>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetAndWin vs Expekt

D 0

dolek

Użytkownik
hubert czy jestes wstanie wedlug swojego doswiadczenia powiedziec co jest lepsze czy expect czy betandwin? Chodzi mi to o roznice w kursach, problemy z dodatkowymi oplatami bankowymi i ogolney czas prezelewow itp.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
hubert czy jestes wstanie wedlug swojego doswiadczenia powiedziec co jest lepsze czy expect czy betandwin? Chodzi mi to o roznice w kursach, problemy z dodatkowymi oplatami bankowymi i ogolney czas prezelewow itp.
Jesli patrzec od strony co ty mowisz . To expekt jest wedlug mnie liderem w tej kwesti. Support do 12 odpowiedzi, przelew zwyky teoretycznie do tygodnia praktycznie max 2 dni idzie wpłara. Brak oplaty za przelwy(chyba ze przelewasz prze karte internetowa to placiasz za 50zeta ok 1.4zł ale masz kase 5s poprzelewie:]).Wyplata podbnie szybko i pewniei .Kursy dla zwyklego gracza sprawiedliwe i mala rozbierznosc szczerze nie interesowalemsie tym bardzo i nie zwracam na to uwagi
 
D 0

dolek

Użytkownik
ok a kto ma wiecej pozycji do obstawienia bo jak ogladam betandwin to mi sie bardziej bogata i ladniej=sza wydaje tylko te oplaty za przelewy denerwuja natomiast expekt wydaja sie mi skromny ale moge sie mylic. :roll:
Jesli cchodzi o to to sie zgadza tam jest moja ulubiona II liga:] I jest ogolnie wiecej typów:] I bodajrze tam jest minimalna kwota ok 90zł jak pamietam ale nie jestem pewien bo zawsze wplacam powyzej 100
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Cześć, Jeżeli chce wpłacić kase do baw i klikam po dane potrzebne do tej transakcji, to mi sie wyswietla kod banku, adres właściciela konta, itd, itp.... Ale jest tam coś takiego jak &quot;SWITF&quot; i &quot;IBAN&quot; . Mógłby mi ktoś powiedziec co to jest? :) prosze o wmiare szybką odpowiedź, pozdrawiam
Panowie na przyszłosc prosze czytac form bo na wiekszosc waszych pytan sa odpowiedzi http://forum.bukmacherskie.com/temat839.htm
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Zasadniczą różnicą pomiędzy BAW a Expektem jest szybkość zamieszczania kursów i propozycji zdarzeń do obstawiania. BAW zamieszcza kursy piłkarskie z dużym wyprzedzeniem, a Expekt czasami jeszcze w II połowie tygodnia nie ma kursów na weekend. Tak samo rzecz się ma z tenisem. Pomijając fakt, że generalnie tenisa w Expekt jest mało to jeszcze kursy zamieszczane są dosyć późno. BAW zamieszcza kursy tenisa najszybciej jak to jest możliwe -&gt; zazwyczaj dzień wcześniej można obstawiać zdarzenia dnia nastepnego. :wink: Mam nadzieję, że Expekt wreszcie uruchomi możliwość obstawiania na żywo. 8)
 
Do góry Bottom