>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
B 178

becks-59091

Użytkownik
Trochę czasu u nich grałem. Kursy niezłe, oferta ciekawa z dyscyplin, które mnie interesują.
Wysłałem skan dowodu, po minucie! poprosili mnie jeszcze o potwierdzenie adresu. Zrobiłem kolejny skan, wysłałem i po kilku minutach dostałem info że konto zweryfikowane. Zleciłem wypłatę, doszła po kilku godzinach.
Jak dla mnie duży ✅ dla buka. Zostawiłem coś groszy u nich, z pewnością się przydadzą na pogranie.
 
D 65

dany877

Użytkownik
brzmi nieprawdopodobnie jak na obecne realia gry i wypłat u nich
podejrzewam ze grałeś jakiś czas temu a nie teraz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bonaventura 270

bonaventura

Użytkownik
Bukmacher przykłada dużą uwagę do obsługi klienta. Szybka weryfikacja telefoniczna i wypłata. Wiele wpadek technicznych. Bukmacher ciągle się uczy. Kursy w miarę przyzwoite, szczególnie w ofercie z 0% marżą.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
brzmi nieprawdopodobnie jak na obecne realia gry i wypłat u nich
podejrzewam ze grałeś jakiś czas temu a nie teraz?
Grałem u nich bodajże od połowy listopada (?) praktycznie do końca roku. Konto weryfikowałem 30 grudnia, tego samego dnia pieniądze otrzymałem na skrilla.

Osługa jak pisze poprzednik naprawdę świetna, wszystko mega szybko odpisywane i załatwiane. No i te kursy z 0% też skusiły kilka razy ;)
Ja z nimi nie miałem najmniejszych problemów.
 
young-107430 57

young-107430

Użytkownik
U mnie kolejna większa wypłata bez problemu.Obsługa na wielki plus.Po 5 dniach kasa na koncie.Niestety trzeba się pożegnać ze względu na limity.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Wg mnie weryfikacja w tej firmie jest bezsensownych pomyslem bo pytaja o banalne rzeczy i wystarczy miec tylko dane przed soba i latwo jest odczytac...Albo robi sie szczegolowa albo wcale ja przynajmniej tak mysle...Chociaz inni moga miec inne zdanie...
 
U 18

ukradlimirower

Użytkownik
a Ty dla bukmacherow pracujesz ze sie martwisz zbyt banalna weryfikacja?
zawsze mozesz od siebie wyslac zdjecie mordy trzymajac dowod + zdjecie buta i rodowod szczura,ale calkiem prawdopodobne ze cale 99% graczy nie ma zamiaru robic z siebie idiotow i bukmacherow z jakimis weryfikacjami z kosmosu najzwyczajniej w swiecie bojkotuje.

Edit: W dniu dzisiejszym (13.01.15 r.) uległy zmianie warunki bonusu od pierwszej wpłaty, nowe to bonus 100% do 100 PLN (wcześniej był to bonus 100% do 200 PLN). Zasady dostępne na stronie Betano.com oraz &gt; Pierwszy post &lt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
betano 12

betano

Użytkownik
Dla tych, którzy jeszcze się nie zarejestrowali lub nie wpłacili na Betano mamy promocję związaną z Mistrzostwami Świata w Piłce Ręcznej - oprócz standardowego bonusu od pierwszej wpłaty oferujemy darmowe zakłady 10 PLN na każdy mecz grupowy Polaków.
Szczegóły tutaj
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Mam problem z tym Betano. Do weryfikacji chcą kod na e-mail i kod z tele. Dostałem kod na e-mail wpisałem zaraz po rejestracji, kod na tele nie doszedł i myślałem, że dojdzie później więc postanowiłem, że wprowadzę go innym razem. Zagrałem 2 zakłady (W,L) i dzisiaj loguje się do Betano , a tam że muszę wprowadzić kod z tele, ale on nadal nie doszedł. Przejść na nic innego nie mogę bo tam ciągle na moim koncie ta weryfikacja, która staje się bardzo irytująca, bo nigdzie nie można przez nią wejść. Chciałem wejść na live chat i tam to załatwić, jednak mnie nie wpuszcza. Wylogowałem się i jako wylogowany chciałem wejść na live chat, ale nie można bo trzeba mieć konto...uh co za irytacja. Teraz nie mogę puścić zakładu na kwale do AO, bo nie mogę potwierdzić weryfikacji...Dramat
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Dla tych, którzy jeszcze się nie zarejestrowali lub nie wpłacili na Betano mamy promocję związaną z Mistrzostwami Świata w Piłce Ręcznej - oprócz standardowego bonusu od pierwszej wpłaty oferujemy darmowe zakłady 10 PLN na każdy mecz grupowy Polaków.
Szczegóły tutaj
Dajcie jakos promocje dla graczy cos juz u Was troszke graja. Nowi jak maja przyjsc to zaloza konta i dla bonusu 100% od depozytu a dla nas niestety nie ma zadnych ofert,,,
 
betano 12

betano

Użytkownik
Mam problem z tym Betano. Do weryfikacji chcą kod na e-mail i kod z tele. Dostałem kod na e-mail wpisałem zaraz po rejestracji, kod na tele nie doszedł i myślałem, że dojdzie później więc postanowiłem, że wprowadzę go innym razem. Zagrałem 2 zakłady (W,L) i dzisiaj loguje się do Betano , a tam że muszę wprowadzić kod z tele, ale on nadal nie doszedł. Przejść na nic innego nie mogę bo tam ciągle na moim koncie ta weryfikacja, która staje się bardzo irytująca, bo nigdzie nie można przez nią wejść. Chciałem wejść na live chat i tam to załatwić, jednak mnie nie wpuszcza. Wylogowałem się i jako wylogowany chciałem wejść na live chat, ale nie można bo trzeba mieć konto...uh co za irytacja. Teraz nie mogę puścić zakładu na kwale do AO, bo nie mogę potwierdzić weryfikacji...Dramat
Hej, kontaktowałeś się z supportem? Problem rozwiązany?
 
weszlosuper 28

weszlosuper

Użytkownik
Witam.
Rozumiem, że bukmacher jest wypłacalny ?? Z tego co się słyszy to szybko limity ?? ale jak się wygra to wypłacają ?? proszę o opinie ?? Dzięki
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
a Ty dla bukmacherow pracujesz ze sie martwisz zbyt banalna weryfikacja?
zawsze mozesz od siebie wyslac zdjecie mordy trzymajac dowod + zdjecie buta i rodowod szczura,ale calkiem prawdopodobne ze cale 99% graczy nie ma zamiaru robic z siebie idiotow i bukmacherow z jakimis weryfikacjami z kosmosu najzwyczajniej w swiecie bojkotuje.


Edit: W dniu dzisiejszym (13.01.15 r.) uległy zmianie warunki bonusu od pierwszej wpłaty, nowe to bonus 100% do 100 PLN (wcześniej był to bonus 100% do 200 PLN). Zasady dostępne na stronie Betano.com oraz &gt; Pierwszy post &lt;
Drogi kolego jesliby mi jakas firma bukmacherska zaoferowala prace z mila checia rzucam zaklady i zajmuje sie praca w tej firmie bo wiem ze dobrze placa tyle w temacie ????
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Obrócone, wypłacone - wszystko dość szybko i sprawnie. Weryfikacja jak weryfikacja, za 2 stówki free nie jest problemem wysłać maila ze skanami i odebrać telefon, rozmowa trwała minutę ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom