>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bet365

1 0

11karolek

Użytkownik
Cześć,

Na wstępie chciałbym się ze wszystkimi przywitać ????
Zwracam się z pytaniem, czy któryś z forumowiczów miał doświadczenie z kupnem kont na bet365.
Otóż po feralnej dla nas wszystkich ustawie antyhazardowej poszukuję alternatywy do tego co oferuje nasz rodzimy rynek.
Znalazłem na pewnym portalu internetowym kilka ogłoszeń dotyczących sprzedaży kont na bet365 wraz z skrillem, z angielskim nazwiskiem. Ceny wahają się od 150zl do 300zl. Skąd taka rozbieżność w cenie?
Drodzy forumowicze, czy warto?

Ps. Chciałbym dodać, że kupując takie konto grałbym na przypisanym IP z kraju, z którego pochodzi konto.

Z góry dziękuje za merytoryczne odpowiedzi

Z góry dziękuje za pomoc
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Czesc Karolek. Nie lepiej zainteresować się tym co zostało a więc np. ofertą 1xbet?
Nigdy nie grałem na kupionych kontach ale bałbym się, że prędzej czy później zostanie i tak zablokowane a środki przepadną. Osobiście do obracania większymi sumami ta metoda dla mnie jest zbyt ryzykowna. Wybrałbym ofertę z firm, które zostały na PL rynku.
Może wypowie się ktoś, kto gra na &quot;nie swoim&quot; koncie i nie ma problemów. Poczekajmy ????
 
1 0

11karolek

Użytkownik
Cześć XsebaX
Dziękuje za odpowiedź,
Rozważałem 1xbet.com, natomiast przez wielu użytkowników,min tego forum, jest uważane jako scam. Czytałem rownież opinie, że gracze wygrywający mają, nie rzadko, problemy z wypłatami. Czy mógłbyś się na ten temat wypowiedzieć Jesli masz wiedzę ?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1xbet
Bukmacher, który kładzie mocny nacisk na rynek polski, zwłaszcza po ostatnich zmianach. Nie ma w ostatnich miesiącach problemów z wypłatami pod warunkiem, że gracz nie kombinował z multikontami. To jest najczęstsza przyczyna problemów nie tylko w 1xbet, ale u każdego bukmachera.
Bet365
Pomijając już fakt, że procedura kupowania/sprzedawania kont jest nielegalna to takie granie jest bardzo ryzykowne. Nie wiem co masz na myśli grając &quot;z przypisanym IP&quot;. Obecnie dużo popularnych VPNów jest blokowanych przez Beta. To bardzo problematyczne. Dużo jest też oszustów, którzy oferują niby zweryfikowane konta albo bez limitów, a później okazuje się, że zagrasz max stawką 5 funtów.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Cześć,
Na wstępie chciałbym się ze wszystkimi przywitać ????
Zwracam się z pytaniem, czy któryś z forumowiczów miał doświadczenie z kupnem kont na bet365.
Otóż po feralnej dla nas wszystkich ustawie antyhazardowej poszukuję alternatywy do tego co oferuje nasz rodzimy rynek.
Znalazłem na pewnym portalu internetowym kilka ogłoszeń dotyczących sprzedaży kont na bet365 wraz z skrillem, z angielskim nazwiskiem. Ceny wahają się od 150zl do 300zl. Skąd taka rozbieżność w cenie?
Drodzy forumowicze, czy warto?
Ps. Chciałbym dodać, że kupując takie konto grałbym na przypisanym IP z kraju, z którego pochodzi konto.
Z góry dziękuje za merytoryczne odpowiedzi
Z góry dziękuje za pomoc
Powiem tak, ludzie kupują konta dobre pare lat są zadowoleni.
Lecz bardzo często możesz się nadziać na minę - nawet nie mówię o tych, którzy nie dadzą Ci wejść na konto bo to od razu scam.
Jak już wejdziesz sprawdź dane, skrilla - jak to dostaniesz to wiarygodność wzrasta i zobacz jaką historię ma konto.
Kolejna sprawa to cena - za 100zl konto bet plus skrill? Do tego dokumenty? Bardzo wątpliwe.
I nie kupuj paczek od razu na pierwszy raz.
Jak będziesz grał na dedykach to spokojnie powinieneś grać, tylko ważne ile chcesz na tym koncie grać? Bo czasami wiadomo, że ważność dowodu etc też się liczy.
PS- Teraz jedno słowo do Admina, Marcina-Odry:
Pomijam fakt, że namawianie do omijania przeszkód jakie jest na tym forum poprzez nawet osobny wątek napisany przez Ciebie jest łamaniem prawa chyba większym niż kupienie konta (oczywscie wiem, że trzyma się tu nie łamania praw ale bukmachera) to mam jedną prośbę aby taki wątek nie został usunięty, gdyż pewnie doskonale wiesz ale nawet tutaj obecni na forum mają jakieś zyski tylko dzięki Bet365 i nie ma co ukrywać czasami przydatnej wiedzy oczywiście w granicach rozsądku.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zwracałem Ci już kiedyś uwagę na PW, że na forum jest zakaz sprzedawania kont, bonów czy prośby o pożyczki. Jeśli nie ma reklamy w postach to on nie zostanie usunięty. Zasady są zasadami. Nie mamy zamiaru żalów od oszukany userów, że przez forum ktoś go oszukał.
 
1 0

11karolek

Użytkownik
Panowie Sven i Marcin-Odra dziękuje za odpowiedzi.
Marcin-Odra, jestem skłonny założyć konto na platformie 1xbet.com i ich &quot;wypróbować&quot;
Nie mniej jednak podchodzę do nich dość sceptycznie, ponieważ większość komentarzy na ich temat jest negatywnych. Nie tylko z naszego forum.
Tobie Sven dziękuje za odpowiedz. Pamietam, że jakiś czas temu wysłałem do Ciebie maila. Niestety nie uzyskałem odpowiedzi. Oczywiście wysłałbym prywatna wiadomość na forum ale brak 10 postów/wiadomości skutecznie mnie blokuje.
Czy można się z Tobą w jakis sposób skontaktować ?
Oczywiście tylko zgodnie z zasadami jakie panują na forum. Nie chce łamać panujących tutaj zasad i regulaminu.
Co do bet365, Panowie, nurtuje mnie jeszcze jedna myśl. Założenia konta na brata, który jest rezydentem UK. Czy mógłbym korzystać z jego konta tutaj w Polsce mając działający VPN ?
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Marcin - Rozumiem i każdy chyba wie, że kupuje na własną odpowiedzialność jak i łamie prawo także, nikt tu dzieckiem nie jest ale zasady zasadami, Ty je ustalasz.
(Sam wiele odpowiedzi dałem także w tym wątku)
Jak na brata to będzie najlepsza dla Ciebie opcja ponieważ będziesz miał wszystko co będzie potrzebne w razie weryfikacji i niczego się bać nie musisz.
PS: Czasami na maila przychodzi mi wiele wiadomości ale staram się odpowiedzieć a niekiedy zajmuje to pare dni ale w razie trzeba się przypomnieć.
 
papuga 6

papuga

Użytkownik
Nie ma co kupywać kont, w 99% to jest ściema. Co prawda gadałem kiedyś z gościem na zagranicznym forum, który do dnia dzisiejszego sporo dorabia sobie z &quot;arbów&quot; aczkolwiek on jakichś 10 lat mieszka w Chinach i jakimś cudem ma dostęp do &quot;multikont&quot;, oczywiście nie mówił w jaki sposób, ale biorąc pod uwage, że był tam moderatorem, to wątpie aby kłamał. Na brata czy znajomego, konto możesz brać bez problemu, ale kupywanie odradzam.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Nie ma co kupywać kont, w 99% to jest ściema. Co prawda gadałem kiedyś z gościem na zagranicznym forum, który do dnia dzisiejszego sporo dorabia sobie z &quot;arbów&quot; aczkolwiek on jakichś 10 lat mieszka w Chinach i jakimś cudem ma dostęp do &quot;multikont&quot;, oczywiście nie mówił w jaki sposób, ale biorąc pod uwage, że był tam moderatorem, to wątpie aby kłamał. Na brata czy znajomego, konto możesz brać bez problemu, ale kupywanie odradzam.
Nie trzeba cudu aby mieć dostęp do kont i wiele osób z tego forum to doskonale wie :]

Ale jak możesz na brata to najlepsza i najtańsza opcja.
 
P 16

przytomny

Użytkownik
11karolek, w mojej opinii wszystko zależy od tego jakim graczem jesteś i co chcesz robić. Prawdą jest, że kupowanie kont z niesprawdzonego źródła rzeczywiście niesie za sobą ryzyko. Jeśli jesteś &quot;rekreacyjnym&quot; graczem, odradzałbym podążać tą drogą. Z drugiej strony, dla osób które wiedzą co robią i po co im konto w bet365, to 1xbet nie jest jakąkolwiek alternatywą.
 
Do góry Bottom