>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
A ja chciałbym o coś zapytać;) Otóż wpłaciłem ostatnio 100zł, dostałem 100% więc mam 200, więc obrotu muszę mieć 1000.
Zagrałem jak na razie dwa zakłady po 100zł. Oba wygrane. Jeden handicap po kursie 2.10, a drugi podwójny zakład, kurs 2.45. Wchodzę w zakładkę &quot;promocję&quot; a tam pisze, że muszę jeszcze obrócić 900zł hmm...o co biega? ;)
edit: Właśnie widzę, że dubel mi zaliczyli do obrotu, ale tego handicapu nie, czyli nie mogę grać handicapów?
edit2:
Ta sama zasada ma zastosowanie przy zakładach podwójnej szansy, dokładnym wyniku, handicap oraz różnicy zwycięstwa w piłce nożnej.
Mogłem najpierw poczytać a potem zapytać ????
 
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Konto zweryfikowałem sobie kilka dni temu ale przebiegło wszystko bardzo szybko i sprawnie. Dziś rano zleciłem wypłatę i pieniądze już na koncie także jak najbardziej mogę polecić buka. Jedyny minus to słaba oferta live ale za to kursy dosyć przyjemne.
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Witam serdecznie. Założyłem przed chwilą konto na Betano, chciałem zrobić depozyt i skorzystać z bonusu, jednakże obojętnie jaką opcje wybiorę w opcji Wpłaty wyświetla mi się taki komunikat



Coś tutaj nie gra
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Nikt z mojego komputera czy IP z tego bonusu nie skorzystał mogę Cię zapewnić. Nie siedzę w bukmacherce kilka dni by nie wiedzieć o takich oczywistościach. Z live chatem też skontaktować się nie można bo nieczynny, Betano na forum nie odpowiada, słabo to wygląda.
 
czoker 109,6K

czoker

Użytkownik
Nikt z mojego komputera czy IP z tego bonusu nie skorzystał mogę Cię zapewnić. Nie siedzę w bukmacherce kilka dni by nie wiedzieć o takich oczywistościach. Z live chatem też skontaktować się nie można bo nieczynny, Betano na forum nie odpowiada, słabo to wygląda.
Nie wymagaj cudów, są święta ;) Zresztą napisali Ci z czego masz skorzystać w sprawie ewentualnego kontaktu, więc w czym problem?
PS. Jeżeli już koniecznie chcesz się do nich dobić, to chyba należałoby wysłać maila, a nie pisać do nich na forum? Ale skoro nie siedzisz w bukmacherce od kilku dni, to chyba nie muszę Ci pisać o takich
oczywistościach ????
edit. Nie widziałem, że dopisali, że kontakt przez maila nie ma w tym wypadku zastosowania.
No to pozostaje skorzystać z opcji oddzwaniania i poczekać
 
B 5

bolex1

Użytkownik
Kolejna prosba o sweet focie ????
Szanowny Panie XXX

Dział ryzyka poprosił nas ( w celu finalizacji płatności) aby przesłał nam Pan screenshot Pańskiego konta Skrill ( ekran danych konta) wraz z widocznym adresem URL oraz zdjęcie Pańskiej twarzy wraz z dowodem osobistym .

Przepraszamy z góry za kłopot jednakże bez powyższych dział ryzyka nie zaakceptuje wypłaty.

Pozdrawiam

Kamil Ross

i tak go chwaliscie!!!! Pytalem co jest powodem standard supportu nikt nic nie wie
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Kolejna prosba o sweet focie ????
Szanowny Panie XXX
Dział ryzyka poprosił nas ( w celu finalizacji płatności) aby przesłał nam Pan screenshot Pańskiego konta Skrill ( ekran danych konta) wraz z widocznym adresem URL oraz zdjęcie Pańskiej twarzy wraz z dowodem osobistym .
Przepraszamy z góry za kłopot jednakże bez powyższych dział ryzyka nie zaakceptuje wypłaty.
Pozdrawiam
Kamil Ross
i tak go chwaliscie!!!! Pytalem co jest powodem standard supportu nikt nic nie wie

Przez takie akcje nie zyskaja, ludzie owszem wplaca (po bonus) i po obrocie koniec tematu.
Kto tam wplaci wieksza kase, zeby zagrac jakis fajny zaklad ?
Skoro jest mozliwosc , ze bedzie ciezko wyplacic ?
Buk po bonus a nie na stale, niestety.
BTW
zreszta to widac Ci co wplacili zgarneli bonus , wyplacili i juz zakonczyli przygode z tym bukiem
 
M 0

megadriano

Użytkownik
Uważajcie na ich zasady rozliczania zakładów. Ja się naciąłem w hokeju. Przy zawieraniu zakładu under/over nie było przy selekcji napisane czy zakład ten liczy się z dogrywką czy bez. Myślałem więc, że standardowo bez dogrywki. Niestety okazało się że nie. Tym samym wygrany zakład okazał się wtopiony i po kasie. Owszem to mój błąd, ale stawiając zakład powinno się mieć komfort i widzieć czarno na białym co się stawia (w innych bukach oznaczenie czy zakład liczy się z dogrywką czy w regulaminowym czasie to standard - tutaj nie, możecie sprawdzić to sami) Więc jeśli lubicie spędzać czas na czytaniu regulaminów przed postawieniem zakładu to ok. Myśle że takich kruczków moze być więcej dlatego przestrzegam.
 
hubi88wwy 35

hubi88wwy

Użytkownik
ja wypłatę zleciłem 11 grudnia,12 weryfikacja konta,15 grudnia dostałem maila&quot;pomyślna wypłata z Betano przez przelew bankowy&quot;do dziś na koncie nie ma tych pieniędzy,rozmawiając na czacie dowiedziałem się że wypłata już naprawdę w ekstremalnych wypadkach to max 3 dni ...tu już jest trochę więcej.Może się doczekam ????
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
ja wypłatę zleciłem 11 grudnia,12 weryfikacja konta,15 grudnia dostałem maila&quot;pomyślna wypłata z Betano przez przelew bankowy&quot;do dziś na koncie nie ma tych pieniędzy,rozmawiając na czacie dowiedziałem się że wypłata już naprawdę w ekstremalnych wypadkach to max 3 dni ...tu już jest trochę więcej.Może się doczekam ????
do tej pory kasa juz by byla, gdzies musi byc jakis blad
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
ja wypłatę zleciłem 11 grudnia,12 weryfikacja konta,15 grudnia dostałem maila&quot;pomyślna wypłata z Betano przez przelew bankowy&quot;do dziś na koncie nie ma tych pieniędzy,rozmawiając na czacie dowiedziałem się że wypłata już naprawdę w ekstremalnych wypadkach to max 3 dni ...tu już jest trochę więcej.Może się doczekam ????
Kase dostalem z zeszlego czwartku tj 18 grudnia rozumiem ze przelew szedl dlugo ale doszedl radze ci sprawdzic konto jesli kasy nie masz to cos jest nie tak....Kasa wysylana jest przelewem walutowym z malty....
 
D 65

dany877

Użytkownik
powiem tak - nie widziałem jeszcze tak bezczelnych pajaców
najpierw mnie zlimitowali bezczelnie żeby uniemożliwić obrót,a teraz czekam na wypłatę od 20 grudnia,więc z ciekawości napisałem do nich 3 dni temu maila incognito jaki jest czas wypłat na konto bankowe
otrzymałem taką odpowiedź
Szanowny Panie
Uprzejmie informuje, że wypłata na konto bankowe dochodzi zazwyczaj do 2/3 dni roboczych gdyż wychodzi ona z banku maltańskiego, aktualny przestój jest spowodowany świętami gdyż banki nie pracują w świętą.
oczywiście mineły juz dwa dni robocze od tej odpowiedzi,a status wypłaty na stronie Betano nawet nie drgnął,także wygląda na to że święta obchodzą od początku grudnia do końca stycznia albo i dalej ;)
mi te dwa tysie nie robią różnicy czy dojdą jutro czy za miesiąc,ale potencjalnym nowym użytkownikom polecam się zastanowić czy chcecie obracać przy max stawce kilka pln,a potem czekać miesiąc na wypłatę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Może dlatego, że tutaj na forum jesteś multikontowcem więc stawiam 10/10, że u bukmacherów też robisz multikonta... Bo nawet tutaj na forum piszesz sam do siebie (między swoimi multikontami).
Więc skończ może już te prowokacje w wielu tematach o bukmacherach jacy to oni źli bo sam kombinujesz jak tylko mozesz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom