>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betano

I 365

iczasopisma

Użytkownik
Po 2-miesięcznej przygodzie z Betano mogę już ich ocenić. Przyciągnął mnie sympatyczny soft i fajna oferta na NBA. Pierwsze wrażenia były bardzo pozytywne, także jeśli chodzi o weryfikację - służbiści i &quot;aptekarze&quot;, ale trudno. Co innego, gdyby kazali mi przysyłać zdjęcie dowodu przy twarzy, jak niektórym - wtedy zakończyłbym natychmiast przygodę. To tyle plusów. Niestety, po 2-3 tygodniach kilka trafionych zakładów na zawodników dzień po dniu - i od razu limity z 900 zł poszły na ok. 150 zł. Dalej już nie testowałem, bo co to za różnica czy spadną do 70 czy 30 zł. Mają w swoim regulaminie wpisane &quot;bukmacher rekreacyjny&quot; i tak też jest - to buk tylko dla przegrywających.
 
S 10

surprise

Użytkownik
Mam pytanie. Wpłacałem na konto pieniądze przez DotPay. Chciałbym wypłacić pieniądze, ale mam możliwość tylko na konto bankowe i minimum 500 zł. Czy jeżeli zrobię drobną wpłatę przez skrilla czy inny sposób to będę mógł mieć wtedy więcej możliwości wypłaty pieniędzy i z mniejszą kwotą minimalną dostępna do wypłaty?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mam pytanie. Wpłacałem na konto pieniądze przez DotPay. Chciałbym wypłacić pieniądze, ale mam możliwość tylko na konto bankowe i minimum 500 zł. Czy jeżeli zrobię drobną wpłatę przez skrilla czy inny sposób to będę mógł mieć wtedy więcej możliwości wypłaty pieniędzy i z mniejszą kwotą minimalną dostępna do wypłaty?
Będziesz mógł mieć. Jednak i tak kwotę, którą wpłaciłeś przez DotPay będziesz musiał wypłacić na konto - wraz z obróconą sumą.
 
S 10

surprise

Użytkownik
Czyli jeżeli wpłaciłem sobie 200 zł przez konto bankowe, a minimalna wypłata jest 500 zł. To np. gdy wpłace przez skrilla tam 20 zł i chciałbym wypłacić po obrocie tych 20 zł np. - 250 zł? to nie będę mógł tego wypłacić na skrilla?
 
S 0

szczerkos

Użytkownik
Czyli jeżeli wpłaciłem sobie 200 zł przez konto bankowe, a minimalna wypłata jest 500 zł. To np. gdy wpłace przez skrilla tam 20 zł i chciałbym wypłacić po obrocie tych 20 zł np. - 250 zł? to nie będę mógł tego wypłacić na skrilla?
z tego co się orientuje to wypłata musi być na tą samą opcje co była wpłata; mogą Ci napisać, że podzielą Ci na dwie opcje, czyli część na skrill i część na bankowe, najlepiej spytaj na czacie :]
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Zainteresował mnie jeden zakład na betano, w związku z tym mam pytanie. Czy od razu po rejestracji bede mógł dokonać depozytu (najlepiej przez dotpay itp) ? Jaki jest proces weryfikacji żebym mógł dokonać wypłaty ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zainteresował mnie jeden zakład na betano, w związku z tym mam pytanie. Czy od razu po rejestracji bede mógł dokonać depozytu (najlepiej przez dotpay itp) ? Jaki jest proces weryfikacji żebym mógł dokonać wypłaty ?
Tak od razu będziesz mógł wpłacić środki. Dotpay jest dostępny. Weryfikacja standardowa i dość szybka.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ten bukmacher to katastrofa. Pomimo niezłej oferty na koszykówkę. Wpłaciłem sobie 100zł, żeby pograć NBA i dostałem bonus 100%. Zagrałem kilka kuponów w sumie za 200zł. Obrót oczywiście kosmiczny, bo 1000zł. Patrzę na warunki i widzę 950zł do obrotu. Okazuje się, że zaliczyło mi tylko ilości punktów na zawodników, a ilości punktów w meczu już nie. Piszę na czacie i koleś kilka razy odsyła mnie do regulaminu. W końcu powiedziałem, aby pokazał mi, w którym punkcie zakłady na powyżej / poniżej liczby punktów w meczu nie zgadzają się z regulaminem. Koleś pisze, że handicapy nie wliczają się do obrotu. Ja mu mówię, że nie grałem handicapów tylko ilość punktów. Koleś usilnie przekonuje mnie, że grałem handicap. Okazuje się, że w typie napisane jest over i w nawiasie &quot;handicap 207,5&quot;. Czaicie to? Ilość punktów brana jest jako handicap i nie wlicza się do obrotu. Gram już kilkanaście lat, ale jak widać nie wiem co to jest handicap. Zawsze myślałem, że handicap to dodatnia lub ujemna liczba punktów do pokrycia. Sprytny trik zastosowali. Równie dobrze mogliby do każdego zakładu dopisać sobie handicap w nawiasie. Branie tego bonusu jest bez sensu, tylko zamrozicie sobie gotówkę. Ogólnie czat jest do dupy, zamiast wytłumaczyć co jest nie tak, po 5 razy odsyłają do regulaminów. Jak widać nie znają podstawowych pojęć bukmacherskich albo specjalnie utrudniają obrót. Katastrofa. Ratuje ich tylko fajna oferta na zawodników w NBA, chociaż już w 1 dniu gry źle rozliczyli mi zakład, więc trzeba być czujnym.
Ogólnie nie zbiednieję od tych 100 czy 200zł, ale komu jest to naprawdę duża kwota, to odradzam zaczynanie gry w tym właśnie buku ;)
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
@alex.bp
To jest nic. Ja swój przypadek opiszę jak wrócę, to dopiero są jaja.
Jeszcze jedno. Właśnie zagrałem sobie ilość goli w piłce nożnej. Przy obstawianiu na kuponie masz sumę goli, tak samo sumę punktów w koszykówce, ale kiedy zatwierdzisz kupon i wejdziesz w historię, masz już wpisany handicap, np. 1,5 gola. Haha. To są jaja. Tym bardziej, że w menu wyraźnie masz do wyboru handicap i sumę goli, ale jak się okazuje nawet jak wybierasz sumę goli to jednak wybierasz handicap. Po tylu latach jednak bukmacherka nadal potrafi zaskoczyć ????
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Kolega Pedro wstawił takie coś:
TYPY DŁUGOTERMINOWE

Z taką prawdziwą ofertą długoterminową wychyliło się tylko Betano, które jest żałosne, ale podam typy, żebyście mogli skorzystać.

Mecz z podwójnym błędem- Tak 2,05

Prawdopodobieństwo, że w każdym meczu singlowym będzie df jest o wiele wyższe niż sugeruje nam kurs. Przy minimum trzech setach to jest mega prawdopodobne, że przynajmniej jeden z zawodników popełni tego deefa
Ja za symboliczną stawkę zagrałem zakład, że w turnieju męskim będzie w każdym meczu podwójny błąd.
No i turniej się skończył, zakład jest wygrany a oni rozliczają jako przegrany!
Piszę zatem do nich a oni po pewnym czasie unieważniają mi zakład i przygłup od nich wysyła mi następującą wiadomość:
Szanowny Panie,

Uprzejmie informujemy, że Pana zakład (ID: 1042.......) został unieważniony. Zgodnie z naszym regulaminem, Gambling Malta Ltd. zastrzega sobie prawo do uznania zakładu za częściowo lub całkowicie nieważny, jeżeli w oczywisty sposób zostanie on zawarty lub przyjęty w wyniku błędu w pisowni, błędnego wystawienia uczestników, kursie itp.

Na tej podstawie ci debile z betano jak zechcą mogą unieważnić wszystko!
Ku przestrodze
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Kontaktuje się w sprawie zakładu na żądanie o który poprosiłem drogą mailową (id: 107165707)
Treść maila
Witam, czy jest możliwość dodanie pojedynków head to head, oraz top3 dla Biegi narciarskie - Sprint Mężczyzn i Kobiet stylem klasycznym w Drammen.
Pojedynek head to head: Maiken Caspersen Falla vs Stina Nilsson
Pozdrawiam.
Informowałem, że zawody są w Drammen, nikt tego nie poprawił - mam wrażenie że mail ten został zignorowany, ale co mnie to obchodzi. Pojedynek w parze, jak i całe zawody wygrała wytypowana przeze mnie zawodniczka, dzięki roger !(http://data.fis-ski.com/dynamic/results.html?sector=CC&amp;amp;raceid=25805), po 3h zakład został unieważniony.
Jako uzasadnienie otrzymałem informacje, że &quot;został unieważniony, ponieważ dotyczył on zawodów z cyklu Pucharu Świata, które odbywają się jutro tj. 4 lutego&quot;
http://www.fis-ski.com/cross-country/events-and-places/calendar/ według tego kalendarza widzicie Państwo jakieś zawody w dniu 4 luty 2016 roku w Lahti ?
Żądam otrzymania wygranej za ten typ, bo zarówno czat, jak i support mailowy jest dalej w błędzie.

SPRAWA ZAMIECIONA POD DYWAN, GŁUPKI UDAJĄ, ŻE NIC SIĘ NIE STAŁO.
ODRADZAM BUKA.
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Mam podobny przypadek jak koledzy wyżej, dostałem limit na koszykówke. Wiecie może czy jak przegram troche pieniędzy albo jak minie jakiś czas to zdejmują ten limit czy już tak pozostaje ?
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ja obróciłem swój bonus, wypłaciłem wszystko i kończę karierę u tego buka. Linie na zawodników NBA to za mało, żeby tam grać. Minimalny limit wypłaty ustawiony jest na 500zł, takiego czegoś nie widziałem nigdy. Do tej pory Betsson miał 90zł i to było wg mnie dużo. Czyli teraz żeby cokolwiek wypłacić muszę grać za bardzo wysokie stawki, bo taśmami nie ma szans, żeby wyjść na plus. Ciekawy jest fakt, że minimalny limit wypłaty jest jest 25 razy wyższy niż wpłaty, który wynosi 20zł. Ktoś dobrze napisał, że to bukmacher rekreacyjny, bo płacisz za granie dla zabawy. Parodia. Nie polecam nikomu mrozić tu pieniędzy.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Kto Ci każe wypłacać przelewem? Tym bardziej że jest to najbardziej ryzykowna forma wypłaty obecnie? wydaje mi się że specjalnie taką wysoką kwotę ustawili co by ludzi zniechęcić do tej formy wpłat i wypłat. Minimalna wypłata Skrillem to zaledwie 10eur i szybciej niż przelew
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Po pierwsze Skrill bierze prowizje od wypłaty na konto. Po drugie ze Skrilla idzie dużo dłużej niż bezpośrednio na konto, gdzie kasę mam już na 2 dzień lub tego samego dnia, jeśli wypłacam rano. Zniechęcić ludzi do wypłaty na konto? Niby dlaczego? Skrill im za to płaci czy co? Po drugie, żeby wypłacić ze Skrilla, musisz przez niego wpłacić. Nie każdemu chce się odpalać prowizję, skoro powinien mieć możliwość normalnej wypłaty na normalnych warunkach.
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Skoro nie wiesz dlaczego lepiej wypłacać przez skrilla a nie bezpośrednio na konto to nie ma co dalej rozwijać tego tematu. A tak przy okazji, konto u nich mam w euro i sprawdziłem, minimalna kwota dla wypłaty w banku to 30eur. Po za tym podejrzewam że nie mają konta w polskim banku więc prowizji i tak nie unikniesz
 
Do góry Bottom