przewagą prawa krajowego. Wedlug tej koncepcji to prawo krajowe okresla pozycje prawa miedzynarodowego w wewnetrznym porządku prawa. Prawo polskie przyjmuje ta wlasnie koncepcje przewidujac dwa rodzaje norm prawa miedzynarodowych tzw. Zwykłe normy prawa miedzynarodowego maja range podustawową, a normy wynikajace z bezposrednie lub posrednie z umow miedzynarodowych ratyfikowanych za zgodą wyrażoną przez parlament w formie ustawy mają rangę ponadustawową.
 
Do góry Bottom