>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
marasking 63

marasking

Użytkownik
kulturalny byłem do pewnego momentu później każdemu puszczą nerwy jak widzi , że jest zwodzony i wprowadzany w błąd , a robicie to celowo. I nie róbcie sie tacy delikatni , bo te działania są z premedytacją⛔
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Panie BETANO mam pytanie. Jeszcze nie skorzystałem z oferty. Mam taki kaprys, wziąć bonus. I zagrać na coś z NBA all in. Czy po takim zakładzie, o ile wejdzie przykładowo stawka 400zł kurs 1,80 singiel dwudrogowy. Czy taki zakład wliczy się w obrót? I czy za taką grę all in nie dostanę z miejsca limitu?
 
J 3

jimwashere

Użytkownik
kulturalny byłem do pewnego momentu później każdemu puszczą nerwy jak widzi , że jest zwodzony i wprowadzany w błąd , a robicie to celowo. I nie róbcie sie tacy delikatni , bo te działania są z premedytacją⛔
Przeglądam to forum już kilka lat i gram o różnych buków, jednak jak widzę taki post to mnie krew zalewa.
Sam pracuję w dziale obsługi klienta w dużej firmie i wiem że wyżywanie się na pracownikach wynika tylko z braku szacunku i kultury niektórych Klientów. Pomimo pewnych procedur i tak przyjdzie taki baran co będzie prezentował poziom zwykłego cebulaka i pokaże kto tu rządzi :grin:
Generalnie przeczytałem cały temat i jak widzę oceny dobre raczej dominują, zatem marasking napij się mellisy.
Widać twoje doświadczenie w kontaktach z bukami jest raczej niewielkie, przy weryfikacji bet365 i innych 72 h to raczej standart, pograj u azjatów sam zobaczysz co wskórasz.
Wpłaciłem kasę do Betano, wypłaciłem po weryfikacji i zostawiłem tyl o ile na dalsze granie nie widzę potrzeby by się rozwodzić, polecam wziąść na wstrzymanie każdemu któremu przyjdzie ochota :dojebać: pracownikom z obsługi klienta.
Pozdro600
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marasking 63

marasking

Użytkownik
Akurat jesteś bardzo wiarygodny , specjalnie założyłeś konto żeby opisać swoje oburzenie i poparcie dla tych złodzieji. Pracownik obsługi ma mieć rzetelną wiedzę i nie wprowadzać w błąd, skoro konto zostało zweryfikowane to dalsze przetrzmywanie kasy to jest zwykłe walenie w h... NIE WPŁACAJCIE DO NICH KASY BO BEDZIECIE MIELI PROBLEMY Z WYPŁATĄ !!!
 
J 3

jimwashere

Użytkownik
Akurat jesteś bardzo wiarygodny , specjalnie założyłeś konto żeby opisać swoje oburzenie i poparcie dla tych złodzieji. Pracownik obsługi ma mieć rzetelną wiedzę i nie wprowadzać w błąd, skoro konto zostało zweryfikowane to dalsze przetrzmywanie kasy to jest zwykłe walenie w h... NIE WPŁACAJCIE DO NICH KASY BO BEDZIECIE MIELI PROBLEMY Z WYPŁATĄ !!!
Konto mialem tu juz wczesniej jednak nie ma bostepu do poprzedniego emaila, przez kilka lat wchodze by poczytac opinie innych graczy co do mojej wiarygodnosci jako gracz swiadczy moj margin roczny jezeli idzie o forum klade na to laske czy mnie uznasz za wiarygodnego czy nie. Poprostu zycze tobie zrozumienia ze nie wszystko zalezy od dzialu obslugi klienta. Dodam ze patrzac jak sie miotasz doswiadczenia masz tyle co kot naplakal. Pewnie wszedl jakis kuponik i pogratulowac lecz biorac pod uwage ze jestes werifikowany i ze to mloda firma to lejesz zolcia az milo . Masz z reszta do tego prawo bo tu na forum mozesz pisac swoje opinie jednak widze ze twoj szacunek ogranicza sie naprawde w tym przypadku do swojego portfela. Generalnie konczac ta dyskusje z Toba:cool: polecam nauczy sie szanowac innych zanim bedziesz oczekiwal tego dla siebie.
Pozdro600
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Noie rozśmieszaj mnie człowieku, doświadczenia mam pewnie tyle co ty żyjesz na świecie może od razu zostań ich adwokatem i niech ci płacą za takie wypociny
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
a czy jest możliwość weryfikacji od razu? z tego co pamiętam to ja w każdym buku wysyłałem dokumenty zanim spodziewałem się wygranej ???? nigdy nie miałem problemu wtedy.
a o co chodzi z tym działem ryzyka? przecież jak wszystko zaakceptowane to nie powinno być problemu
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
a czy jest możliwość weryfikacji od razu? z tego co pamiętam to ja w każdym buku wysyłałem dokumenty zanim spodziewałem się wygranej ???? nigdy nie miałem problemu wtedy.
a o co chodzi z tym działem ryzyka? przecież jak wszystko zaakceptowane to nie powinno być problemu
Jest mozliwosc, ja dla wszystkiego wczesniej wyslalem dokumenty i zaakceptowali
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
proszę o więcej opinii na temat wypłat, ktoś wie o co chodzi z tym działem ryzyka? ???? bo troszkę śmiechowe to
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
ja wysłałem zaraz po założeniu konta, później był telefon i wszystko było ok. Gośc zapewnił mnie , że wypłaty trwają z 2-3 godz a jak zleciłem to nagle okazało sie ze weryfikują 72 godz
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Sami sobie przeczą:
Szanowny Panie
Dziękujemy za wiadomość. Chcielibyśmy poinformować, że otrzymaliśmy kopie dokumentów wysłanych do nas w celu przejścia procesu weryfikacji został pomyślnie zakończony przez dział ryzyka.
Uprzejmie informuje, że wypłaty na Skrill z reguły trwają do 24 godzin, średnio trwa to około godziny od czasu zlecenia wypłaty przez nasz dział finansów
.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ludzie zluzujcie trochę, czas oczekiwania na wypłatę kilka dni to naprawdę nie problem.
Chyba sobie żartujesz, wypłata na skrill kilka dni ? To jest własnie największy problem, wybierając bukmachera większość zwraca uwagę na czas realizacji wypłaty. U nie których bukmacherów wypłata na skrill trwa kilka minut.
Jak bym miał czekać na wypłatę na skrilla kilka dni to z miejsca bym podziękował.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
ja wysłałem zaraz po założeniu konta, później był telefon i wszystko było ok. Gośc zapewnił mnie , że wypłaty trwają z 2-3 godz a jak zleciłem to nagle okazało sie ze weryfikują 72 godz
gościu, jesteś poniżej poziomu rynsztoka i rzeczywiście z bukami
to za wiele kontaktów nie miałeś jak widać. Pewnie, że zwlekanie z wypłatą
irytuje, ale te wyzwiska, że to złodzieje zachowaj dla siebie. Toczysz pianę jak
gówniarz z gimnazjum i po twoich postach wnioskuję, że to twój rocznik...
Wytrzyj mleko z nosa, idź pobiegaj, melisy się napij i nie denerwuj ludzi...
taki brak kultury to się z domu wynosi.
Jak bym miał czekać na wypłatę na skrilla kilka dni to z miejsca bym podziękował.
właśnie, niech podziękuje, a nie wyzywa zaraz.
pzdr.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
ok ale czy po zaakceptowaniu wszystkiego wypłata to tylko formalność?
No właśnie nie to początek problemów... Ja wszystko wysłałem, zweryfikowane pozytywnie, nawet telefon był, zleciłem wypłatę i konto zablokowane ⛔ nie rozumiem ich polityki
 
P 15

podworkowy1

Użytkownik
Panie (z) BETANO w ramach zaistniałej sytuacji proszę zareagować do odpowiedniego działu i wypuścić te przelewy,bo w przeciwnym razie nowi potencjalni klienci nie wiedzą co robić, i trochę na własne życzenie robicie sobie problem,póki co na niewielką skalę.
Pieniądze na koncie to zawsze uśmiech na twarzy i dobre recenzje.
święto jest dziś tylko w Polsce,nie w UK.
Pozdrawiam.

Ps. jest trochę tzw gimbusów na forum,które nie mają na waciki i oczekują,ale trochę pokory i cierpliwości też by Wam się przydało.
 
betano 12

betano

Użytkownik
Żeby zakończyć sprawę @marasking:
- użytkownik anulował wypłatę,
- przegrał praktycznie wszystkie środki w kasynie,
- zaczął wysyłać groźby karalne do supportu,
- została zlecona wypłata pozostałych środków,
- został złożony przeze mnie wniosek o zablokowanie konta użytkownika.
@Przemkoo - wysłałem info na priv.
@podworkowy1 - wydaje mi się, że wykazuję w tym temacie dużą cierpliwość ;)
--------------------------
Generalnie wpisy pokazują na dwa problemy - procedury oraz ich komunikowanie, dlatego w najbliższych dniach będziemy wewnętrznie nad tym pracować.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
a może Pan wyjaśnić o co chodzi z działem ryzyka? na czym polega praca tego działu? bo to trochę dziwne, akceptują dokumenty jest ok więc chyba od razu po zleceniu wypłaty kasa powinna zostać wysłana tak?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom