>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano - bonus 100% do 100zł!

Status
Zamknięty.
czoker 109,4K

czoker

Użytkownik
Ja dla marnych 100zl nie zakladalbym tam konta wg mnie firma sie osmiesza stosujac te praktyki....
A teraz opinnia z innej beczki przegralem u nich dosc spora kwote....Poprosilem o reaload bonus odmowili mi oczywiscie gram bo kuszace te kursy z marza 0% ponownie poprosilem wczoraj i 2 raz mi odmowili...
Jaki z tego komentarz nawet lolajnych graczy nie traktuja powaznie!!!!
A co to fundacja charytatywna, że ma Ci dać reload bonus bo tak napiszesz? ???? ???? ????
W takim razie Pinnacle, Sbobet i paru innych bukmacherów też są niepoważni, bo nie dają reloadów? ;)
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Pytanie do uzytkownika BETANO niech wyjasni sprawe jak tj z prowizjami od przelewow bankowych znajomy mi wczoraj mowil ze 1 raz zlecał wyplate przelewem bankowym i dostal prowizje 55zl za to ze raz wyplacal w tym miesiacu skrillem....Czekam na wyczerpująco odpowiedz.
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
ja złego słowa nie powiem o Betano, co prawda po obrocie wypłaciłem tyle ile wpłaciłem, ale wypłata w 3 dni na konto, wetyfikacja w 1 dzień i to w weekend bez przykładania zdjęcia do twarzy
 
betano 12

betano

Użytkownik
Pytanie do uzytkownika BETANO niech wyjasni sprawe jak tj z prowizjami od przelewow bankowych znajomy mi wczoraj mowil ze 1 raz zlecał wyplate przelewem bankowym i dostal prowizje 55zl za to ze raz wyplacal w tym miesiacu skrillem....Czekam na wyczerpująco odpowiedz.
Jeżeli pierwsza wypłata w miesiącu jest realizowana za pomocą przelewu bankowego, to my ponosimy koszty tego przelewu. W przypadku każdej kolejna wypłata w miesiącu realizowanej za pomocą przelewu bankowego, niezależnie od tego, jaką metodą była realizowana pierwsza wypłata, koszty przelewu ponosi użytkownik.
Piszemy o tym na stronie:
Przy pierwszej wypłacie każdego miesiąca kalendarzowego Betano.com ponosi koszty transakcji z wyjątkiem wypłaty za pomocą przelewu bankowego, w przypadku którego pokrywamy koszty przekazu pieniężnego.*
* Koszty otrzymania przelewu różnią się w zależności od banku. Aby sprawdzić, jaka jest prowizja za otrzymanie przelewu zagranicznego, należy skontaktować się ze swoim bankiem (zazwyczaj wynosi ona 3 – 5 EUR).
* W przypadku każdej dodatkowej wypłaty w danym miesiącu kalendarzowym (niezależnie od metody pierwszej wypłaty) poniesiesz koszty transakcji (około12 EUR za przelew i 2 EUR za użycie karty).
* Nie realizujemy wypłat na karty MasterCard. Jeśli dokonałeś wpłaty za pomocą karty MasterCard, wypłatę musisz zlecić na konto bankowe.
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
cofam wszystkie swoje słowa, bukmacher który usuwa zaakceptowane zakłady bez powodu jest nie poważny ! ja oraz kilka osób postanowiło zamknąć tam konta, nie wpłacę tam ani złotówki i wszystkim odradzam
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
cofam wszystkie swoje słowa, bukmacher który usuwa zaakceptowane zakłady bez powodu jest nie poważny ! ja oraz kilka osób postanowiło zamknąć tam konta, nie wpłacę tam ani złotówki i wszystkim odradzam
możesz opisać dokładnie sytuację? jaki to był mecz?
 
hulio90 1K

hulio90

Użytkownik
Także jestem ciekawy sytuacji o której mówisz. Ogólnie także gram w Betano i jak na razie nie mam im nic do zarzucenia, od początku mojej gry u nich nie zdarzyło się, aby anulowali mi jakikolwiek zakład lub źle go rozliczyli. Dodatkowo bardzo szybko odpisują na maile i na 10 moich próśb o dodanie jakiegoś zdarzenia lub zakładu 9 zostało przyjętych i zrealizowanych, także z mojej strony wszystko wygląda jak najbardziej w porządku, dlatego intrygują mnie te negatywne opinie.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Można założyć konto i wpłacić depozyt bez ubiegania się o bonus?
Bonus z tego co wiem dodawany jest z automatu ale wiem ze mozna...Tylko trzeba go zglosic supportowi...Dziwie sie ze nie chcesz brac bonusa bo obrot bajka...
 
A 63

awax

Użytkownik
Bonus z tego co wiem dodawany jest z automatu ale wiem ze mozna...Tylko trzeba go zglosic supportowi...Dziwie sie ze nie chcesz brac bonusa bo obrot bajka...
taa, obrót bajka... kilkaset zakładów po 4 złote
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Jesli uwazam ze obrot 1000zl to duzo to widze ze nalezysz do graczy rekreacyjnych...Ja duzo wieksze obroty robie i nie chce sie tutaj chwalic.....Rob jak uwazasz to twoje konto i twoja kasa.Pozdr
 
A 63

awax

Użytkownik
Jesli uwazam ze obrot 1000zl to duzo to widze ze nalezysz do graczy rekreacyjnych...Ja duzo wieksze obroty robie i nie chce sie tutaj chwalic.....Rob jak uwazasz to twoje konto i twoja kasa.Pozdr
nie zrozumiałeś... ten bukmacher nakłada limit 4 zł na wszystko w trakcie obrotu bonusa, robią to świadomie i cynicznie i nawet tego nie ukrywają
 
belo 106

belo

Użytkownik
Ja natomiast nic dobrego nie mogę powiedzieć na temat tej firmy. Jednocześnie chciałbym wszystkich ostrzec przed zakładaniem tam konta, no chyba że lubicie użeranie się z ludźmi. Ja od razu po pierwszym zakładzie zagranym za 200zł dostałem limity po 20zł, ale to nic bo nawet jak chcę coś zagrać za te limitowe 20zł to i tak nie mogę kliknąć w przycisk zawarcia zakładu(????????????). Support to kompletna porażka, czekam już trzy czy cztery dni na odpowiedź na maila mimo, że gdzieś się chwalą że w ciągu 24 godzin udzielają odpowiedzi. Osoby na czacie tylko potrafią kłamać, bo obiecują że sprawa zostanie potraktowana priorytetowo. Już mi kilkukrotnie obiecali, że najpóźniej jutro sprawa zostanie wyjaśniona, a odpowiedzi jak nie było tak nie ma.

NIE POLECAM nikomu!!!!
 
betano 12

betano

Użytkownik
Można założyć konto i wpłacić depozyt bez ubiegania się o bonus?
Bonus jest przyznawany automatycznie przez nasz system co nie oznacza, że gracz jest zmuszony do korzystania z tej promocji. Można bez problemu zrezygnować z promocji, wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta, które jest zawsze do Państwa dyspozycji i chętnie pomoże nie tylko w tej kwestii.
Ja oczywiście serdecznie zapraszam do korzystania z innych promocji jakie dla Was przygotowaliśmy!
KOMBI BEZ RYZYKA!
Przegrałeś tylko raz? Zwrócimy Ci pieniądze!


W Betano jedna przegrana to nie przegrana!
Postaw zakład kombi (od 5 do 10 zakładów składowych) w piłce nożnej lub koszykówce, a jeśli przegrasz tylko jeden z zakładów składowych, Betano zwróci Ci pieniądze!
Promocję na pewno warto polecić wszystkim zwolennikom tradycyjnych kuponów AKO. Może macie takich wśród swoich znajomych?
Jeżeli TAK to zapraszamy ich do korzystania z naszej bogatej oferty zakładów oraz do odebrania bonusu od pierwszej wpłaty już dziś ;)
 
betano 12

betano

Użytkownik
AS Monaco - AS Saint Etienne 0% MARŻY

Tylko u nas znajdziecie najwyższe dostępne kursy pozbawione standardowej marży bukmachera na zdarzenie 31. kolejki Ligue 1 - AS Monaco i Saint-Etienne zaplanowane na godzinę 20:30.
Oba zespoły biorą udział w rywalizacji o europejskie puchary. Warto dodać, że drużyny sąsiadują ze sobotą w tabeli, a różnica punktowa wynosi zaledwie jedno oczko. Obecnie o jedną pozycję wyżej, notowani są piłkarze z Księstwa.
Gospodarze są w świetnej formie nie przegrali od pięciu kolejek zdobywając aż cztery zwycięstwa oraz jeden remis. Podopieczni Leonardo Jardima mogą pochwalić się również zdobyciem trzech goli w każdym z trzech ostatnich spotkań ligowych.
Goście w ostatnich pięciu spotkaniach również nie doświadczyli porażki zdobywając komplet punktów w trzech spotkaniach oraz remisując dwa mecze.

Przewidywane składy:
Monaco (4-2-3-1): Subasić – Kurzawa, Raggi, Wallace, Fabinho – Toulalan, Kondogbia, Ferreira-Carrasco, Moutinho, Bernardo Silva - Martial
Saint-Etienne (4-3-3): Ruffier – Tabanou, Perrin, Theophile-Catherine, Clerc – Lemoine, Diomande, N’Guemo – Mollo, Erding, Monnet-Paquet

Kursy Betano:

Wygra Monaco: 1.94
Remis: 3.35
Wygra Saint-Etienne: 5.25

03.04., godz. 20:30, Stade Louis II w Monako
AS MONACO – AS SAINT-ETIENNE
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Przegrałeś tylko raz? Zwrócimy Ci pieniądze!

W Betano jedna przegrana to nie przegrana! Postaw zakład kombi (od 5 do 10 zakładów składowych) w piłce nożnej lub koszykówce, a jeśli przegrasz tylko jeden z zakładów składowych, Betano zwróci Ci pieniądze!
Nie masz konta? Zarejestruj się i odbierz bonus
  • Minimalny kurs na zakład składowy wynosi 1,65
  • Dotyczy jedynie wydarzeń takich jak:
  • Oraz dodatkowo, dla piłki nożnej wyłącznie zakładów takich jak: 1X2, Powyżej/Poniżej, Obydwie drużyny strzelą/nie strzelą gola i dla koszykówki wyłącznie zakładów takich jak: Head to Head, Handicap, Powyżej/Poniżej

  • NIE są w to wliczane zakłady systemowe / trixie
  • Największa kwota zwrotu: 100 PLN (lub 25 €)
  • Jeśli zakłady składowe zostaną przełożone / anulowane lub wynik jest jednostką, promocja przestaje obowiązywać.
  • Obowiązuje dla wszystkich wydarzeń i zakładów piłki nożnej i koszykówki

Zasady promocji:
– Promocja dotyczy zakładów, które zostaną zawarte przed rozpoczęciem meczu, a nie w czasie jego trwania.
– Każdy użytkownik może uzyskać każdą z ofert do 3 razy dziennie. (między 00:00:01 a 23:59:59)
– W przypadku gdy w trakcie zawierania zakładu posiadasz na swoim koncie aktywny bonus za pierwszą wpłatę lub reload bonus, Twoja wygrana zostanie zdeponowana w całości jako saldo bonusu, a nie w gotówce. (oznacza to, że konieczny będzie 5-krotny obrót, aby kwota ta dostępna była do podjęcia z konta)
– Nasza firma zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty lub jej wycofania w dowolnej chwili, bez podania powodu lub powiadamiania użytkowników.
– Mają zastosowanie również ogólne warunki bonusu
 
S 42

sebek15

Użytkownik
Ile czasu mniej więcej idzie wypłata na konto z Betano? Dostałem wiadomość, że zlecili wypłatę 29.06 o godzinie 13.00 a do tej pory nic nie przyszło.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom